Konu: Olcay Şahan

Napsın taraftar küfürmü etsin?
    Sahaya bişeymi atsın?
    Islıklama taraftarın bi protesto biçimidir.
    Büyük bi maçta olacağına hazrılık maçında olması daha iyidir.
    O kadar kötü oynadı taraftara hareket çekti, bi kısım tepki göstersede genelde destek gördü.
    Bence olması gerekende oydu ama uzun zamandır kötü olan oyucu kusura bakmasında bunu hakeder.
    Profesyonellikte duyguya yer olmamalı. Ben kötüyüm bu sezon 500bin az alayım diyormu?
    O yüzden çalışıp formayı alacak yada adda..

ıslıklayan da sahip çıkanda doğru olanı yapmıştır

işin özünde ise bu takımın iyi bir OLCAY'a ihtiyacı vardır (bu halde ki olcaya ihtiyacı yoktur)

dilerim ki kendiside durumun farkında olsun ve toparlasın

Feda sezonundaki ne fedası yaptı olcay önce bunu biri bi açıklasın? Ersan gibi ücretinde mi indirime gitti? Olcay'ın bu takıma alınma sebebi zaten o sezon ki ucuz transfer politikasıydı, muhtemelen Kaiserslautern'de aldığından çok daha fazlasına imzaladı bize. O sene biraz parladı ama parlaması kendisine yaramadı bildiğiniz gibi. gol sevincinde kendi tribününe sus diye Beşiktaş tarihinin en çirkin gol sevincini yaparak pek çoğunun gözünden düştü Antalya maçında. 23 yaşındayım, aklımın erdiğinden beri Beşiktaşım'ın attığı gole skora bakmaksızın sevinir içimi o huzur kaplar. 2009'da Ekrem'in CSKA deplasmanında bize puan bile getirmeyeceğini bildiğim golünde de, Kendi sahamızda 10 kişilik porto karşısında 3-0 gerideyken Bobo'nun uzatmada attığı golde de, adrian ilie'nin 3-0 gerideyken fener'e attığı golde de. Ama Olcay'ın o golden sonraki sevinçle ayağa fırlayıp o iğrenç mimiklerini gördüğüm an, bir golde sevincimin kursağımda kaldığı tek andır.

Olcay hiç bir zaman da saha içinde gözü kara bir futbolcu olmadı. Formanın hakkı rakibe hamle bile yapamadan sahada koşmaksa hakkını verdi formanın, en çok koşanlarda adı hep vardır sahadaysa. Ama şu meşhur savunmasını ne görebildim, ne de top için bir rakiple beğenmediğimiz bir veli, futbolcu olduğuna bin şahit gerekecek Almeida kadar rakiple boğuştuğunu görmedim. Öyle bir futbol savaşçısı da değil yani.
    Takımı sahipleniyor diye bir geyik var, ben sahada 3. yılını oynayan Cenk kadar bile arkadaşlarını koruduğunu görmedim. Olimpiyattaki ikinci sezon Veli saha içinde derbilerde dayak yedi,Olcay bu esnada milli takımdaki abilerini sakinleştirmekle meşguldü hep.
    Bunlar idare edilebilir, ruh hali ve karakteri budur denilebilir. Ama olcay Şahan Ekim 2015'ten beri futbol falan oynamıyor. Geçen sezonun başlarında gol asist başladı. Ama sonrasında ne futbol adına bir şey yaptı ne de bunun için gayret gösterdi. Aleni şekilde yatıyor. Islıklanması kaçınılmaz bir sondu. Ha bunun Şeref Bey'deki bir hazırlık maçında olması hoş olmadı.

Kendisine ben geçen yıldan beri kızmıyorum. Adam bu kadardı, takımda kalite yükseldikçe kendisi göze battı, insan psikolojisi bu. Kaldıramamış düşüşü hızlanmış olabilir. Ama keşke şu sürekli övdüğümüz zekası Nisan 2013'te Samet ıslıklandı diye gider yaptığı taraftarın sabrının kendisine karşı da tükenebileceğini kestirebilseydi.
    O gün Samet'i savunabilecek birisi belki sahadaydı.Bunu da haddi olmadan yaptı. Ama bu abimiz unuttu. Bu kulüp kendisinin çok sevdiği Samet hocasının değil taraftarındı. Yine unuttu, herkes gider taraftar kalırdı.
    Bundan sonra unutmaz. Adam gibi çalışır, gittiğinde güzel hatırlanır.

Ne Olcaymis be.. Sanarsin Ilhan Mansiz..

SM-G900H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Sinan Öz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Feda sezonundaki ne fedası yaptı olcay önce bunu biri bi açıklasın? Ersan gibi ücretinde mi indirime gitti? Olcay'ın bu takıma alınma sebebi zaten o sezon ki ucuz transfer politikasıydı, muhtemelen Kaiserslautern'de aldığından çok daha fazlasına imzaladı bize. O sene biraz parladı ama parlaması kendisine yaramadı bildiğiniz gibi. gol sevincinde kendi tribününe sus diye Beşiktaş tarihinin en çirkin gol sevincini yaparak pek çoğunun gözünden düştü Antalya maçında. 23 yaşındayım, aklımın erdiğinden beri Beşiktaşım'ın attığı gole skora bakmaksızın sevinir içimi o huzur kaplar. 2009'da Ekrem'in CSKA deplasmanında bize puan bile getirmeyeceğini bildiğim golünde de, Kendi sahamızda 10 kişilik porto karşısında 3-0 gerideyken Bobo'nun uzatmada attığı golde de, adrian ilie'nin 3-0 gerideyken fener'e attığı golde de. Ama Olcay'ın o golden sonraki sevinçle ayağa fırlayıp o iğrenç mimiklerini gördüğüm an, bir golde sevincimin kursağımda kaldığı tek andır.

