Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Olcay ?ahan

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Naps?n taraftar k?f?rm? etsin?
    Sahaya bi?eymi ats?n?
    Isl?klama taraftar?n bi protesto bi?imidir.
    B?y?k bi ma?ta olaca??na hazr?l?k ma??nda olmas? daha iyidir.
    O kadar k?t? oynad? taraftara hareket ?ekti, bi k?s?m tepki g?stersede genelde destek g?rd?.
    Bence olmas? gerekende oydu ama uzun zamand?r k?t? olan oyucu kusura bakmas?nda bunu hakeder.
    Profesyonellikte duyguya yer olmamal?. Ben k?t?y?m bu sezon 500bin az alay?m diyormu?
    O y?zden ?al???p formay? alacak yada adda..

Yorum Yap

?sl?klayan da sahip ??kanda do?ru olan? yapm??t?r

i?in ?z?nde ise bu tak?m?n iyi bir OLCAY'a ihtiyac? vard?r (bu halde ki olcaya ihtiyac? yoktur)

dilerim ki kendiside durumun fark?nda olsun ve toparlas?n

Yorum Yap

Feda sezonundaki ne fedas? yapt? olcay ?nce bunu biri bi a??klas?n? Ersan gibi ?cretinde mi indirime gitti? Olcay'?n bu tak?ma al?nma sebebi zaten o sezon ki ucuz transfer politikas?yd?, muhtemelen Kaiserslautern'de ald???ndan ?ok daha fazlas?na imzalad? bize. O sene biraz parlad? ama parlamas? kendisine yaramad? bildi?iniz gibi. gol sevincinde kendi trib?n?ne sus diye Be?ikta? tarihinin en ?irkin gol sevincini yaparak pek ?o?unun g?z?nden d??t? Antalya ma??nda. 23 ya??nday?m, akl?m?n erdi?inden beri Be?ikta??m'?n att??? gole skora bakmaks?z?n sevinir i?imi o huzur kaplar. 2009'da Ekrem'in CSKA deplasman?nda bize puan bile getirmeyece?ini bildi?im gol?nde de, Kendi saham?zda 10 ki?ilik porto kar??s?nda 3-0 gerideyken Bobo'nun uzatmada att??? golde de, adrian ilie'nin 3-0 gerideyken fener'e att??? golde de. Ama Olcay'?n o golden sonraki sevin?le aya?a f?rlay?p o i?ren? mimiklerini g?rd???m an, bir golde sevincimin kursa??mda kald??? tek and?r.

Olcay hi? bir zaman da saha i?inde g?z? kara bir futbolcu olmad?. Forman?n hakk? rakibe hamle bile yapamadan sahada ko?maksa hakk?n? verdi forman?n, en ?ok ko?anlarda ad? hep vard?r sahadaysa. Ama ?u me?hur savunmas?n? ne g?rebildim, ne de top i?in bir rakiple be?enmedi?imiz bir veli, futbolcu oldu?una bin ?ahit gerekecek Almeida kadar rakiple bo?u?tu?unu g?rmedim. ?yle bir futbol sava???s? da de?il yani.
        Tak?m? sahipleniyor diye bir geyik var, ben sahada 3. y?l?n? oynayan Cenk kadar bile arkada?lar?n? korudu?unu g?rmedim. Olimpiyattaki ikinci sezon Veli saha i?inde derbilerde dayak yedi,Olcay bu esnada milli tak?mdaki abilerini sakinle?tirmekle me?guld? hep.
        Bunlar idare edilebilir, ruh hali ve karakteri budur denilebilir. Ama olcay ?ahan Ekim 2015'ten beri futbol falan oynam?yor. Ge?en sezonun ba?lar?nda gol asist ba?lad?. Ama sonras?nda ne futbol ad?na bir ?ey yapt? ne de bunun i?in gayret g?sterdi. Aleni ?ekilde yat?yor. Isl?klanmas? ka??n?lmaz bir sondu. Ha bunun ?eref Bey'deki bir haz?rl?k ma??nda olmas? ho? olmad?.

