Sayfa 47/68 İlkİlk ... 374445464748495057 ... SonSon

Konu: FIFA 2018 Dünya Kupası Rusya

Çok ilginç bir Dünya Kupası oluyor. Katılamayanlar (İtalya, Hollanda), gruptan çıkamayanlar (Almanya), erken ve sürpriz şekilde elenenler (İspanya, Brezilya)... Belçika-Hırvatistan finali izlersek şaşırmam.

Kara Kartal
    Yer
    Kapalı Alt-Ust,Hayat Alt-Ust
    Helal sana Belçika

Futbolun adaleti yok Brezilya iyi oynadı

Dunya kupasi oldu avrupa sampiyonasi

Fransa - Belcika
    Hirvatistan/Rusya - Isvec/Ingiltere

Turnuvada çalım futbolu kaybetti modern futbol kazandı resmen, portekizin elenmesine üzülmüştüm ama brezilyanın elenmesineçok sevindim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

avrupalıların taktik disiplinleri ve profesyonellikleri güney amerikalılara her zaman üstün geliyor. şu kadro avrupalılardan birinde olsa turnuvayı sürklase ederdi. yarı final geldi ve yine sadece avrupalılar var latinlerin safi yetenekle dünya kupalarında hiçbir zaman şansı olmayacak. messiden sonra tartışılma sırası neymarda. guingamp fatihi neymar

Hazar sahadanın en iyisi. Teknik kuvvet. Willian Neymar lar falan kumda oynasın. Kevin reyiz de müthiş oyuncu.

Kara Kartal
    Yer
    Kapalı Alt-Ust,Hayat Alt-Ust
    Real Hazard'ı alsa ya,niye uğraşıyor Neymarla falan?

Neymar berazilya liginin birde ispanyanın orta sıra takımlarına şov yapan bi adam sadece..palyanço çok abartıldı

Cogu balon Brezilyalilarin. Abarttilar da abarttilar. Kazansalardi sasirirdim acikcasi.

Neymar, Marcelo ve Silva disinda 1.sinif oyuncu yok su takimda. Ayrica hocalari yetersizin teki. Elenmeleri gayet dogal, bir sey de oynamadilar zaten bugune kadar.

Belcika ise benim teknik/fizik kalite orani acisindan gordugum en iyi takim olabilir. Sahada 2 tane kisa oyunculari var (ki bunlardan biri mevkisi icin baya fizikli olan De Bruyne), geri kalani komple ayi gibi. Ikinci gollerinde kornere Lukaku geri gelmemisti bile, oyle bir takim Buna ragmen teknik olarak da gayet iyiler.

Genc jenerasyon tecrubelendi. Bu turnuva onlarin hakki bence.

Neymar'ın abartı hareketlerinden sıkılmadınız mı diye tweet atan UEFA'dır bu akşamki skandalın sorumlusu. Futbol tarihine kara bir leke olarak geçmiştir..

kadro olarak fransa ve belçika gerçekten muazzam. o turu geçen kupayı alır bir enteresanlık olmazsa. hırvatistan final yapsın vida değeri katlansın.

Alıntı Arda Çelikmaden Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Neymar'ın abartı hareketlerinden sıkılmadınız mı diye tweet atan UEFA'dır bu akşamki skandalın sorumlusu. Futbol tarihine kara bir leke olarak geçmiştir..
    Dev katılıyorum

Ekrana bakmaya gitmeye üşenen hakem tarafından eze eze oynadığı bir maç sonrası skandal kararla elediler Brezilya'yı. Öyle 90 dakika kapanmadı, şu ofansif adamı keseyim buraya bir dmc daha koyayım demediler çıktılar senelerdir nasıl yapıyorlarsa bütün hücum adamlarını sahaya koyup oynadılar. Modern futbol falan yazılmış ama hızlı çıkan adamı indirmek,sahada vakit geçirmek, modern futbolsa yemişim öyle futbolu. 1-0 bitecek boktan maçlarda kimse gık etmesin artık turnuvanın en ofansif takımını uefa skandal kararla dışarı atmıştır,artık o odalardaki ekranları münasip yerlerine soksunlar.

Vay be harcamislar brezilya yi.
    Bu var niye var acaba,dünya kupasinda bu oluyorsa bizde neler olur kimbilir.