Sayfa 21/57 İlkİlk ... 111819202122232431 ... SonSon

Konu: UEFA 2018-2019 Şampiyonlar Ligi Sezonu

Yahu taktınız lens solda oynamaz sağda oynar falan ne saçma şeyler bunlar..lens geçen yıl sabote ettiği fenerbahçe ve ts maçlarında sağ taraftaydı hatta hatırlayın sağ taraftaki o batırdığı pozisyonları..bu yılda aynı maçta bir çok kez sağ tarafta oynadı..

Bırakın bu işleri ya profesyonel oyuncu bunlar quaresma genelde sağda oynar ama solda da zaman zaman maç alırdığı çok oldu..sanki sağda oynasa süper star olacak lens...

lensden bi cacık olmaz bide garry ile falan kıyaslamayın allah aşkına lensin yanında messidir garry

Ne o gs güzellemelerinden geçilmiyor burası. Cem abi yazmış twitterda aynen kopyalıyorum.
    Gs kazanıyor,”Yok abi bizden olmaz” diye gelen Beşiktaşlılar laf anlatıyoruz,Fb kazanıyor “Yok abi bizi yapmazlar” diyen Beşiktaşlılara laf anlatıyoruz,Biz kazanıyoruz, “Bu oyunla olmaz,” (ben dahil) diyenlere laf anlatıyoruz.Vallahi biz çabuk dağılıyoruz,vallahi umutsuzluktan besleniyoruz biz..30 sene medya ve kamuoyu tarafından beynimize işlenmiş “susun ağlamayın” diyenlere,tek bir alelade galibiyete “Avrupa Fatihi” yazanlardan bal gibide etkileniyoruz.(Dün Gs güzellemesi yapan Beşiktaş hesaplarından geçilmiyordu burası) Biz “Beşiktaş taraftarı futbolu iyi bilir” dedikçe,kendi takımımıza,hocamıza daha çok vuruyoruz.Memleketin en kara kalpli adamının her yaptığı hamle “mucize” mertebesinde alkışlanır iken,biz 2 kötü sonuçla daha hocamızı çarmıha gereceğiz (bilmeyen yok dimi?) Kalbinde umut kırıntısı ile “birlik olalım” yazanlar ile bile dalga geçtik biz.Kusura bakmayın kardeşim,biz çarçabuk “paramparça” oluyoruzSenelerce genimize işledikleri “susun” “haksızsınız” “haddinizi bilin” “siz kendinize bakın” hücrelerini içimizden silip atamıyoruz. Salak değiliz,takımın oyunun geriye gittiğini,yönetimin iyi gitmediğini görüyoruz ama içten içe yandığımızı,iki kötü sonuçta yine bu ateşi sahaya kusacağımızı,yine en başa döneceğimizi ben buraya ve tribündeki fokurdanmaya bakarak çok rahat yazabilirim.Ama yine içten içe biliyoruz ki,biz dağıldık mı toparlanması çok uzun sürüyor.Bizde 5 başkan gitsin ama aman saha içini toparlayacak adam hep gelsin kültürü yok!!Bizde yandı mı hepsi yansın var..Her şey kül olsunculuk var..Biz bu içimizde sürekli paniği,çarçabuk un ufak olmayı,herşeye ayarsız vurmayı halletmeden,hep 2 ileri 3 geri gitmeye mahkumuz..Neyse siz Terim,Gs güzellemesi yapmaya,onlar üzerinden kendi değerlerinize vurmaya devam edin..Aynen devam...

Gs dun grubun en gucsuz takimina karsi evinde oynadi onda da macin bi cok kisminda baski yedi golu erken buldu sansinin yardimiyla 2 yi atip rahatladi cok iyi degildi belki grupdan da cikamayacak ama mesele bu degil mesele yanlislari duzeltmeye calismasi.
    Mesele ligin gecen sene acik ara en iyi kadrosu 4.olurken bu sene de ayni oyun devam ederken bizim ayni oyunla devam etmemiz.
    Bunu da elestirmesin mi insanlar ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Alıntı Levent.Sahin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yahu taktınız lens solda oynamaz sağda oynar falan ne saçma şeyler bunlar..lens geçen yıl sabote ettiği fenerbahçe ve ts maçlarında sağ taraftaydı hatta hatırlayın sağ taraftaki o batırdığı pozisyonları..bu yılda aynı maçta bir çok kez sağ tarafta oynadı..

