Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Olcay ?ahan

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Halil Ozyildirim tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Bu sene hoca taraf?ndan ?ok d??land?.E?er ?srar edilseydi tak?ma katk? verebilirdi.Hoca'n?n Cenk sevdas?na ve O?uzhan'?n ortal?kta olmay???na kurban gitti.Bu adam Ozi ile oynamaya al???k.O?uzhan olmay?nca i? yapm?yor.

SM-N910C cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi
    Nas?l d??land? dersin, hayret verici ger?ekten. Hoca Olcay'a verdi?i ?ans? kime verdi Allah a?k?na? Olcay'da ?srar ediyor diye yerden yere vuruldu. En sonunda onun rezil futboluna kendi de dayanamay?p tak?mdan kesti.

Yorum Yap

Arkadas bitmis, sene sonu mutlaka gonderilmeli.

Yorum Yap

tak?mda son vuru?u iyi bir talisca var galiba ba?ka kimse yok. Rastgele vurdu topa d?n yeteneksiz olcay

Yorum Yap

Hi?bir, hi?bir ve hi?bir ?zelli?i olmayan tam bir alman 3.ligi top?usu, halen tak?mda olmas? kul?be ve formaya hakarettir

Lenovo X2-EU cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Verdi?i emekler i?in te?ekk?r edilip sene sonu yollar? ay?rmak gerekiyor. olcay olmuyor art?k.

Yorum Yap

Aslı Ali Furkan Kavuncu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Verdi?i emekler i?in te?ekk?r edilip sene sonu yollar? ay?rmak gerekiyor. olcay olmuyor art?k.
              Ben te?ekk?r bile etmezdim. Verdi?inden ?ok daha fazlas?n? alan bir adam. O te?ekk?r etsin.
              Y?llarca verdi?im ?irin deme?lerle futbolum konu?ulmad? bile, siz de beni ba?r?n?za bast?n?z. ?st?ne 10 numara gibi bir formay? bana lay?k g?rd?n?z. Tek bildi?im geriye ko?makt? ve hepiniz s?rf ko?uyorum diye beni ?ve ?ve bitiremediniz. Verdi?iniz paralar da cabas?. Allah Be?ikta?'tan ve taraftar?ndan raz? olsun deyip bavulunu toplamal?.

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi

Yorum Yap

tak?ma ?irinlik muskas?na gerek yok
                yetenekli, i? yapan, gol vuru?u olan, sahadayken kendisine g?venilen adama ihtiya? var
                olcay?n bizdeki misyonu ?u galiba
                sahada oyun durunca hakemle oyuncularla hahaha hihihi yapamak, bizim oyuncu r?p?rtaj verirken kulla??na e?ilip gev?ek gev?ek g?l?p e?lenmek, herkesle enseye tokat h?te ?a?lak olay?na girmek

heralde bu yeterli Be?ikta?ta oynamak i?in karde?im sonradan girmi?sin ?okta m?sait pozisyon yakalam??s?n e?er bunlar? atamayacaksan tak?mda olman?n ne anlam? var tamam gol ka?ar ama hani bu 1 de?il 2 de?il 3 de?il her seferinde verimsiz oynuyorsun

sene sonu takas olur 1-1,5 verirler sat?? olur ?ok fazla 3e 5e bakmadan yollar? ay?rmak laz?m ya?? da geldi zaten bizden de iyi kazand?
                ?ok fazla uzatmaya gerek yok

Yorum Yap

Bu formuyla sezonu bitirirse ?ok sevdi?i Be?ikta? formas?yla ebediyen vedala?acak gibi.

Yorum Yap

Yak??m?y10 olcay...

Yorum Yap

Yeter art?k Olcay, l?tfen git en yak?n zamanda. Bir ton paras?n? yediniz Be?ikta?'?n.

Yorum Yap

vuruslarini izliyorum mac geyik ama sonucta atmaya calisiyor gol, abi kalecilere el kullanmak yasaklansa iceri atamaz galiba topu fabri bile onde yakalandi dondu gogsuyle aldi topu

Yorum Yap

Allah anal? babal? b?y?ts?n karde?im. Biraz ?eki d?zen ver art?k kendine. Bak evlad?n da oldu. Ge?en sene ki Olcay'? istiyorum ben.

Yorum Yap

Reisin ?ocu?u olmu?. Allah anal? babal? b?y?ts?n reiiiiss.

Yorum Yap

Olcay Be?ikta?'ta kalmak i?in son 6 ay?n. Son ?ans?n.

Yorum Yap

Allah anal? babal? b?y?ts?n, hay?rl? evlat olsun karde?im.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X