Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

FIFA 2018 D?nya Kupas? Rusya

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Messi b?rak?r art?k herhalde milli tak?m?

Yorum Yap

Kim ne derse desin Maradona > Messi
      Maradona tek ba??na tak?md?.

Yorum Yap

Gene k?s?p b?rak?r al??t? art?k.messiymi? ?uymu? buymu? patates...f??ssss...balooonnnn...

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi

Yorum Yap

Arjantin gecen dunya kupasinda finale cikti ama o zamanda dogru duzgun oynamiyordu. O gunden beri hep daha kotuye gittiler. Elemeleri gecmesi bizim avrupa sampiyonasina katilmamiz gibi bir mucize ile gerceklesti. O kadroyla bu kadar kisir bir futbol nasil oynuyorlar akil alir gibi degil.

Yorum Yap

Aslı Taha Dorttepe tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Rezilsin Messi.. kimse SADECE tak?ma ba?lamas?n..

Oldu bitti CR7 diyorum.. gururluyum
            Yugoslav ekol? bu bizimkiler gibi de?iller. Bizim yerli jenerasyon dangalaklardan olu?uyor.

Yorum Yap

Getirin ordan Getafe'yi Messi Bey ?ov yapacak

Yorum Yap

brezilya pa?ay? zor kurtard?. 2. arjantin facias? ya?anabilirdi.

Yorum Yap

yaz?k oldu kostarikaya valla.

Yorum Yap

Tank rey?z?n ?s? brez?lya mac?na kald?. Brez?lya kars?nda ne yapacak cok merak ed?yorum

bugun yed?kler? ?k?nc? golde bar?z hatas? var.shak?r? kend? sahas?ndan ?ler? cok?o b?z?m kam?l ofsayt takt?g? yap?cam d?ye adam?kac?rd?.?y? okuttuk b?z tos?c? bence

Yorum Yap

Aslı Huseyin Can Aydin tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Hocam ne yaz?g? 7-0 b?tecek mact?.yen?lmey? sonuna kadar hakett?ler bence

Yorum Yap

Aslı ?lker Uysal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Ma? berabereyken 75 de yatmaya baslad?lar o y?zden cok iyi oldu. B?yle tak?mlar yenilince seviniyorum valla.

Yorum Yap

Aslı Umut ?elik tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Aslı ?lker Uysal tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Ma? berabereyken 75 de yatmaya baslad?lar o y?zden cok iyi oldu. B?yle tak?mlar yenilince seviniyorum valla.
                          a??r? favori tak?mlar kar??s?nda g??s?z tak?mlar? destekliyorum neymar?n o sa?ma sapan penalt? alma ?abas?ndan sonra o kadar direnmi?ken 1 puan? alsalard? ke?ke diyorum.

Yorum Yap

Bel?ika turnuvadaki en dengeli kadroya sahip..adamlar?n her mevkisi ?ok ?st d?zey..

Yorum Yap

?sve? kral yazd???

Yorum Yap

?svec ?k?y? kac?rd?. Almanya cok gar?p b? tak?m ya .mac? ?zlerken almanlar bu mac? kaan?r d?osun aama b? bak?osun gol y?yor b? bak?osun net poz?syon veriyor.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X