Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

UEFA Avrupa Ligi 2018 - 2019 Sezonu

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Alper Artam tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Hakan Sabanoglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Benim supheledigim bi arkada? var valla )
    Benim akl?ma yavuz abi geldi direk porto forumlar?na gidip tak?l?yordu felan

Yorum Yap

Aspor man?et; "aslan turu zora soktu"

arkada? sanki orada turlayacaklar.

yazmalar? gereken "r?van? ma??nda ?ocuklar?n?z? erken yat?r?n"

Yorum Yap

Benfica?nin topculara komple cokmek lazim. Makina gibi takim olmuslar. Alan birakmadilar. Kalecileri, Salvio, Seferovic.
        Yok mu sozlesmesi biten

Yorum Yap

?ok mu zor ??yle sistem tak?m? olmak anlam?yorum ki. bana g?re ?ok kolay ama i? bilmez adamlar? kul?be sokunca do?ru karar alam?yorlar ve hep g?n?birlik plan yapm?? oluyoruz. sezon ba??nda tak?ma doldurulan 33 ya? ?st? oyuncular bunun bir ?rne?i. ayr?ca gs nin tak?m boyu ?ok uzun. duran toplarda tehlike yarat?yorlar. bizim de gelecek sene tak?m boyunu uzatmam?z laz?m

Yorum Yap

Benfica n?n att??? 2. g?l? bizim hakemler olsa vermezdi. Var a bak?p iptal ederlerdi. Bu var tam eyyamc?lar i?in bi?ilmi? kaftan oldu resmen. bir an ?nce VAR dan vazge?ilmeli.

Yorum Yap

VAR neden yokmu? diye isyan etmi? fato?,2 ay ?nce de VAR'dan ?ikayet ediyordun.Hakemler de hata yapabilir de?il mi Fato? efendi. Hakem itelemesi olmay?nca b?yle d.t oluyorsunuz i?te.?n?allah daha beter olursunuz

Yorum Yap

Aslı U?ur.Kaya tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Benfica n?n att??? 2. g?l? bizim hakemler olsa vermezdi. Var a bak?p iptal ederlerdi. Bu var tam eyyamc?lar i?in bi?ilmi? kaftan oldu resmen. bir an ?nce VAR dan vazge?ilmeli.
                Do?ru s?yl?yorsun ama VAR olmasayd? ?u ana kadar belkide 3-4 galibiyetimiz daha eksik olurdu.VAR sayesinde verilmeyen bir ?ok penalt?m?z verildi,yedi?imiz gol iptal oldu.Hepsi de net belli olan kararlard? ama g?remediler. Gs derbisini VAR olmasa bizden al?p onlara vermi?lerdi bile.VAR'a ra?men hala ?ok hata oluyor ama kabul edelim VAR'?n en ?ok fayda sa?layan tak?mlar?ndan biriyiz.

Yorum Yap

O le? gruptan ger?ekten 6 da 6 ile ??kmal?yd?k. 83 galibiyet 87 ma?lubiyetteyiz ?uanda Avrupa'da. Bu sene galibiyet say?s? ?ne ge?er diyordum ama berbat bir gruptan berbat bir performans ile elendik.

Yorum Yap

Chelsea intikamimizi al?yor

Gesendet von meinem SM-G930F mit Tapatalk

Yorum Yap

Allah'?m bize Rafa Silva gibi top?u nasip et

Yorum Yap

Yorum Yap

Aslı Alican Osanmaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Ola?and??? ?eyler olmazsa Arsenal-Chelsea finali bekliyorum. ?ki ?ngiliz tak?m?n?n finalini izlemek zevkli olur. ?L finali havas?nda ge?er ma?.

Yorum Yap

Frankfurt da Avrupa Liginin Ajax? oldu. Helal olsun iki tak?ma da.

Gesendet von meinem ANE-LX1 mit Tapatalk

Yorum Yap

Vodafone Parka iki ingiliz kulubu geliyor. Finale hele [emoji123]

Envoy? de mon iPhone en utilisant Tapatalk

Yorum Yap

biletler ne zaman ??kacak acaba iki ingiliz tak?m?n ma?? asla ka?maz

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X