Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Paris Saint-Germain, T?rkiye'de futbol okulu a?t?

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Paris Saint-Germain, T?rkiye'de futbol okulu a?t?

Frans?z kul?b? Paris Saint-Germain'in (PSG) altyap?s?na T?rkiye'den oyuncu kazand?rmay? ama?layan futbol okulunun (PSG Soccer School T?rkiye) a??l??? yap?ld?.

?mraniye'deki Futbol Park tesislerinde ger?ekle?tirilen a??l??a, teknik direkt?r Y?lmaz Vural, eski milli futbolcular ?brahim Toraman, Hakan ?nsal, Erg?n Penbe, B?lent Korkmaz ve Tuncay ?anl?'n?n yan? s?ra, e?itim alan ?ocuklar ile aileleri kat?ld?.

Futbol okulunun teknik direkt?rl???n? yapan Fenerbah?e'nin eski milli futbolcusu Serhat Ak?n, a??l??ta yapt??? konu?mada, "?ocuklar?m?z?n geli?mesi i?in ?zerimize d??eni yaparak yetenekli olanlar? Paris'e g?ndermeye ?al??aca??z." dedi.

A??l?? t?reninin ard?ndan eski futbolcular ve e?itim alan ?ocuklar g?steri ma?? yapt?.

Bizimkilerde dahil olmak uzere avrupada yok besiktas spor okulu falan diye yapiliyor hep birileri cebini dolduruyor bi sekilde para kazaniyor birileri baska amac yok.
    Psg nasil yapiyor ciddi bir olay mi bilemiyorum ama pek inandirici ciddi bir calisma gibi gelmiyor.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
    X