Sayfa 56/57 İlkİlk ... 6465354555657 SonSon

Konu: UEFA 2018-2019 Şampiyonlar Ligi Sezonu

2014-15 sezonunda elediğimiz iki takım Tottenham ve Liverpool finale çıktı
    Aynı sezon hazırlık maçında yendiğimiz Chelsea ile elimizden kıl payı kaçırdığımız, kıçlarından soluttuğumuz Arsenal de muhtemelen Uefa Kupası finalisti olacak
    Kadere bak

Bu maçta Ajax'ı izleyince aklına Beşiktaş gelen bir tek ben miyim acaba Burada olsak tam da bu şekilde elenirdik dedim Kaçan goller, direkten dönen toplar, kalecinin kurtardığı toptan sonra defans adamı ile çarpışıp golü yemesi vs. aynı bizim şanssızlığımız Resmen ( oyun olarak değil de stres olarak diyelim ) Avrupanın Beşiktaş'ını destekledim ve son saniyede ben de yıkıldım

Bence Şampiyolar ligi tarihinin gelmiş geçmiş en güzel sezonu, son 2 günkü heyecan, stres, geri dönüşler ve inanılmaz mücadele karşılığında elde edilmiş dramatik galibiyetler.

İste cidden insanların tutkun olduğu futbol tek kelime ile bu.

Bu adamlarla bizimkiler aynı işi yapıyor ve bizdekilerin bir çoğu daha çok para kazanıyor bu gece şundan emin oldum ki bizimkiler haram yiyor arkadaş ayıptır bu adamlar futbol oynuyorsa biz bu ülkede ne izliyoruz ??

Alıntı Ozan Ilhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnsallah dağıtmazlar Ajaxin bu güzel takımını. En az 1-2 sene daha izleyelim
    de jong gitti zaten Barcelonaya
    de ligt içinde barcelona ve liverpool iddiaları var
    ziyech için milan, inter, juve, athletico madrid, sevilla, arsenal söylentileri var

not: ziyech için daha hereenven de oynarken biz alalım demişliğim vardı fenerde iki sene önce twenteden ajaxa gideceği sezon ilgilenmişti

Liverpool resmen santrayla penaltı kazandı
    0:25

Maç başlamadan sissokoyu övdüm 25. Saniyede penaltı yaptırdı adam

Alexis Delgado gibi penalti yapti herif. Halay mi cekiyosun ceza sahasinda o ne oyle??

Hiç final maçına benziyor mu? Mücadele var ama dümdüz oyuncularla oynanan bir oyun! Kalite iyice düştü.

Liverpoolun insanüstü hücum prese rağmen tottenham güzel çıkıyor defanstan. Ders almamız lazım. En ufak bir baskıda dan dun vurulmaz topa

Faul yok hiç bu nasıl maç dedim milner burdayım dedi [emoji4]

GM 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Erken gol mahvetti maç zevkini

%64 pas yüzdesiyle maç boyunca 175 pas yapan takım şampiyon oldu. Bu kadar kötüsünü de hayatım boyunca izlememiştim. İki takıma da tebrikler. Özellikle Liverpool'a.
    Keşke Barcelona -Ajax oynasaymış finali.

İnonude oynanacak super kupa maci ozel bir basligi hakediyor bence, sanki bizim macmis gibi konu acilabilir. Ne umutlarimiz vardi Negredonun uzattigi, Lensin oynadigi tek mac sanki uefa kupasi geliyor hissi vermisti de malmoye salak gibi yenilmistik hele son saniyede Larinin kacirdiklari...

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Mehmet Keleş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnonude oynanacak super kupa maci ozel bir basligi hakediyor bence, sanki bizim macmis gibi konu acilabilir. Ne umutlarimiz vardi Negredonun uzattigi, Lensin oynadigi tek mac sanki uefa kupasi geliyor hissi vermisti de malmoye salak gibi yenilmistik hele son saniyede Larinin kacirdiklari...

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Güzel yazmışsında malmöyle UEFA finali oynamışızda kupayı onlara vermişiz gibi bir anlam çıkıyor sanki