Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

FIFA 2018 D?nya Kupas? Rusya

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Yap?st?rd? c?ganooooooooo tr?vela ?lee

Yorum Yap

Q7 golunu atti

Yorum Yap

Klasik q7 super gol

Yorum Yap

Spikerin dedi?i gibi biz al??k?n?z ama bu gol turnuvan?n gol? olabilir. O nas?l bir trivela karde?im.

Yorum Yap

Yazd? ko?um benim, Fener'e att??? gol?n ayn?s?.

Yorum Yap

F?kret baskan s?md? eller?n? avusturyordur

Yorum Yap

Quaresma ger?ekten d?nya markas?. Herkes onu konu?acak bug?n. Satacaksak tam s?ras? ger?rkten hi? istemiyorum gitmesini ama aslolan Be?ikta?

Yorum Yap

fenere att??? gol? kameni'nin quaresma'y? tan?mamas?na ba?lam??t?m ama bu gole kimse bir ?ey yapamaz ne att?n quaresma

Yorum Yap

?u adam?n ilk kez DK oynuyor olmas? futbolun ay?b?d?r cidden, 34 ya??nda ilk DK gol? geldi, ?aka gibi...

Yorum Yap

Ma??n 30dk sini soldan joao mario ?zerinden 15dk sini q7 ?zerinden oynad? Portekiz. Bence Fernandes ve Bruma net 11 oynarlar bu tak?mda. Adrien Silva tam bir balon. Quaresma ya gelecek olursak, ismiyle aya??n?n d???yla rabonasiyla tam bir efsane. D?nya futbolunda bir ?ekilde ?n yapt? herkes tan?yor kimse unutmaz. Iyiki Be?ikta? formas?yla izlemek nasip oldu. Ama ya??ndan dolay? ve borcumuzdan dolay? in?allah ?ine gider. 10 milyon euro de?er bi?iyorum. Ya?? 28 falan olsa en az 20 derdim. Ayn?s? Pepe i?in de ge?erli.

Yorum Yap

Turnuvan?n ilk ma?? Rus Cheryshev'in Arabistana att??? trivela g?l?ne gider yapt? Q7
                        Trivela'n?n kral? benim diyerek

Yorum Yap

150 milyon euro leen

Yorum Yap

aykut fena olmu?tur gol? g?r?nce Muhahaha ne saplad? ayn? civcivlere koydu?u gibi

Yorum Yap

2 sene ?nce nani Quaresma kar??la?t?rmas? yapan ezik civcivler ne yap?yor acaba ?u an

Yorum Yap

?randan k?rm?z? beklerken q7 bu gidi?le g?recek gibi...

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X