Olcay hiç bir zaman da saha içinde gözü kara bir futbolcu olmadı. Formanın hakkı rakibe hamle bile yapamadan sahada koşmaksa hakkını verdi formanın, en çok koşanlarda adı hep vardır sahadaysa. Ama şu meşhur savunmasını ne görebildim, ne de top için bir rakiple beğenmediğimiz bir veli, futbolcu olduğuna bin şahit gerekecek Almeida kadar rakiple boğuştuğunu görmedim. Öyle bir futbol savaşçısı da değil yani.
    Takımı sahipleniyor diye bir geyik var, ben sahada 3. yılını oynayan Cenk kadar bile arkadaşlarını koruduğunu görmedim. Olimpiyattaki ikinci sezon Veli saha içinde derbilerde dayak yedi,Olcay bu esnada milli takımdaki abilerini sakinleştirmekle meşguldü hep.
    Bunlar idare edilebilir, ruh hali ve karakteri budur denilebilir. Ama olcay Şahan Ekim 2015'ten beri futbol falan oynamıyor. Geçen sezonun başlarında gol asist başladı. Ama sonrasında ne futbol adına bir şey yaptı ne de bunun için gayret gösterdi. Aleni şekilde yatıyor. Islıklanması kaçınılmaz bir sondu. Ha bunun Şeref Bey'deki bir hazırlık maçında olması hoş olmadı.

Kendisine ben geçen yıldan beri kızmıyorum. Adam bu kadardı, takımda kalite yükseldikçe kendisi göze battı, insan psikolojisi bu. Kaldıramamış düşüşü hızlanmış olabilir. Ama keşke şu sürekli övdüğümüz zekası Nisan 2013'te Samet ıslıklandı diye gider yaptığı taraftarın sabrının kendisine karşı da tükenebileceğini kestirebilseydi.
    O gün Samet'i savunabilecek birisi belki sahadaydı.Bunu da haddi olmadan yaptı. Ama bu abimiz unuttu. Bu kulüp kendisinin çok sevdiği Samet hocasının değil taraftarındı. Yine unuttu, herkes gider taraftar kalırdı.
    Bundan sonra unutmaz. Adam gibi çalışır, gittiğinde güzel hatırlanır.
    Muhtemelen değil, Almanya'da 200-300k ya oynarken buraya 1m e geldi.

Şu forumda - hatta belki şu gezegende - en büyük muhaliflerinden biri benim. Futbolculuğun konusunda görüşlerim de aynı, sen kendini aşmadıkça da değişmez.
    Benfica maçında, artık takımın müzmin yedeği olduğun halde başı öne eğik arkadaşlarını tribüne gönderip o beraberliğin ilk kıvılcımını sen çaktın.
    Şimdi önümüzde Başakşehir ve Kadıköy deplasmanı var. Quaresma kart görebilir, Quaresma ya da bir başkası kötü oynayabilir, ilk akla gelen adamlardan biri halen sensin.
    Hazır tut kendini, sıra sana geldiğinde iyi oyna şu 2 maçı.
    Fener tribününe göğsündeki armayı gösterdin, yine gösterirsin.

O topada anca senin gibi bi mal oyle vurabilirdi malsin maaaallllll

Kartal
    Yer
    Tekirdağ & Rusya Federasyonu
    Altı pasın icinden kalecinin ustune vuran "10" numara. Bu şaklabanın kontrati feshedilsin, koskoca Beşiktaş buna mi kaldi? Yaziktir, gunahtir!

Отправлено с моего HUAWEI MT1-U06 через Tapatalk

O topa ayak üstü öyle vurmak? Yemin ediyorum bir tek oraya vursan gol olmazdı, oraya vurdun sende. Sergen'den nerelere geldi 10'

ya iyi kaleci elleriyle cikardi topu keske ziplayip gogus falan yapip dalga gecseydi artik katlanacak derman kalmadi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geldi geleli hiç sevmedim ama şuan üzülüyorum kendisine. O kadar özgüvensiz ve ürkek oynuyor ki.

Bu sene hoca tarafından çok dışlandı.Eğer ısrar edilseydi takıma katkı verebilirdi.Hoca'nın Cenk sevdasına ve Oğuzhan'ın ortalıkta olmayışına kurban gitti.Bu adam Ozi ile oynamaya alışık.Oğuzhan olmayınca iş yapmıyor.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Halil Ozyildirim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu sene hoca tarafından çok dışlandı.Eğer ısrar edilseydi takıma katkı verebilirdi.Hoca'nın Cenk sevdasına ve Oğuzhan'ın ortalıkta olmayışına kurban gitti.Bu adam Ozi ile oynamaya alışık.Oğuzhan olmayınca iş yapmıyor.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Altı pastan kalecinin göğsüne vuruyor,pas yok,şut yok,dribbling yok.Futbolcu değil amigo resmen.Çocuk mu bu,Oğuzhan olmadan oynayamıyor nedir Allah aşkına ? Xavi'yle Iniesta yaptınız adamları iki tek top oyunu oynadılar diye.Ayrıca daha ne kadar ısrar edilecekti,Şenol Güneş gibi bir adam bile 45 dakika tahammül edebildi ilk maçlarda.Bir sürü maçın ilk yarısını hiç etti,bir kişi eksik oynadık.Trabzon'da üç maç oynasın dördüncü maç ıslıklarlar.Kabul edemediniz bir türlü şu adamın vasatlığını.Vasat bile değil hatta.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ts ye verelim çünkü onlarda feda döneminde