Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Forza Destek

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Forza Destek

Forum ile ilgili sorunlar?n?z?, ?ikayetlerinizi ve ?nerileriniz [email protected] adresine mail atabilir, @ForzaDestek twitter hesab?m?za yazabilirsiniz.
    FORUM KURALLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Merhaba ben ?ifremi de?i?tirmek istiyorum ama nas?l yapaca??m nerden de?i?tirildi?ini bulamad?m yard?mc? olurmu sunuz ?imdiden te?ekk?r ederim

Yorum Yap

Aslı Ali Akg?n tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Merhaba ben ?ifremi de?i?tirmek istiyorum ama nas?l yapaca??m nerden de?i?tirildi?ini bulamad?m yard?mc? olurmu sunuz ?imdiden te?ekk?r ederim
      Sol ?st tarafta isim soyisim yazan yerin hemen yan?nda "?ye kontrol paneli" var, oray? a??n. Orta k?s?m da "E-posta ve ?ifre " men?s?nden de?i?im yapabilirsiniz.

Yorum Yap

Telefondan siteye her giri?imde giri? yapmam gerekiyor. ?ifreyi kaydet desem dahi olmuyor. ??z?m? var m?d?r?

Yorum Yap

Aslı Ak?n Keske tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Telefondan siteye her giri?imde giri? yapmam gerekiyor. ?ifreyi kaydet desem dahi olmuyor. ??z?m? var m?d?r?
          bende de ayn? s?k?nt? mevcut

Yorum Yap

Aslı Ak?n Keske tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Tapatalk diye bir uygulama var, cok rahat ve basit kullanabilirsin forum'u

Yorum Yap

[MENTION=37744]?ahin Ayd?n[/MENTION]

Ba?ka ?aresi yoksa mecbur onu deneyece?im.

Yorum Yap

D?zen : ??z?ld?
                En son düzenleyen Tunc Tuna; 01-09-2019, 13:06. Sebep: ??z?ld?

Yorum Yap

Mevccut dil problemi, t?rk?e karakter sorunu ve kodlamayla ilgili hatalardan haberiniz var m? acaba?

Yorum Yap

Tapatalk kullananlara sorum var. Eskiden al?nt? yap?l?nca bildirim geliyordu ?imdi ise gelmiyor halbuki ayarlarda a??k. Ayn? sorunu ya?ayan var m?? Hem Pro hem vip versiyonda gelmiyor.

100% gayse'den 99.9% febe'den nefret ederim!!! Bu Kadroyu kuran?n Allah belas?n? versin!

Yorum Yap

Cevaplama panelinde Youtube videosu eklenmiyor.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                      X