Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

UEFA Uluslar Ligi

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Erkan ?nsalan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Mehmet Ali Caliskan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Bu hakan milan da nas?l oynuyor adam resmen baltalad? tak?m? nuri ve hakan ne oynuyor ben bilmiyorum
    Art?k d?nyada eskisi gibi teknik futbolcular kalmad?, i?te tek ba??na ma? alabilen vs.Son d?nya kupas?ndaki hi? bir futbolcu beni heyecanland?rmad? mesela, art?k fizik ?st?nl???, ?ok ko?an tak?mlar i? yap?yor. O y?zden bence b?yle bir ortamda Hakan i?in d???nce en az?ndan bir ?ut ?eker gol olur yada bir serbest vuru? kazan?r?z ordan yazar gibi bir d???nce olabilir. Yoksa ba?ka hi? bir ?zelli?i yok zaten..

K?saca futbol eski futbol de?il, Hakan gibiler bile bu ortamda y?ld?z(!) kategorisinde..
    ??te bu y?zden oynamamal? zaten,futbol de?i?ti art?k.Sadece gol atmakla i? bitmiyor.Talisca bile o kadar gol atarken ele?tirildi hep bizde futbolumuzu etkiledi diye.Ki Hakan Talisca gibi ?ok y?nl? gol atan bir oyuncu da de?il. Bu tarz oyuncular y?ld?z olmuyor art?k,futbolcu bile olmuyor

Yorum Yap

En son ?stanbul'da T?rkiye - Kazakistan ma??n? vermi?lerdi galiba o da TT Arena'dayd?. Vodafone Park'da hala milli ma? oynanmad?. ?u milli ma?lar?n art?k tekrar ?stanbul'da oynanmas? gerekti?ini d???n?yorum.

Yorum Yap

Aslı Ramazan T?len tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        En son ?stanbul'da T?rkiye - Kazakistan ma??n? vermi?lerdi galiba o da TT Arena'dayd?. Vodafone Park'da hala milli ma? oynanmad?. ?u milli ma?lar?n art?k tekrar ?stanbul'da oynanmas? gerekti?ini d???n?yorum.
        3 buyuk klubun stadlarinda oynattiklarinda genelde hangi klubun stadi ise yogunlukla o klubun taraftari tribunlerin cogunlugunu olusturuyor. Hele mac da kotu sonucla biterse, rakiplerde oynayan oyunculara ciddi protestolar olabiliyor.
        Saniyorum 3 buyuk klubun stadlarinda oynatmamalarinin nedeni boyle birsey. Bu nedeni desteklemiyorum, biraz pire icin yorgan yakmak gibi geliyor, ama sanki bundan dolayi vermiyorlar maclari artik 3 buyuk klubun stadlarina.

Yorum Yap

Aslı Canberk Atilla tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          3 buyuk klubun stadlarinda oynattiklarinda genelde hangi klubun stadi ise yogunlukla o klubun taraftari tribunlerin cogunlugunu olusturuyor. Hele mac da kotu sonucla biterse, rakiplerde oynayan oyunculara ciddi protestolar olabiliyor.
          Saniyorum 3 buyuk klubun stadlarinda oynatmamalarinin nedeni boyle birsey. Bu nedeni desteklemiyorum, biraz pire icin yorgan yakmak gibi geliyor, ama sanki bundan dolayi vermiyorlar maclari artik 3 buyuk klubun stadlarina.
          Taraftar ambians? ve deste?i a??s?ndan milli ma?lar?n tekrar ?stanbul'a verilmesi gerekmektedir. Anadolu'da bi Eski?ehir , bi Konya var atmosfer yaratabilecek, belki Bursa'y? da dahil edebiliriz. Ama ?zellikle art?k Antalya'ya ma? verilmemesi gerekiyor bir s?re.D?n de Trabzon taraftar? s?n?fta kald? bana g?re.

Yorum Yap

Aslı Canberk Atilla tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            verilmesin daha iyi zemin bozulur bu milli tak?m ve federesyon i?in de?mez

Yorum Yap

?lk mesaj? d?zenledim format? yazd?m. Lucescu gider umar?m. Kataca?? hi?bir ?ey yok milli tak?ma.

Yorum Yap

Son y?llar?n y?kseli?te olan tak?m? ?zlanda ?svi?re kar??s?nda bozguna u?ray?p 6-0 yenildi. Ulusal Lig grubundaki rakiplerimiz bizden ?st?n.Rusya'y? kendi evimizde yenemedi?imize g?re deplasmanda hi? yenemeyiz.?sve?'e kar?? keza ?yle.Grubu 0 puanla sonuncu bitirip C Ligine d??eriz muhtemelen.

Yorum Yap

Aslinda kemik kadro cok net ve cok iyi cogunlugu genc isimler var.
                  Sadece bence stoperdw 2.isim ve hucumda kanatlardaki 2.isim su ana net degil o bolgede 2.iyi isimler yok.
                  Zeki-caglar-okay-ozzy-yusuf-cengiz-cenk
                  Sunlarin yas ortalamasi kac daha yazik olucak bu kadroya bu jeneraayona.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Aslinda kemik kadro cok net ve cok iyi cogunlugu genc isimler var.
                    Sadece bence stoperdw 2.isim ve hucumda kanatlardaki 2.isim su ana net degil o bolgede 2.iyi isimler yok.
                    Zeki-caglar-okay-ozzy-yusuf-cengiz-cenk
                    Sunlarin yas ortalamasi kac daha yazik olucak bu kadroya bu jeneraayona.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

babel reis yazd?...

Yorum Yap

Adem 11 de

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Yorum Yap

?lk 11 belli oldu.

Sinan Bolat, ?a?lar, Kaan Ayhan, Zeki ?elik, ?mer Bayram, Okay Yoku?lu,O?uzhan ?zyakup, Mehmet Topal, Hakan ?alhano?lu, Cengiz ?nder, Cenk Tosun

Yorum Yap

Adem, Pepe ve O?uzhan 11?de milli ma?larda

Yorum Yap

S?rbistan macini veren bi yer var mi?

MI 5s cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Adem nas?l oynuyor izleyenler yazabilir mi ?

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X