Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

FIFA 2018 D?nya Kupas? Rusya

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

arjantin teknik direkt?r?n? k?yaslayabilece?im biri akl?ma gelmiyor. bu kadar bariz k?t?s?n? daha ?nce hi? g?rmedim.

Yorum Yap

Portekiz ve Arjantin ikiside turu ge?erse ?eyrek final Portekiz-Arjantin Ronaldo-Messi
      Arjantin'i ne kadar sevmesemde ?ok g?zel olur ?u ya?ans?n

Yorum Yap

Arjantin-Fransa eslesmesi cok hosuma gitti. Bu iki rezil takimdan biri gidiyor sonunda.

Arjantin?i normalde severim, Messi?yi zaten severim ama bu ne rezilliktir ya. Gram futbol oynamiyor adamlar.

Yorum Yap

ben bu kadar le? bir arjantin kadrosu daha ?nce g?rmedim.
          di maria higuain sahada 1 tane olumlu hareketleri yok.
          aguero dybala hala kenarda oturuyor.
          ama ne olursa olsun d?nya kupas?n? kazanmas?n? istedi?im tak?m Argentina

Yorum Yap

Aslı Mehmet Ali G?ne? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Portekiz ve Arjantin ikiside turu ge?erse ?eyrek final Portekiz-Arjantin Ronaldo-Messi
            Arjantin'i ne kadar sevmesemde ?ok g?zel olur ?u ya?ans?n
            Ya ?u ya?an?rsa var ya kan ??kar kan hahaha Rabbim bize Ronaldo ve Quaresma'n?n o ma?tan mutlu bir ?ekilde ayr?lmas?n? nasip etsin, s?rf bu y?zden Fransa Arjantin ma??nda Arjantin'e destek olabilirim, Portekiz ?ngiltere finali hele ger?ekle?irse var ya Allahhh Tabi varsa ?yle bir ihtimal, bilmeden yazd?m, tamamen dilek olarak.

Yorum Yap

Bu almanlar nasil bi insani yapidalar nasil bi sogukkanlilik nasil bir sakinlik.
              Diger mac 3-0 tek golde cikiyolar biz olsak cat cut ortalarla havadan ucan adamlar kediler kuslar cigerimizi birakirdik bunlar hala sakin sakin hucum ediyolar

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

G?ney Kore?de sa?ma sapan pozisyonlar har??yor..

Yorum Yap

Ofsayt yok g?le g?le Almanya

Yorum Yap

elendi Almanya

Yorum Yap

?ok sevindim Almanyanin elenmesine

Yorum Yap

Almanya hayat?n?n en b?y?k darbesini al?yor

Yorum Yap

Neuer sen ne yap?yon

Yorum Yap

Almanya grup sonuncusu oldu
                            Sane'yi kadroya almayan Gomez'i yedek b?rak?p her ma? Werner'i oynatan L?w haketti bunu

Yorum Yap

beter ol ey?an.

Yorum Yap

Zdf'deki spiker halen Mesut ve Ilkan'in Tayyip'i ziyaret etmesinden bahsediyor, sirf bu olay yuzunden adamlar motive olamadi. Almanlar'in geneli normalde akillidir ama bu olayi cok abartip salaklik yaptilar.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X