Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Olcay ?ahan

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

See you later!!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

O s?rt numaran? g?rd?k?e sinirim ikiye katlan?yor.

Yorum Yap

Sen Be?ikta?'?n 10 numaral? formas?n? giyiyorsun ya i?im i?imi yiyo

Yorum Yap

Skor katk?s? ne yazikki yok.volkan sen ve caneri ataga cikarmamak laz?m

Yorum Yap

Lig bitine kadar 4gol 4 asist bekliyorum senden

Yorum Yap

O G?khan T?re'ye ne diyim ki ben! Bizi sana mecbur b?rakt?. Biraz iyi olsa G?khan&Quaresma kanatlar?yla ??kaca??z ma?lara, sana da katlanmak zorunda kalmayaca??z.

Yorum Yap

Bu sene g?khan o kadar k?t? ki k?t?n?n iyisi kontenjan?ndan oynuyor. Saha da ?zellikle o?uzhan ile pas trafi?ine zaman zaman ba?ar?l? ?ekilde y?n veriyor ama onun d???nda eskiden iyi yapt??? ?eyler yok ortada.. mesela hemen her ma? ta?/aut ?izgisinin orda rakibe basar top kazan?r yoktan pozisyon var ederdi.. bayad?r yapam?yor.. gol vuru?lar?nda bir kanat oyuncusuna g?re pozisyon alma ve son vuru? a??s?ndan ba?ar?l?yd?.. onda da ?uvall?yor.. bir de durduk yere gol atamayan golc? sendromuna girdi san?r?m.. kitlenip kal?yor.. sen zaten golc? de?ilsin ki.. di?er meziyetlerine yo?unla?.. kendini toparla.

Yorum Yap

G?khan T?re'ye sana yap?lan yorumlar?n 10'da 1'i bile yap?lm?yor ??nk? adam kay?rmak moda sen i?ine bak Olcay, toparla kendini. Seversin Fenerbah?e ma?lar?n?.

Yorum Yap

.
                    En son düzenleyen Fatih Bas; 29-02-2016, 12:16.

Yorum Yap

olcay? hi? sevmem, futbol fakiridir bana g?re ama ?u anki t?re yerine 10 kere olcay oynar. en az?ndan tak?m bilinci var, sorumluluk sahibi, eli belinde gezmiyor, taktik b?t?nl??? bozmuyor. ge?en sene girdi?i pozisyonlar? y?ksek y?zdeyle bitiriyordu bu sene ?anss?z. daha do?rusu yetenekleri itibariyle ge?en sene ?ansl?yd? da denebilir. derbide gene olcay q7 kanad? bekliyorum

Yorum Yap

Futbolculu?unu hi?bir zaman be?enmedim, seni hep ele?tirdim. En iyi d?neminde bile benim kriterlerimce yeterli de?ildin fakat hayat?n?n hi?bir d?neminde de bu kadar etkisiz olmam??s?nd?r eminim. Bu duruma sebebiyet veren her neyse i?ini kemiren o duyguya bir m?ddet ara ver. Bu tak?m ?ampiyon olacaksa sen de puan almak, sonradan girsen bile katk? yapmak zorundas?n. 13 ma? var geride, iyi dinlendin, iyi gizlendin. Futboluna inanmamana ra?men kalan 13 ma??n ikisini sana yaz?yorum bak halen. Topla kendini kabasakal, sana da ?ok ihtiya? var.

Yorum Yap

Beyaz futbola r?portaj verdin mi 32 di??
                          Tek yapt???n o da hani o y?zden sordum.
                          Merak?m? mazur g?r.

Yorum Yap

Ke?ke fenere o gol? sen atmasayd?n

Sent from my LG-D620 using Tapatalk

Yorum Yap

?u stat a??lsa da seni biz g?ndersek yoksa ne y?netim ne de TD lerin teskere vermeye niyeti yok sana. Vodafone arena Be?ikta? kariyerinin sonu olacak.

Yorum Yap

Aslı Emir Sever tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Ke?ke fenere o gol? sen atmasayd?n

Sent from my LG-D620 using Tapatalk

o g?n b?rakmal?yd?. zirvedeyken.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X