Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Be?ikta?'la U?ra?an?n ?ocu?u Olmaz Vol:2398694

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Antalyaspor, se?imli ola?an?st? genel kurul karar? ald?!

Antalyaspor Ba?kan? Ali ?afak ?zt?rk, se?imli ola?an?st? genel kurul karar? ald?klar?n? a??klad?. ?zt?rk, toplant?n?n sonunda g?zya?lar?n? tutamayarak salondan ayr?ld?.

?pt?m Ali ?afak.By.

Eto gitsin kurtarsin antalyasporunu sonucta onlar antalyaspor

Yorum Yap

Paras? da kurtaramam?? fb'nin le?ini...

O?lum ak?llanamad?n?z m? hal?, illa g..n?ze lastikli don mu takal?m ? U?ra?may?n bizimle demedik mi size ??

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi

Yorum Yap

A??klamalar?n? okudum... Vizyon adam? bildi?in ortal??? kar??t?rm??... Benim anlad???m ben yeterince reklam yapt?m... Bor? da yeteri kadar oldu...Art?k yava?tan ben ka?ay?m... Cebinden ?desin b?t?n yapt??? bor?lar?... ??te o zaman inan?r?m samimiyetine... Be?ikta?'la u?ra?an?n ?ocu?u olmas?n... R?za beyden (?) sonra bu arkada??n da gidi?i ile i?imin ya?lar eridi...

Yorum Yap

Dar?s? di?er yav?aklar?n ba??na

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi

Yorum Yap

G?zelim ?ehrin tak?m?n?n i?ine etti karaktersiz herif. Regnum'lar?n?n, Opet'inin reklam?n? yapt? defolup gidiyor ufaktan. Be?ikta?'la u?ra?anlar?n alay?n?n sonunun b?yle olmas? dile?iyle.

Yorum Yap

Konyaspor'un ba??na gelenler, Antep'e olanlar, Aziz'in rezil hale gelmesi...
              Be?ikta?'la u?ra?an?n ?ocu?u olmaz. Bir Ali Palab?y?k haini hala bar?n?yor piyasada.
              Daha bu beygirin Ba?kan?n ve hocam?z?n davet edildi?i programda eto'o'yu satm?yoruz deyip g?vde g?sterisi yapmas?n?n ?zerinden 10 ay ge?ti. ?lahi adalet. Eto'o gelsin sizi kurtars?n. Anlad???m kadar?yla nasri ve menez de sa?lam ge?irmi?. Bir Alanyal? olarak, Antalyaspor'u daha da k?t? hallerde g?rmeyi isterim.

Yorum Yap

Eee hani Barcelona olacakt?n?z?

Yorum Yap

Ee ?yle Eto?o lar?, Nasrileri almakla olmuyor bu i?ler. Nasri ne demi?ti? Ben bu adama inand?m Bak o inand???n adam ka??yor..Nasri bize gelse nas?l olur acaba? Batan gemimin mallar? hesab? uyguna kapat?r?z..

Yorum Yap

Eto'o bitmi? mi ?imdi

Yorum Yap

etoo ya y?ll?k 4m euro, nasri ye 4 ten fazla, di?er yabanc?lara d?nya para verdi, kul?b? bat?rd?. ?imdi de a?layarak ka??yor. antalya beter olur bundan sonra.

Yorum Yap

Yorum Yap

Kendisinden nefret etsem de bu tarz insanlar?n ba?kan hatta y?netici bile olmamas? laz?m.

Ayn? ?eyi bizde ya?ad?k ne yaz?k ki, kl?b? bor? bata??na sok sonra da b?rak?p git.

Kendisinin Ali ko? un listesine girece?i de s?yleniyor, bekleyip g?rece?iz.

Sonu? olarak Be?ikta?'la u?ra?an?n ?ocu?u olmaz.

Yorum Yap

oluyo oluyor olmasada dunya mal? dunyada kalsada at? yat? kat? oluyor

Yorum Yap

Bu sene kume duserler ve 10-15 sene iflah olmaz bunlar. Yazik gunah sacma sapan yoneticiler yuzunden koskoca klupler batiyor, Turk futbolu bir adim ileri gidemiyor.

Loopa aldim asagidaki videoyu izliyorum.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                              X