Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Olcay ?ahan

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Allah?n? seviyosan bu kadar pozisyonu yeme
    A?layacakt?m d?n sinirden

Yorum Yap

Olcay ?ahan olay? tamamen siyah ve beyaz gibi.
      y?r?s? deli gibi alk??layan, gol atsa yine de sevmeyeni var.

ek?i s?zl?kteki ?u ankete bak?n
      https://eksisozluk.com/entry/46091688

d?nk? ma?ta en iyi 4. futbolcusu se?ilmi?.
      ama ma??n en k?t? 2. futbolcusu da se?ilmi?

Yorum Yap

D?n gece i?ine guiza ka?t?

Skickat fr?n min GT-N7105 via Tapatalk

Yorum Yap

T?rkiye pasaportuna sahip bu Olcay'? 10m ?'dan a?a?? alamazs?n. ?zerine her g?n koyuyor. Bu ?anss?zl???n? k?rd??? zaman elimizde tutabilece?imizi d???nm?yorum. Tebrikler Olcay

iPhone 'den Tapatalk arac?l??? ile g?nderildi

Yorum Yap

Bende ??ksam Olcay kadar oynayabilirim. K?t? anlamda s?ylemiyorum. Ger?ek bir Be?ikta?l? gibi h?rsl? oynuyor ama yetenek yok ne yaps?n Ama elinden geleni yap?yor bizim kadar istedi?ine eminim gol atmay?.

Yorum Yap

T?rkiye liginde ve milli tak?mda, gole ve asiste bu kadar yak?n ba?ka bir T?rk kanat oyuncusu yok, Arda bile bu kadar golc? de?il.

O y?zden bu kadar yermenin manas? yok.

Yorum Yap

Ben ma? i?inde bir futbolcuya bu kadar sayd?rd???m? hi? hat?rlam?yorum. ?stisnas?z her ma? hasta ediyor adam?. Ne ses b?rak?yor , ne sinir ba??rmaktan. Bu adam?n bu kadar pozisyona girmesinin sebebi

rakip tak?m?n " pozisyona biri girecekse bu girsin diyerek" di?er oyunculara bask? yapmas? olabilir. Ama o kadar k?f?rden sonra ma?tan sonraki samimi konu?malar?n? g?r?yorum, o surat?n?, yar?m yamalak

t?rk?esini g?r?nce t?m sinirim ge?iyor, seviyorum lan bunu diyorum. ??zemedim ben bu adam?. Ama yine de bu oynayaca??na Mustafa oynas?n , sinir hastas? oldum resmen.
                En son düzenleyen Samet Ustun Ozel; 04-10-2014, 01:09.

Yorum Yap

Be?ikta? Tv'deki konuk oldu?u programda sans?r yap?ld? m? belli b?l?mlere bilmiyorum ama ge?en y?l fenere att??? gol? anlat?rken "o?uzhan'la ikimiz bize edilen k?f?rleri nas?l geri sokar?z diye d???nd?k" gibisinden bi ?ey geveledi sonra toparlar gibi oldu yine argoya ka?t? tekrar kurtard? ucundan
                  De?i?ik bir kafa yap?s? var. Be?ikta? taraftar?n? bu denli keskin b?len ba?ka bi oyuncu tarihte yok.

Yorum Yap

O degisik kafa yapisi turkcesinden kaynakli. O programda daha baska seylerde soyledi ama aslinda soylemek istediklerini soyleyemedi. Alyinda art niyet aranmazsa gayette anlasilabilir ama farkli yerlere cekmeye cok musait konusuyor.

Ben galiba seviyorum Olcay'i. Bizler gibi Besiktaskli, hirsli ve oyle boyle skora katkisi cok iyi ki futbol sonuc oyunu oynayana degil atana veriyorlar puani.

Yorum Yap

Olcay hi? bir zaman Be?ikta?'?n top?usu olamad?. Hi? bir zaman Be?ikta?'a yak??acak top oynamad?.
                      Olcay, kapal?ya sus i?areti yapt??? g?n benim g?z?mde futbolculuk hayat? bitmi?tir.
                      Ge?en sene ikinci yar?da Olcay ne yapm??? O zamanlar ??k?p Olcay i?in iki kelam etmeyenler bug?n gelmi? burada Olcay'? savunuyor.
                      Olcay istikrarl? bir oyuncu de?il, Be?ikta?'?n oyuncusu hi? de?il.

Yorum Yap

Olcay sirk top?usu de?il istikrar abidesidir. Geldi?i g?nden beri bir ma? bile ka??rmam?? adama istikrarl? de?il demek neyin kafas?d?r? Var m? ba?ka T?rk kanat oyuncusu 72 ma?ta 22 gol 16 asist yapan? Bilerek k?rm?z? g?r?p derbide tak?m?n? yaln?z b?rakmad??? i?in sevilmiyor herhalde.

Yorum Yap

Aslı M. Serkan Uyar tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Olcay hi? bir zaman Be?ikta?'?n top?usu olamad?. Hi? bir zaman Be?ikta?'a yak??acak top oynamad?.
                          Olcay, kapal?ya sus i?areti yapt??? g?n benim g?z?mde futbolculuk hayat? bitmi?tir.
                          Ge?en sene ikinci yar?da Olcay ne yapm??? O zamanlar ??k?p Olcay i?in iki kelam etmeyenler bug?n gelmi? burada Olcay'? savunuyor.
                          Olcay istikrarl? bir oyuncu de?il, Be?ikta?'?n oyuncusu hi? de?il.
                          Bastan sona on yargiyla yazmis oyuncuyu assagilamaktan bile oteye gidilmis bi yazi.

Yorum Yap

Bizde bir k?s?m taraftar? soytar?lara al??t?rd?lar Olcay karde?im. Sen ald?rma bildi?in gibi oynamaya devam et.

Yeri gelir formsuz olursun yeri gelir sa? ba? yoldurursun ama iyi niyetinden ??phe ettirmezsin.

Sakatlansan bile yalandan yere aylarca gezip tozmazs?n sa?da solda. Kendine bakar en k?sa s?rede iyile?irsin. Koca g?bekle gezmezsin.

Bir zamanlar Ekrem Da?'a Baki Mercimek'e bile besteler yapard? bu taraftar. Sen ald?rma yine ?z?m?z? buluruz.

Bu formaya fazlas?yla yak???yorsun. Sen bir g?n Be?ikta?'tan gidersen gidece?in yer buradan daha iyisi olacakt?r.

Yorum Yap

olcay yetenekler? k?s?tl? b?r oyuncu fakat suan yerl? statusunde turk?yede onun verd?g? katk?y? veren baska oyuncu yok.

ek olarak fenerde veya gs de oynasayd? agz?m?z sulanarak ?zl?yor olurduk.

Yorum Yap

Aslı Eray Yuce tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Olcay sirk top?usu de?il istikrar abidesidir. Geldi?i g?nden beri bir ma? bile ka??rmam?? adama istikrarl? de?il demek neyin kafas?d?r? Var m? ba?ka T?rk kanat oyuncusu 72 ma?ta 22 gol 16 asist yapan? Bilerek k?rm?z? g?r?p derbide tak?m?n? yaln?z b?rakmad??? i?in sevilmiyor herhalde.
                                Evet ben bay?l?yordum Quaresma'n?n kas?tl? k?rm?z? kart g?rmesine. O y?zden de ?ok severdim kendisini.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X