Sayfa 48/57 İlkİlk ... 3845464748495051 ... SonSon

Konu: UEFA 2018-2019 Şampiyonlar Ligi Sezonu

Bu Real Madrid'e ne olmuş böyle? Olayın Ronaldo ile alakası da yok bence. Kendi sahalarında Ajax'tan 4 gol yemeleri bir tek Ronaldo gitti, böyle oldu ile açıklanacak bir durum değil.

Alıntı Mehmet Erhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu Real Madrid'e ne olmuş böyle? Olayın Ronaldo ile alakası da yok bence. Kendi sahalarında Ajax'tan 4 gol yemeleri bir tek Ronaldo gitti, böyle oldu ile açıklanacak bir durum değil.
    Yaşlı, formsuz, motivasyonunu kaybetmiş oyuncular. Kötü bir teknik direktör. Yeri dolmayan ve gidenler ilk etapta tabiki CR7. Ajax ise şuan çok güçlü. Bayern da aynı sorunu yaşadı ama şanslıydı.

Gesendet von meinem SM-G930F mit Tapatalk

Sen nasıl bi salaksın kimpembe 90+3 te yaptığı penaltıya bak yapılacak şey mi şu

Ne sürprizler oluyor yahu. Haftaya Schalke City'i elerse değişik bir son 16 turu yaşayacağız.

Pepe acayip oynuyor

''burası şampiyonlar ligi adamlarla çocukların ayrıldığı yer'' demişler..

Kartal
    Yer
    mAinz almanya/frankfurt mekan kafamiz duman alayina isyan carsi berlin ulan
    oha penalti degilmiydi o ya?

Maasini alan pepe ile maasini alamayan pepe farki

Manı nasıl eledı ya psg yı.vay anasını ya cok sasırdım.gunduz manu da 8-10 eksık var yazıyordu.

88. Dakikada kapatmıstım Manu macını [emoji16]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Boykoyu iyi izleyin...bizim taraftarda tutmadı anlayışı yok hemen kaleci değil bilmem ne şimdide kariusa yapılıyor aynı şey

Ne yapalim belki düzelir diye 5 yil kötü performans veren kalecilerle mi gecirelim. Ilk sezonda tutan da oluyor. Fabri gibi. O yol daha dogru. Kaleci konusunda sabir olmaz.

Alıntı Hamit Bektas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ne yapalim belki düzelir diye 5 yil kötü performans veren kalecilerle mi gecirelim. Ilk sezonda tutan da oluyor. Fabri gibi. O yol daha dogru. Kaleci konusunda sabir olmaz.

Ona katılıyorum ama deniyorya kaleci değil,ben kaleye gçsem daha iyi oynarım yok ptt kalecisi olamaz falan filan bu laflara kıl oluyorum

Kartal
    Yer
    mAinz almanya/frankfurt mekan kafamiz duman alayina isyan carsi berlin ulan
    schalke.. acaba??

Ronaldo hattrick yaptı futbol katili Atletico eleniyor iyi oldu hatta ilk macta Simone tribune pis bir hareket yapmıştı elenmesi iyi oldu forza Juve