Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Olcay ?ahan

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Hoca ?srarla oynatarak iyice bitiriyor Olcay'?. Zaten yeteneksiz bask? alt?nda iyice sa?mal?yor. Bir aralar kendini taraftar?nda gaz?yla y?ld?z san?yordu ve idare ediyordu. Ama art?k ?ekilmez bir hal ald?.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Bu kadar pozisyona girip topla bulu?up topu bu kadar etkisiz kullanan ba?ka bir futbolcu yok tak?mda. Seni bu sene kabullendik art?k, elimiz mahkum; ama seneye tak?mda g?rmek istemedi?im adamlardan birisin.

Yorum Yap

Yeteneksizligin beceriksizligin dibine vurdu adam

Yorum Yap

B?y?k ihtimalle top Olcay'?n.

Yorum Yap

bir kanat oyuncusunda olmas? gereken hi? bir ?zelli?i ta??m?yor olcay. h?z yok, dripling yok, pas yok, adam ge?me yok, gol yok.bu sezon ?ok ba?ka boyutlara ge?ti...

Yorum Yap

olcay bu tak?ma ?y? b?r yedekm? olur sorular?yla geld?
              sonra cal?skanl?g?yla sans buldu ve skora yapt?g? katk?larla tak?mda kald?
              ama bu sezonk? performans?yla temmuz ay?nda OLCAY G?DER !

Lutfen g?tmeden once bu tak?mda samp?yonluga g?den yolda el?nden gelen? yap cunku bu y?l felaketler? oynuyorsun maalesef

Yorum Yap

Ligin en formsuz oyuncusu UMUT BULUT idi

OLCAY ?AHAN zorluyor zirveyi kapmak i?in.Serkan Balc? k?vam?ndas?n OLCAY

Yorum Yap

Tolga bile toparlad?; ama sen her ge?en g?n daha k?t?ye gidiyorsun.

Yorum Yap

Olcay kendine gel art?k lig bitiyor.

Yorum Yap

abart?s?z 70 ma??n 60'?nda k?t? oynad? 2 y?ld?r. ama ben eskisi gibi k?zm?yorum, bir beklentim yok ??nk? Olcaydan. Can?m? s?kan tek ?ey sahada yer i?gal etmesi. Kerim b?yle oynarsa kurtulaca??z kendisinden.

Yorum Yap

Aslı Sinan ?z tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        abart?s?z 70 ma??n 60'?nda k?t? oynad? 2 y?ld?r. ama ben eskisi gibi k?zm?yorum, bir beklentim yok ??nk? Olcaydan. Can?m? s?kan tek ?ey sahada yer i?gal etmesi. Kerim b?yle oynarsa kurtulaca??z kendisinden.
                        ?ekmi? quaresma avatar?n?, girmi? Olcay topi?ine, sallam?? da sallam?? blablabla.

Bi d?? adam?n yakas?ndan be

Yorum Yap

Aslı Erdal Yikit tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Aslı Sinan ?z tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          ?ekmi? quaresma avatar?n?, girmi? Olcay topi?ine, sallam?? da sallam?? blablabla.

Bi d?? adam?n yakas?ndan be
                          Arkada? benim avatar?m 2 y?ld?r b?yle. Quaresma ilk g?z a?r?m?zd?r.
                          Olcay'la olan mevzumuzun da k?k? Mart(Hadi Nisan olsun) 2013'e dayan?r ?yi oynad? da biz mi hakk?n? teslim etmedik, bak tolga bile alk??lan?yor. Hem ben seninle futbolcu k?yaslamalar?na girmeyi, sen "Baba ronaldo'yla nobre'nin vuru? tekni?i hemen hemen ayn?, ikisi de pis burun vururdu gol vuru?lar?n?, bu y?zden Nobre'yi Brezilyal? ronaldo'ya hep benzetmi?imdir" dedi?inden beri b?rakt?m.

Yorum Yap

Son dakikadaki attigin golle yendigimiz 3-2 lik Fb maci harici bizi bir kez bile sevindiremedin.
                            Yazik bu insanlara, kucuk cocuklara, herkese...
                            Koskoca elit Besiktas camiasinin ''10'' numarasini Olcay Sahan denen yetenek fakiri ve eli ayagina dolasan sakalli, sporcu kimliginde sahada dolasan biri giyiyor.

Yorum Yap

Olcay ?ahan #10

Kad?k?y'de G?khan G?n?l'? pazara yollay?p gol? atm??t? bir de.

Yorum Yap

Aslı Adem Ate?ci tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Son ma?larda girdi?i 5 ten fazla %100 golleri ka??rd?. Art?k acil gol atmas? laz?m iyice ?z g?veni yerlerde olacak.
                                Att?n adam?m! Art?k ?n?m?zdeki ma?larda s?ra s?ra atacaks?n in?allah.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X