Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Olcay ?ahan

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Bu adamla ilgili tart??malara girmek istemiyorum sadece yeti?ebilece?i toplara ko?maktan vazge?iyorya o an televizyona girmek istiyorum... Bug?n de dikkatinizi ?ekmi?tir ko?sa yeti?ebilece?i topu b?rakt? auta ??kt?..

Yorum Yap

Ne olacak bu i? b?yle ya? Resmen hi?bir ?ey yapamayaca??ndan emin oldu?umuz, ger?ekten de yapamayan bir h?cum oyuncumuz var ve her ma? on birde.Skora katk? yap?yor deniyor, skor kritik durumdayken son 1 y?lda 1 gol? var yanl?? bilmiyorsam, o da ge?en y?lki Mersin ma??yd?.

?? ?ok tuhaf yerlere gidiyor art?k, ben bu kadar k?t? oynay?p da bas?nda falan da hi? k?t? olarak an?lmayan oyuncu g?rmemi?tim daha ?nce.Holosko vard?r belki.

Yorum Yap

Senden ne zaman kurtulaca??z la ?

Yorum Yap

Olcay ?u sakal muhabbetini b?rak art?k kes ?u sakallar?n? s?k?lmad?nm? hi? anlam?yorum. Be?ikta? formas?n? giyen oyuncuya b?yle g?r?nt?y? yak??t?ram?yorum ben

Yorum Yap

Olcay iyi oynad???n d?nemler referans?n evet ama evlendikten sonra bittin resmen bu sene skora katk?n beklenenin ?ok alt?nda art?k toparla kendini pozisyona gir ?ut ?ek bir?eyler yap art?k hareketlenmelisin.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Devre arasi keske kuluple ilisigin kesilse de adam gibi orta yapabilen, adam eksiltebilen, aha geliyor diyip tribunleri ayaga kaldiran bir kanat oyuncusu alabilsek...
              Kerim'den umutluyduk ama o da senin hizli ama mental olarak gelismemis versiyonun.
              Ke?ke radikal kararlar al?p Olcay, Kerim ve Gokhan Tore'yi saglam paradan okutup 2 tane soyle adam alabilsek.
              Bir tarafta Q7 bir tarafta Pione Sisto...
              Olcay, Kerim'in oynadigi takim sampiyon olamaz.
              ?u ?ocugu hala hen?z birileri almam??.
              Calim atiyor, sutu var, frikikten de yaziyor, hizli, cevik, atik, guclu, dinamik, teknik, peynir ekmek gibi adam geciyor.

Yorum Yap

Tolga abini de al git art?k .
                Olmas?n m?mk?nse hata art?k . nas?l gev?ek gev?ek a??klama yap?yorsun anlam?yorum...

Yorum Yap

Yaziklar olsun.. seni gidi 10 numara seni ya utanm?yorsun dimi sen? U?akta eminim guluyorsundur ozzy'nin falan moralini duzeltmeye calisiyorsundur suan t?rl? saklabanl?kla. ?z?l?n oglum ?z?l?n a?lay?n lan, yoksa cok kot? olacak bu isin sonu!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

?ok ko?uyorsun,m?cadele ediyorsun rakibi rahat b?rakm?yor eyvallahda b?t?n son hamelelerinde sa?malay?nca hi?bir anlam? kalm?yor

Yorum Yap

her ge?en g?n g?ne?te kalm?? buz par?as? gibi eriyor

Yorum Yap

Kapt?rd??? toplar?n arkas?ndan ko?uyor diye defansif olarak iyi san?lan tarihin en b?y?k balonu. ?kinizin de maskesi d??t? art?k. Siz futbolcuyu ge?, sporcu de?ilsiniz.

Yorum Yap

Yedekte kalmal? bence. GS'de Arif vard? sonradan girince ?ok etkili olurdu, bu da ?yle olabilir.

Yorum Yap

Be?ikta? ta sosyal medya uzman? olabilir mi acaba?

Yorum Yap

?nstagram top?usu

Yorum Yap

ya ben bu adam geldi?i ilk g?nden beri yeteneksiz, Be?ikta?'ta en fazla yedek olur falan diyordum ama o zaman da "ko?uyor, kendini y?rt?yor" diye sa?malayanlar ?ok k?z?yordu.
                                bi de samet aybabasporlular vard?.
                                hatta aptal?n teki iade-i itibar falan diye ba?l?k a?m??t?

ben d?n kendimi bu adam? "ulan ?ok y?rt?n?yor ama napal?m yetene?i bu kadar" derken buldum.
                                ??nk? sebebi kenarda yerine girecek adamlar?n da bana g?ven vermemesi.
                                kerim girecek topu s?recek s?recek bi bakacak 5 rakibin aras?nda aya??ndan topu a?m??.
                                cenk girecek adam zaten kanat de?il...
                                t?re desen bu ara formsuz.

biz hep "kaleci, stoper" diyoruz ama ne yaz?k ki bu tak?m?n 3-4 tane ilk 11 oyuncusuna ihtiyac? var.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X