Sayfa 12/13 İlkİlk ... 2910111213 SonSon

Konu: UEFA Avrupa Ligi 2018 - 2019 Sezonu

Alıntı Alper Artam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Hakan Sabanoglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim supheledigim bi arkadaş var valla )
    Benim aklıma yavuz abi geldi direk porto forumlarına gidip takılıyordu felan

Aspor manşet; "aslan turu zora soktu"

arkadaş sanki orada turlayacaklar.

yazmaları gereken "rövanş maçında çocuklarınızı erken yatırın"

Benfica’nin topculara komple cokmek lazim. Makina gibi takim olmuslar. Alan birakmadilar. Kalecileri, Salvio, Seferovic.
    Yok mu sozlesmesi biten

çok mu zor şöyle sistem takımı olmak anlamıyorum ki. bana göre çok kolay ama iş bilmez adamları kulübe sokunca doğru karar alamıyorlar ve hep günübirlik plan yapmış oluyoruz. sezon başında takıma doldurulan 33 yaş üstü oyuncular bunun bir örneği. ayrıca gs nin takım boyu çok uzun. duran toplarda tehlike yaratıyorlar. bizim de gelecek sene takım boyunu uzatmamız lazım

Benfica nın attığı 2. gölü bizim hakemler olsa vermezdi. Var a bakıp iptal ederlerdi. Bu var tam eyyamcılar için biçilmiş kaftan oldu resmen. bir an önce VAR dan vazgeçilmeli.

Kara Kartal
    Yer
    Kapalı Alt-Ust,Hayat Alt-Ust
    VAR neden yokmuş diye isyan etmiş fatoş,2 ay önce de VAR'dan şikayet ediyordun.Hakemler de hata yapabilir değil mi Fatoş efendi. Hakem itelemesi olmayınca böyle d.t oluyorsunuz işte.İnşallah daha beter olursunuz

Kara Kartal
    Yer
    Kapalı Alt-Ust,Hayat Alt-Ust
    Alıntı Uğur.Kaya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benfica nın attığı 2. gölü bizim hakemler olsa vermezdi. Var a bakıp iptal ederlerdi. Bu var tam eyyamcılar için biçilmiş kaftan oldu resmen. bir an önce VAR dan vazgeçilmeli.
    Doğru söylüyorsun ama VAR olmasaydı şu ana kadar belkide 3-4 galibiyetimiz daha eksik olurdu.VAR sayesinde verilmeyen bir çok penaltımız verildi,yediğimiz gol iptal oldu.Hepsi de net belli olan kararlardı ama göremediler. Gs derbisini VAR olmasa bizden alıp onlara vermişlerdi bile.VAR'a rağmen hala çok hata oluyor ama kabul edelim VAR'ın en çok fayda sağlayan takımlarından biriyiz.

O leş gruptan gerçekten 6 da 6 ile çıkmalıydık. 83 galibiyet 87 mağlubiyetteyiz şuanda Avrupa'da. Bu sene galibiyet sayısı öne geçer diyordum ama berbat bir gruptan berbat bir performans ile elendik.

Chelsea intikamimizi alıyor

Gesendet von meinem SM-G930F mit Tapatalk

Allah'ım bize Rafa Silva gibi topçu nasip et

Alıntı Alican Osanmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Olağandışı şeyler olmazsa Arsenal-Chelsea finali bekliyorum. İki İngiliz takımının finalini izlemek zevkli olur. ŞL finali havasında geçer maç.

Frankfurt da Avrupa Liginin Ajaxı oldu. Helal olsun iki takıma da.

Gesendet von meinem ANE-LX1 mit Tapatalk

Vodafone Parka iki ingiliz kulubu geliyor. Finale hele [emoji123]

Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk

biletler ne zaman çıkacak acaba iki ingiliz takımın maçı asla kaçmaz