Sayfa 52/56 İlkİlk ... 24249505152535455 ... SonSon

Konu: UEFA 2018-2019 Şampiyonlar Ligi Sezonu

Şu Başlığa bayıldım.

"Şeytanı Messi çarptı"

Messi > Diğerleri.

9 dakikada 3 gol noluyo arkadas.

Yazarken 4. Gol geldi

Seneye premier league den 8 takim alirlar cl ye

City 90+3 de 5-3 yaptı ama var ofsayt gerekçesiyle iptal etti.

Ne maçtı beee

inanılmazdı gerçekten yaşananlar. böyle bir maça şahit olduk.

futbol 4-5 yıldır çok zevkli hale geldi önceden 1-0 yapan takım %70 işi bitiriyordu şimdi her dakika mükemmel olmazsan karşındaki takım tokatlıyor. önce guardiola çıtayı yükseltti, sonra real madrid, barcaya yetişebilmek için vites yükseltti. akabinde dünyanın geri kalan takımları barca ve real seviyesine gelebilmek için(ki bunu ilk keşfeden ve bu yöne evrilen kişi klopp oldu) daha fazla hücum, daha fazla tempo, daha fazla önde baskı yapmaya başladılar. o yüzden artık roma 4-1'in rövanşında barcayı tokatlıyor, ajax ne olduğunu anlamadan bernabeuda 4 tane sallıyor vs, ve bugünkü gibi kolayca +7 lik maçlar çıkıyor.

Sevmem ama Baecelona alsın ŞL'yi Ağustosta süper kupa Vodafone Parkta Messi gelsin evimize

Yılmaz Erdoğan'ın bir şiirinde "Sana bakmak, Allah'a inanmaktır" mısraları geçer. De Bruyne izlemekte öyle birşey vallahi.

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Anil Sibay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Ozan Omrak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Özgür Gültekin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ziyech ile Tadic aynı anda oynar mı?
    Bizde olsa mümkün değil ama adamlar çatır çatır oynatıyor.

Unutmuşum bir de Schöne var.
    yıllardır aynı şeyi söylüyorum

-------------forvet--------------

kanat1----10 numara----kanat2

kanat1 ve kanat2 oynayacak adamların ya 10 numara özellikli ya da forvet özellikli yetenekli adamlar olması gerekiyor

mesela atıyorum bizde

------------forvet----------
    ljajic-----kagawa----sturridge

tazrında bir düzenle oynamamız lazım seneye
    Katılıyorum.Tuncay Şanlı,Deivid,Holosko,Babel,Bakambu tipi forvet özellikli kanat oyuncularını beğeniyorum ben de.Tipik çizgi oyuncusu profilinde kanat adamlarının devri çoktan kapandı.
    evet ama yetenekte şart mesela Holosko gol aıyordu, Tuncay gol atıyordu ama birazda yetenekli olacak adam eksiltebilecek
    mesela bakın örneklere
    kanat oyuncularına gerçi Messi çok extrem örnek ama çalım var şut var pas var golcülük var
    Liverpoolda Salah, Mane,
    Ajaxta Ziyech, Tadic, Neres
    Totenhamda Moura, Son,
    Cityde Sterling Aguero(forvet oynuyor ama hareketli forvet)

mesela benim yukarda yazdığım kadroda
    Ljajic 10 numara, şut atar, pas atar, adam eksiltebilir, Sterling kanat forvet ki direk forvette oynuyor... adam geçer, şut atar, ceza sahasında ince iş yapar bunlar
    oynadığın turnuvanın li olsun şampiyonlar ligi olsun kaderini değiştiren fark yaratan durumları

Alıntı Anil Sibay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Özgür Gültekin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ziyech ile Tadic aynı anda oynar mı?
    Bizde olsa mümkün değil ama adamlar çatır çatır oynatıyor.

Unutmuşum bir de Schöne var.
    yıllardır aynı şeyi söylüyorum

-------------forvet--------------

kanat1----10 numara----kanat2

kanat1 ve kanat2 oynayacak adamların ya 10 numara özellikli ya da forvet özellikli yetenekli adamlar olması gerekiyor

mesela atıyorum bizde

------------forvet----------
    ljajic-----kagawa----sturridge

tazrında bir düzenle oynamamız lazım seneye
    Katılıyorum.Tuncay Şanlı,Deivid,Holosko,Babel,Bakambu tipi forvet özellikli kanat oyuncularını beğeniyorum ben de.Tipik çizgi oyuncusu profilinde kanat adamlarının devri çoktan kapandı.
    evet ama yetenekte şart mesela Holosko gol aıyordu, Tuncay gol atıyordu ama birazda yetenekli olacak adam eksiltebilecek
    mesela bakın örneklere
    kanat oyuncularına gerçi Messi çok extrem örnek ama çalım var şut var pas var golcülük var
    Liverpoolda Salah, Mane,
    Ajaxta Ziyech, Tadic, Neres
    Totenhamda Moura, Son,
    Cityde Sterling Aguero(forvet oynuyor ama hareketli forvet)

mesela benim yukarda yazdığım kadroda
    Ljajic 10 numara, şut atar, pas atar, adam eksiltebilir, Sterling kanat forvet ki direk forvette oynuyor... adam geçer, şut atar, ceza sahasında ince iş yapar bunlar
    oynadığın turnuvanın li olsun şampiyonlar ligi olsun kaderini değiştiren fark yaratan durumları
    Doğru tabiki.Sizin kanat1 ve kanat2 yazdığınız pozisyonlarda oynayacak adamların senede 10-12 tane sıkıştırmasını talep ediyorum ben.Bu işi Olcay Şahan,Holosko gibi yetenek fakiri olup da becerebilenler de kabulüm.

Yer
    Forza ilk üyelik tarihi; ''Temmuz 2003''
    Ajax yine şiir gibi... bayern, real, juve böyle bi portföy yok zaten

LG-H870 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ajax yargı dağıt pardon rakiplerini dağıtmaya devam ediyor.

Ajax ne top oynuyor be. Helal olsun valla

Klopp aykut style yapmis )

Sent from my iPhone using Tapatalk

3:1 skor oynadım bakalım, uzun yıllar sonra ilk defa iddaa oynadım. Hadi Messi göreyim seni koçum