Bırakın bu işleri ya profesyonel oyuncu bunlar quaresma genelde sağda oynar ama solda da zaman zaman maç alırdığı çok oldu..sanki sağda oynasa süper star olacak lens...

lensden bi cacık olmaz bide garry ile falan kıyaslamayın allah aşkına lensin yanında messidir garry
    ben mesela aşırı Q7 hayranıyım ama artık zarar verdiği düşüncesindeyim ve bu saatten sonra yedekten girmeli kanaatindeyim
    ve asıl düşüncem Q7 solda oynadığında daha verimli olacağı fikrindeyim
    sebepleri:
    sağdayken tek yaptığı orta yapmak... artık çalım atabilme yok, hız yok, sağda oynadığı içinde şut atma durumuda pek olmuyor anca trivela ile deniyor. sağdayken devamlı çizgiye doğru gidiyor rakip kapatıyor. hadi geri dön bi daha zorla
    ama soldayken içeriye kat edecek daha fazla alan var şut çekebilir çekip orta yapabilir ve ya yine trivela ile orta dener, şut çekme olanağıda daha fazla

bence artık

babel---ljajic--lens(töre) şekilnde oyanamalıyız

hatta içerdeki maçlarda töre dışarda ve derby maçlarda lens daha uygun çünkü lens bizim takımın oyun sisteminde ve kapalı savunmalara karşı çok etkili olabilecek bir oyuncu değil açık ve geniş alanlarda daha başarılı herkes fener performansı diyor zaten fener o sene aykut kocamanın oyun stili saldıran değil bekleyen bir oyun yapısı ile oynuyordu

benim şahsi fikrim böyle

........karius....
    Dorukhan..roco..vida..caner
    ........medel...tolgay...
    Lens....ljajic.....tore....
    ...........larin....
    Bu maclik yeterli bir kadro.bi zahmet grubun en zayif halkasini icerde yenelim

Kara Kartal
    Yer
    Ankara / İstanbul BJK Sicil: 30879
    Şu Taison'u halıya sarıp kaçıralım

Alıntı Mustafa Apaydin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu Taison'u halıya sarıp kaçıralım
    Ben hocasına da talibim

Ronaldoya gosterilen kirmizi tam komedi. Kesin formalarin renginde bisey var. Boyle abuk sabuk kartlar ancak siyah beyazli bir takima cikar

Real Ronaldo'suz daha iyi sanki. Her takımda hızlı bir kanat oyuncusu mutlaka olmalı. Bale hızı sayesinde gol attı

Assensio jeneriklere girecek golu kacirdi .

Macta tam halisaha macina dondu.

Aboubakar 6 ay sakatlanmis. Ne balli takim bu gs. Abuş parcalardi bunlari

Bayern deplasmanından galibiyeti kaçırıp 1-1 beraberlik ile dönen Ajax'ın sahadaki yaş ortalaması 21,5

Ya ben anlamıyorum, takım olarak şu şampiyonlar ligi maçlarını izlemiyorlar mı bizimkiler? Güzel atak yapmışlar hadi bunu yarınki antremanda deneyelim falan demiyorlar mıdır?
    Gerçi sahada sanki ilk defa aynı 11'de oynuyorlar herhalde diye de düşünmüyor değilim.

Kartal
    Yer
    Siyah sesi duyunca BEYAZ diyen yerlerden
    Ajax’a bayıldım. O nasıl top dolaştırmadır nasıl bir yardımlaşmadır. Büyük gelişim kaydetmişler.

Alıntı Mehmet Köse Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bayern deplasmanından galibiyeti kaçırıp 1-1 beraberlik ile dönen Ajax'ın sahadaki yaş ortalaması 21,5
    Bunlar bizim lyona elendigimiz sene loyu bizden sonra elediklerinde de ortaokul ortalamasinda bi yas ortalamalari vardi )
    O seneki lyon da harbi lyondu cogu oyuncu bugun en buyuklerde.
    Bunlar nasil kulup nasil bi yapi cidden aklim almiyor adamlar 50 senedir belki boyle bu ciddi bi olay oyle city united chelsea real madrid in falan yapacagi seyler degil farkli bi buyukluk bu ajax’in yaptigi.

Sent from my iPhone using Tapatalk