Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Olcay ?ahan

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Gurol Arici tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Mustafa Alt?karde? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    ?nstagramda olcaya yaz?lan yorumlar ?erefsizliktir. Kimse kusura bakmas?n. Hi?biri de Be?ikta?l? de?il benim g?z?mde.
    Insanlik buyuk bir erdemdir, bunu yakalayamayan sanal ortamda bu tip seyler yazabilir. Yazanlarin bir gram akli olsa yazdiklari olumsuz cumlelerin Besiktasimiza zarar verecegi, takim ici birlikteligi darbe vuracagini bilir. Insan bir sey soylerken yada yazarken, o yazilnalarin soylenilenlerin kendisine soylenildigi zaman nasil hissedecegini bir dusunur, ama insan dedik ya.

Ben de Olcay'i pek begenmem futbolunu, ama mucadelesi, Besiktasliligi, varini yogunu ortaya koymasina bakiyorum birde yildiz Gokhan Tore'ye bakiyorum.
    Bende bugun tesadufen bakarken gordum, sok oldum.. Adam karisiyla fotograf paylasmis, altta ana avrat duz gidiyolar .. Komik degil tabiki..
    Zaten bu instagrami felan kullananlarin cogu daha coluk cocuk.. ama bu veletler besiktasliligi anlayamamislar.

Yorum Yap

?nstagramdaki topluluklar fazla dikkate al?nmaya de?mez bence. Yeni yeni kullan?yorum ben de, futbolcular?n fan sayfalar? "iyi la bizimkiler ne de olsa" deyip takip ediyordum. Bi bakt?m hemen hemen t?m sayfalar g?nay abim, olcay abim, top?ular?n e?lerine k?z karde?lerine mele?im bunu yapt? ?unu payla?t? bunu be?endi vs vs. ?oluk ?ocuk dolu, o y?zden seviye d???k biraz. ?brahim ?z?lmez depar?yla ka?t?m ben de.

Bi de o sahadaki futbolcuya y?z ya??na da gelse ismiyle hitap edilir arkada?. 48 ya??ndaki Mehmet ?zdilek halen ?ifodur, 54 ya??ndaki R?za ?al?mbay 100 sene de ge?se r?za'd?r, ?lhan mans?z, ilhan'd?r. Bu onlar?n kul?p i?indeki kal?c?l?klar?n?n birer sembol? bana g?re.

Ama bu sosyal medyada b?yle ?eylere vakit ay?r?yorsa futbolcular bunlar? da g?ze al?yorlar demek ki. Takmamas? gerek olcay'?n da.

Yorum Yap

Aslı Sinan ?z tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        ?nstagramdaki topluluklar fazla dikkate al?nmaya de?mez bence. Yeni yeni kullan?yorum ben de, futbolcular?n fan sayfalar? "iyi la bizimkiler ne de olsa" deyip takip ediyordum. Bi bakt?m hemen hemen t?m sayfalar g?nay abim, olcay abim, top?ular?n e?lerine k?z karde?lerine mele?im bunu yapt? ?unu payla?t? bunu be?endi vs vs. ?oluk ?ocuk dolu, o y?zden seviye d???k biraz. ?brahim ?z?lmez depar?yla ka?t?m ben de.

Bi de o sahadaki futbolcuya y?z ya??na da gelse ismiyle hitap edilir arkada?. 48 ya??ndaki Mehmet ?zdilek halen ?ifodur, 54 ya??ndaki R?za ?al?mbay 100 sene de ge?se r?za'd?r, ?lhan mans?z, ilhan'd?r. Bu onlar?n kul?p i?indeki kal?c?l?klar?n?n birer sembol? bana g?re.

Ama bu sosyal medyada b?yle ?eylere vakit ay?r?yorsa futbolcular bunlar? da g?ze al?yorlar demek ki. Takmamas? gerek olcay'?n da.
        Tak?yo ki atam?yo adam i?te kanka. Bi de b?yle d???n. Hep k?t?l?yosunuz adam?

Yorum Yap

Aslı Emrah Yamako?lu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Sen herkese kulaklar?n? t?ka, i?ini iyi yapmaya bak.
          ??ini yaparsa, kulaklar?n? t?kamas?na gerek kalmaz.

Yorum Yap

Final yapamazsan o topu ?izgiden en kritik anda sokamazsan kimse sana g?venmez

Bu sezonda o kupa gelmezse gelecek sene kimse sana g?venip yola ??kmaz

Toparla kendini ve o forman?n hakk?n? ver.M?cadelene laf?m hi? yok ama bal yapmayan ar?lardan b?kt?k

Yorum Yap

Aslı Erdal Yikit tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Aslı Sinan ?z tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Tak?yo ki atam?yo adam i?te kanka. Bi de b?yle d???n. Hep k?t?l?yosunuz adam?
              Bence hem olcay hem sen bu konuya (yani olcay'a) Sadece iyi yan?ndan bak?yorsunuz

Yorum Yap

Ke?ke gitsen

Yorum Yap

Seni izledikce sana de?il kendime k?z?yorum futbolcu olmad?g?m i?in ?u kutsal formay? terletemedigim i?in. Bizim kadar sen de seviyorsun biliyoruz ama kendine gel art?k bana bu ya?ta sa? ba? yoldurmaktan vazge?.

Yorum Yap

kad?k?yde gol? var.

Yorum Yap

Aslı Murat Taskin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      kad?k?yde gol? var.
                      G?khan G?n?l iyi tan?r

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Yetenekleri kisitli olup futbolu bilmek baska bisey gercekten. Senin yetenekli ve futbolu bilen bir ust upgrade edilmis versiyonun lazim.Olcayim. Seni seviyoruz..

ASUS_T00J-D cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Seneye bunu yedek b?rakacak bir kanat oyuncusu laz?m. Pas oyununa yatk?n, zenci ve gol atabilen bir kanat.

SM-G900H cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Allah'?ndan bul sen !!! Yemin ederim sinirden a?lay?cam ya .. Tiksindim ya senden no post al?cam senin y?z?nden yemin ederim !!! 1 senedir yaz?yorum burada ya ! Senden Ca c?k ol maz !!!

Yorum Yap

Sene sonu bye bye. Daha da futbolcu oldu?unu zart zurt ?rnekler vererek ispatlamaya ?al??anlara tek bir harf bile yazmam.

Yorum Yap

Seni bu tak?ma getiren ve 10 numaray? s?rt?na ge?irene yaz?klar olsun, sen Be?ikta?'?n paf tak?m?nda bile oynayamazs?n, tez zamanda gitmen dile?iyle.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X