Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

UEFA 2018-2019 ?ampiyonlar Ligi Sezonu

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

2014-15 sezonunda eledi?imiz iki tak?m Tottenham ve Liverpool finale ??kt?
    Ayn? sezon haz?rl?k ma??nda yendi?imiz Chelsea ile elimizden k?l pay? ka??rd???m?z, k??lar?ndan soluttu?umuz Arsenal de muhtemelen Uefa Kupas? finalisti olacak
    Kadere bak

Yorum Yap

Bu ma?ta Ajax'? izleyince akl?na Be?ikta? gelen bir tek ben miyim acaba Burada olsak tam da bu ?ekilde elenirdik dedim Ka?an goller, direkten d?nen toplar, kalecinin kurtard??? toptan sonra defans adam? ile ?arp???p gol? yemesi vs. ayn? bizim ?anss?zl???m?z Resmen ( oyun olarak de?il de stres olarak diyelim ) Avrupan?n Be?ikta?'?n? destekledim ve son saniyede ben de y?k?ld?m

Bence ?ampiyolar ligi tarihinin gelmi? ge?mi? en g?zel sezonu, son 2 g?nk? heyecan, stres, geri d?n??ler ve inan?lmaz m?cadele kar??l???nda elde edilmi? dramatik galibiyetler.

?ste cidden insanlar?n tutkun oldu?u futbol tek kelime ile bu.

Yorum Yap

Bu adamlarla bizimkiler ayn? i?i yap?yor ve bizdekilerin bir ?o?u daha ?ok para kazan?yor bu gece ?undan emin oldum ki bizimkiler haram yiyor arkada? ay?pt?r bu adamlar futbol oynuyorsa biz bu ?lkede ne izliyoruz ??

Yorum Yap

Aslı Ozan Ilhan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          ?nsallah da??tmazlar Ajaxin bu g?zel tak?m?n?. En az 1-2 sene daha izleyelim
          de jong gitti zaten Barcelonaya
          de ligt i?inde barcelona ve liverpool iddialar? var
          ziyech i?in milan, inter, juve, athletico madrid, sevilla, arsenal s?ylentileri var

not: ziyech i?in daha hereenven de oynarken biz alal?m demi?li?im vard? fenerde iki sene ?nce twenteden ajaxa gidece?i sezon ilgilenmi?ti

Yorum Yap

Liverpool resmen santrayla penalt? kazand?
            0:25

Yorum Yap

Ma? ba?lamadan sissokoyu ?vd?m 25. Saniyede penalt? yapt?rd? adam

Yorum Yap

Alexis Delgado gibi penalti yapti herif. Halay mi cekiyosun ceza sahasinda o ne oyle??

Yorum Yap

Hi? final ma??na benziyor mu? M?cadele var ama d?md?z oyuncularla oynanan bir oyun! Kalite iyice d??t?.

Yorum Yap

Liverpoolun insan?st? h?cum prese ra?men tottenham g?zel ??k?yor defanstan. Ders almam?z laz?m. En ufak bir bask?da dan dun vurulmaz topa

Yorum Yap

Faul yok hi? bu nas?l ma? dedim milner burday?m dedi [emoji4]

GM 8 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

?ok k?t? bir ma?

Yorum Yap

Erken gol mahvetti ma? zevkini

Yorum Yap

%64 pas y?zdesiyle ma? boyunca 175 pas yapan tak?m ?ampiyon oldu. Bu kadar k?t?s?n? de hayat?m boyunca izlememi?tim. ?ki tak?ma da tebrikler. ?zellikle Liverpool'a.
                            Ke?ke Barcelona -Ajax oynasaym?? finali.

Yorum Yap

?nonude oynanacak super kupa maci ozel bir basligi hakediyor bence, sanki bizim macmis gibi konu acilabilir. Ne umutlarimiz vardi Negredonun uzattigi, Lensin oynadigi tek mac sanki uefa kupasi geliyor hissi vermisti de malmoye salak gibi yenilmistik hele son saniyede Larinin kacirdiklari...

MI 5 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Aslı Mehmet Kele? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                ?nonude oynanacak super kupa maci ozel bir basligi hakediyor bence, sanki bizim macmis gibi konu acilabilir. Ne umutlarimiz vardi Negredonun uzattigi, Lensin oynadigi tek mac sanki uefa kupasi geliyor hissi vermisti de malmoye salak gibi yenilmistik hele son saniyede Larinin kacirdiklari...

MI 5 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi
                                G?zel yazm??s?nda malm?yle UEFA finali oynam???zda kupay? onlara vermi?iz gibi bir anlam ??k?yor sanki

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X