Sayfa 18/57 İlkİlk ... 81516171819202128 ... SonSon

Konu: UEFA 2018-2019 Şampiyonlar Ligi Sezonu

Hiz cok onemli futbolda. Malasef bizde hic yok. Rodrigez onyekuru alip gidiyor adamlar.
    Bizde bunu yapabilecek bir tek tore var. Hocada onu kullanmiyor.
    Gs bu gruptan cikar. Ama ikinci turda biz nasil bayerni cektiysek bunlarda barca real bayern psg falan çeksin

Seneye Onyekuruyu evertondan biz alsak keşke

Alıntı Yalcin Tuna Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Talha Karanfiler Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biz şu takımı 3-0 yenemezdik. Maksimum 1-0 vey 2-1 falan biterdi. Hızlı oyuncu çok önemli bir etken gerçekten
    Yenerdik diyorsun yani

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    rahat yenerdik

TA-1012 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Biz şu takımı 3-0 yenemezdik. Maksimum 1-0 vey 2-1 falan biterdi. Hızlı oyuncu çok önemli bir etken gerçekten
    Yenerdik diyorsun yani

Kesin yenerdik demiyorum da hani diyelim ki yenseydik

Sadece Garry değil Nagatomo olsun Ndiaye olsun oyuna dinamizm katıyorlar, bizde dinamik oyuncu eksikliği bariz fark ediliyor dinamik oyuncuların oynadığı oyunu görünce.

Alıntı Göktuğ Durmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yenerdik diyorsun yani

rahat yenerdik

TA-1012 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    İki gün sonra oynayacağımız maç için ben "rahat yeneriz" diyemiyorum valla

sunlarin kanat adamlarina bakiyorum, birde bizimkilerin oyununa bakiyorum, uzuluyorum. sans mans degil arkadaslar, her mac sans diyorsunuz, adamlar dogru futbolu oynuyor, sonunda da bir sekilde kazaniyor.

Alıntı Kahraman Ertug Lafci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben pek beğenmedim Onyekuru'yu geldiğinden beri. Rodriguez daha iyi. Solda Rodriguez sağda Visca ile kanatlarımız olduğunu bir hayal edin

lens gibi telef olur gider.

Ben pek beğenmedim Onyekuru'yu geldiğinden beri. Rodriguez daha iyi. Solda Rodriguez sağda Visca ile kanatlarımız olduğunu bir hayal edin
    Ortalarında da talisca diyeyim de hevesin kaçsın

Alıntı Ekrem Balkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ortalarında da talisca diyeyim de hevesin kaçsın
    Sosa diyelim. Forvetin pek önemi kalmaz Negredo bile yeterdi ya

Gol atan kazanıyor futbol boyle bir oyun ilk yarı cok kotu oynamalarına rağmen skoru korumayı basardılar sonrasında da 2. Yarı ev sahibi olmanın verdigi avantajla oyunda dengeyi kurup skoru bulup macı kazandılar,skor kimseyi aldatmasın gs kadrosu yetersiz forvet yok deniyor ama bence gs nin acil ihtiyacı forvet degil stoper ayrıca bu takım bu oyun bu savunma gecen sezon ki deplasman kabusunu yasamaya devam eder ama gs boyle oynarsa evinde yine tum maclarını kazanır,bizim quaresma üzerine olan kurulu oyun duzenini acilen degiştirmemiz lazım kanat oyunu boyle hızlı cıkarsan basarılı oluyor cunku

hızlı ve adam eksilten oyuncuları fazla olduğu için avantajlilar. ok gibi çıkıyorlar ileri. bizim kadromuz yaşlı . emekliler lokali misali .yavaşta oynasak bu lokomotivi yenerdik biz o kadarda diil .

Adamlarda topla dikine hızlı gidebilen çok oyuncu var ve bu acayip fark yaratıyor özellikle öne geçtikleri maçlarda farkı rahat açmalarının en büyük sebebi bu

Te Allah'ım ya... Hadi ligde kötü oynuyoruz da gecen sene ki sampiyonlar ligi performansimizi ne cabuk unuttunuz.