Kendisine ben ge?en y?ldan beri k?zm?yorum. Adam bu kadard?, tak?mda kalite y?kseldik?e kendisi g?ze batt?, insan psikolojisi bu. Kald?ramam?? d????? h?zlanm?? olabilir. Ama ke?ke ?u s?rekli ?vd???m?z zekas? Nisan 2013'te Samet ?sl?kland? diye gider yapt??? taraftar?n sabr?n?n kendisine kar?? da t?kenebilece?ini kestirebilseydi.
        O g?n Samet'i savunabilecek birisi belki sahadayd?.Bunu da haddi olmadan yapt?. Ama bu abimiz unuttu. Bu kul?p kendisinin ?ok sevdi?i Samet hocas?n?n de?il taraftar?nd?. Yine unuttu, herkes gider taraftar kal?rd?.
        Bundan sonra unutmaz. Adam gibi ?al???r, gitti?inde g?zel hat?rlan?r.

Yorum Yap

Ne Olcaymis be.. Sanarsin Ilhan Mansiz..

SM-G900H cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Aslı Sinan ?z tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Feda sezonundaki ne fedas? yapt? olcay ?nce bunu biri bi a??klas?n? Ersan gibi ?cretinde mi indirime gitti? Olcay'?n bu tak?ma al?nma sebebi zaten o sezon ki ucuz transfer politikas?yd?, muhtemelen Kaiserslautern'de ald???ndan ?ok daha fazlas?na imzalad? bize. O sene biraz parlad? ama parlamas? kendisine yaramad? bildi?iniz gibi. gol sevincinde kendi trib?n?ne sus diye Be?ikta? tarihinin en ?irkin gol sevincini yaparak pek ?o?unun g?z?nden d??t? Antalya ma??nda. 23 ya??nday?m, akl?m?n erdi?inden beri Be?ikta??m'?n att??? gole skora bakmaks?z?n sevinir i?imi o huzur kaplar. 2009'da Ekrem'in CSKA deplasman?nda bize puan bile getirmeyece?ini bildi?im gol?nde de, Kendi saham?zda 10 ki?ilik porto kar??s?nda 3-0 gerideyken Bobo'nun uzatmada att??? golde de, adrian ilie'nin 3-0 gerideyken fener'e att??? golde de. Ama Olcay'?n o golden sonraki sevin?le aya?a f?rlay?p o i?ren? mimiklerini g?rd???m an, bir golde sevincimin kursa??mda kald??? tek and?r.

Olcay hi? bir zaman da saha i?inde g?z? kara bir futbolcu olmad?. Forman?n hakk? rakibe hamle bile yapamadan sahada ko?maksa hakk?n? verdi forman?n, en ?ok ko?anlarda ad? hep vard?r sahadaysa. Ama ?u me?hur savunmas?n? ne g?rebildim, ne de top i?in bir rakiple be?enmedi?imiz bir veli, futbolcu oldu?una bin ?ahit gerekecek Almeida kadar rakiple bo?u?tu?unu g?rmedim. ?yle bir futbol sava???s? da de?il yani.
            Tak?m? sahipleniyor diye bir geyik var, ben sahada 3. y?l?n? oynayan Cenk kadar bile arkada?lar?n? korudu?unu g?rmedim. Olimpiyattaki ikinci sezon Veli saha i?inde derbilerde dayak yedi,Olcay bu esnada milli tak?mdaki abilerini sakinle?tirmekle me?guld? hep.
            Bunlar idare edilebilir, ruh hali ve karakteri budur denilebilir. Ama olcay ?ahan Ekim 2015'ten beri futbol falan oynam?yor. Ge?en sezonun ba?lar?nda gol asist ba?lad?. Ama sonras?nda ne futbol ad?na bir ?ey yapt? ne de bunun i?in gayret g?sterdi. Aleni ?ekilde yat?yor. Isl?klanmas? ka??n?lmaz bir sondu. Ha bunun ?eref Bey'deki bir haz?rl?k ma??nda olmas? ho? olmad?.

