Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Olcay ?ahan

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Yokluktan oynuyorsun Olcay be, adam gibi bir tane kanat oyuncumuz olsa forma yuzu goremezsin. Ne dribbling'in var, ne teknigin, birebirde adam gecme ozelligin, yada uzaktan sut tehdidinde yok. Alt yapini Almanya'da almis olman tek artin, pozisyon bilginin yuksek olmasi pozisyona girmeini sagliyor ama inan Besiktas'ta oynayacak kapasiten yok.

Yorum Yap

?lk yar?daki Sosa'n?n yar?m vole ile vurdu?u ve kalecinin ayaklar?yla ??kard??? pozisyonda topun alt?na girip a??rtma pas? veren kimdi? Olcay m?yd??

Yorum Yap

Aslı Mehmet Kele? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        ?lk yar?daki Sosa'n?n yar?m vole ile vurdu?u ve kalecinin ayaklar?yla ??kard??? pozisyonda topun alt?na girip a??rtma pas? veren kimdi? Olcay m?yd??
        Aynen

Yorum Yap

Aslı Adnan Mumini tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Yokluktan oynuyorsun Olcay be, adam gibi bir tane kanat oyuncumuz olsa forma yuzu goremezsin. Ne dribbling'in var, ne teknigin, birebirde adam gecme ozelligin, yada uzaktan sut tehdidinde yok. Alt yapini Almanya'da almis olman tek artin, pozisyon bilginin yuksek olmasi pozisyona girmeini sagliyor ama inan Besiktas'ta oynayacak kapasiten yok.
          Olcay konusunda okudu?um en do?ru nadir yorumlardan bir tanesi.

Yorum Yap

Aslı Nail Demirel tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Aslı Adnan Mumini tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Olcay konusunda okudu?um en do?ru nadir yorumlardan bir tanesi.
            +1903

Yorum Yap

Olcay seni ben istikrarl? bir futbolcu karde?im olarak buluyorum. Ama liverpool ve eski?ehir ma?lar?nda beni b?y?k hayal k?r?kl???na u?ratt?n umar?m bundan sonra daha iyi olursun. Selamlar.

Yorum Yap

?u adama art?k ??l? ?ektirmeyelim hatta gidip ciddi ciddi uyar?lmas? laZ?m. Bak yak?nda evleneceksin yeni bi hayata ba?layacaks?n, az kendine ?eki d?zen ver demek laz?m

Yorum Yap

Ne d?nd?n be olcay hala g?z?m?n ?n?nde Neyse toparla biraz art?k

Yorum Yap

Hadi Olcay bu ak?am sall?yosun bir tane.

Yorum Yap

Form duzeyindeki Istikrarsizligin zaten en kotu huyun.. ama artik biraz uzattin formsuzlugu.. bugun bir at bir de attir kendine gel artik.. basarilar.

Yorum Yap

Olcay iyi de?ildi ama ikinci yar?n?n ba??ndan ??kana kadar hi? durmadan pres yapt?n.K?t? oynayabilirsin ama k?t? ko?amazs?n derler ya,?yle i?te.
                        Seviyorum seni Olcayto.

Yorum Yap

Gol? unuttun be kanka. Ama sonuna kadar pres yapmaya ?al??t?n ?ok ko?tun, sen de sa?ol

Yorum Yap

Gol-asist hari? her ?eyi yapt? d?n,

Ben yoruldum izlerken. Tak?m? ma?ta kafa olarak tutanlar?n ba??nda geliyor.

Yorum Yap

oyundan ??kar ??kmaz Opare 2 defa ikiye bir yakaland?. bu neden o dakikaya kadar oyunda kald???n?n g?zel a??klamas? olur.

ayr?ca dakika y?z bilmem ka?ta o nas?l bir presti yeminle evde ayapa kalk?p senle ko?maya ba?lad?m..

Yorum Yap

Bu aralar skora pek katk?s? yok ama tak?m savunmas?na %100 kat?l?yor.
                                dk 115 miydi o presi ve depar? vard?, ci?er var adamda ci?er, dribbling'ini biraz geli?tirse tad?ndan yenmez.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X