Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Olcay ?ahan

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Bi adam?n karakteri kalm??t? laf etmedi?iniz. O da oldu. Artistmi?. Peh!

Yorum Yap

Adam?n tek derdi taraftara ?irin g?z?kmektir..Bir nevi taraftara oynuyor,ve bu konuda kendisini samimi bulmuyorum..Yetenek art? performans olarak ka? senedir yak??t?ram?yorum Be?ikta??m?za.Benim d???ncem bu y?ndedir.Artist dememin sebebi o y?zdendir

Yorum Yap

Ben olcaya verilen tepkilerin aynilarini Ibrahim uzulmeze verildigini gordum. Hala ozluyoruz. Insallah olcay da ayn? olmaz

Yorum Yap

Olcay bu takimin demirbaslarindandir. Evet insallah daha kaliteli kanat oyuncularimiz olur ve Olcay forma sansi bulmakta zorlanir. Fakat Olcay bu takimda kalmalidir. Hersey saha ici degildir,saha disinda takimin birligini, dirligini saglayan oyunculara ihtiyac vardir. Olcay bu is icin bicilmis kaftandir.

Yorum Yap

yedek oyuncumuz olarak kalmal?d?r. sonradan girince cidden daha etkili oluyor.

Yorum Yap

Sezon sonu bileti kesilip yollanmal?d?r.. 1milyon 2 milyon ne olursa .. Allah bereket versin diyip yolumuza bakal?m ...

Yorum Yap

Ilk geldigi zamanlarda, sonraki yil Olcay'in Besiktasimizin futbolcusu olmadigini dusundum. Fakat son zamanlarda Olcay'intakimda kalmasini istiyorum, yedek kalsin ama takimda kalsin. Samimi, Besiktasli, durust, takim icinde sevilen bir karakter olarak bence kalmali, ama yedek olarak. Bu takimda Pektemek, Serdar Kurtulus, Beck, Necip, Tosic varken Olcay gitmeyecek adamdir. Ha bir de terinin son damlasina kadar oynar.

Yorum Yap

Tak?mda oyun akli en y?ksek adamlardan birisin kocum... Su pas oyununda en ?ok katk?s? olan adam sensin...

Yorum Yap

Aslı Ahmet Canyurt tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Tak?mda oyun akli en y?ksek adamlardan birisin kocum... Su pas oyununda en ?ok katk?s? olan adam sensin...
                    tabelas? ?ok d???k kald??? i?in bende ele?tirdim ama oyun akl? olarak bazen fazla fanteziye ka?sada tak?m?n h?cum hatt?nda ''en iyi yard?mc? erkek rol?'' g?revinde

Yorum Yap

Sonunda eski formuna yakla?t?.

SM-G900H cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

2 mactir buraz toparland?

GT-I8190 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Aslı Ahmet Canyurt tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Ayn? fikirdeyim. Sadece yetenekleri akl?na yeti?emiyor hepsi bu. Ama biraz ?zg?ven, biraz da formla ger?ekten bize yard?mc? oluyor.

Tek paslarla att???m?z gollerin bir?o?unda Olcay kilit paslar? veriyor.

?ok fazla yapmaya ?al???nca ama hatas? da fazla oluyor.

?utlar?n? da biraz toparlarsan tamamd?r.

Yorum Yap

son ma?ta ger?ekten ?ok iyidi.birde ?ut atabilse 10 numara olacak.

Yorum Yap

2 ma?t?r iyi top oynuyor kral.

Son 3 haftay? Olcay-Qua kanatlar?yla bitirmeliyiz.

Yorum Yap

Sezon olarak ?ok iyi de?il ama ben bu ma? ?ok be?endim. ?zellikle ikinci yar? sol ?aprazdan Gomez'e att??? pas sonras? Gomez'in ?utunun kale ?izgisine paralel gitti?i pozisyonun gol olmas?n? ?ok isterdim

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X