Kendisine ben ge?en y?ldan beri k?zm?yorum. Adam bu kadard?, tak?mda kalite y?kseldik?e kendisi g?ze batt?, insan psikolojisi bu. Kald?ramam?? d????? h?zlanm?? olabilir. Ama ke?ke ?u s?rekli ?vd???m?z zekas? Nisan 2013'te Samet ?sl?kland? diye gider yapt??? taraftar?n sabr?n?n kendisine kar?? da t?kenebilece?ini kestirebilseydi.
            O g?n Samet'i savunabilecek birisi belki sahadayd?.Bunu da haddi olmadan yapt?. Ama bu abimiz unuttu. Bu kul?p kendisinin ?ok sevdi?i Samet hocas?n?n de?il taraftar?nd?. Yine unuttu, herkes gider taraftar kal?rd?.
            Bundan sonra unutmaz. Adam gibi ?al???r, gitti?inde g?zel hat?rlan?r.
            Muhtemelen de?il, Almanya'da 200-300k ya oynarken buraya 1m e geldi.

Yorum Yap

?u forumda - hatta belki ?u gezegende - en b?y?k muhaliflerinden biri benim. Futbolculu?un konusunda g?r??lerim de ayn?, sen kendini a?mad?k?a da de?i?mez.
              Benfica ma??nda, art?k tak?m?n m?zmin yede?i oldu?un halde ba?? ?ne e?ik arkada?lar?n? trib?ne g?nderip o beraberli?in ilk k?v?lc?m?n? sen ?akt?n.
              ?imdi ?n?m?zde Ba?ak?ehir ve Kad?k?y deplasman? var. Quaresma kart g?rebilir, Quaresma ya da bir ba?kas? k?t? oynayabilir, ilk akla gelen adamlardan biri halen sensin.
              Haz?r tut kendini, s?ra sana geldi?inde iyi oyna ?u 2 ma??.
              Fener trib?n?ne g??s?ndeki armay? g?sterdin, yine g?sterirsin.

Yorum Yap

O topada anca senin gibi bi mal oyle vurabilirdi malsin maaaallllll

Yorum Yap

Alt? pas?n icinden kalecinin ustune vuran "10" numara. Bu ?aklaban?n kontrati feshedilsin, koskoca Be?ikta? buna mi kaldi? Yaziktir, gunahtir!

Отправлено с моего HUAWEI MT1-U06 через Tapatalk

Yorum Yap

O topa ayak ?st? ?yle vurmak? Yemin ediyorum bir tek oraya vursan gol olmazd?, oraya vurdun sende. Sergen'den nerelere geldi 10'

Yorum Yap

L?tfen Be?ikta?'tan git.

Yorum Yap

ya iyi kaleci elleriyle cikardi topu keske ziplayip gogus falan yapip dalga gecseydi artik katlanacak derman kalmadi

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi

Yorum Yap

Geldi geleli hi? sevmedim ama ?uan ?z?l?yorum kendisine. O kadar ?zg?vensiz ve ?rkek oynuyor ki.

Yorum Yap

Bu sene hoca taraf?ndan ?ok d??land?.E?er ?srar edilseydi tak?ma katk? verebilirdi.Hoca'n?n Cenk sevdas?na ve O?uzhan'?n ortal?kta olmay???na kurban gitti.Bu adam Ozi ile oynamaya al???k.O?uzhan olmay?nca i? yapm?yor.

SM-N910C cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Aslı Halil Ozyildirim tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Bu sene hoca taraf?ndan ?ok d??land?.E?er ?srar edilseydi tak?ma katk? verebilirdi.Hoca'n?n Cenk sevdas?na ve O?uzhan'?n ortal?kta olmay???na kurban gitti.Bu adam Ozi ile oynamaya al???k.O?uzhan olmay?nca i? yapm?yor.

SM-N910C cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi
                              Alt? pastan kalecinin g??s?ne vuruyor,pas yok,?ut yok,dribbling yok.Futbolcu de?il amigo resmen.?ocuk mu bu,O?uzhan olmadan oynayam?yor nedir Allah a?k?na ? Xavi'yle Iniesta yapt?n?z adamlar? iki tek top oyunu oynad?lar diye.Ayr?ca daha ne kadar ?srar edilecekti,?enol G?ne? gibi bir adam bile 45 dakika tahamm?l edebildi ilk ma?larda.Bir s?r? ma??n ilk yar?s?n? hi? etti,bir ki?i eksik oynad?k.Trabzon'da ?? ma? oynas?n d?rd?nc? ma? ?sl?klarlar.Kabul edemediniz bir t?rl? ?u adam?n vasatl???n?.Vasat bile de?il hatta.

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi

Yorum Yap

Ts ye verelim ??nk? onlarda feda d?neminde

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X