Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

NBA 2017-2018 Sezonu

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

LeBron 4 y?ll???na Lakers?da.

Kral?n bat?ya gidi?ine en ?ok Arda abinin yorumunu bekliyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi
    En son düzenleyen Talha Taşkın; 02-07-2018, 05:09.

Yorum Yap

Aslı Talha Ta?k?n tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      LeBron 4 y?ll???na Lakers?da.

Kral?n bat?ya gidi?ine en ?ok Arda abinin yorumunu bekliyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi
      En gitmemesi gereken tak?ma gitti.

?imdi gelip ne diyecek ben de ?ok merak ediyorum [emoji3]

Yorum Yap

Bat?ya gidiyorsun madem bari Rockets'a gitseydin ya, tam anlam?yla bir sava? olurdu o zaman ma?lar, LA ile Clevland aras?nda ?yle aman aman bir fark yok bence seviye olarak.

Yorum Yap

O le? sar? mor formay? desteklemek de varm?? kaderimizde, vay be. Nettin kral sen koyu renkli formalardan sonra[emoji3]
          S?z verdi?i ?zere do?du?u b?y?d??? topraklar?n tak?m?n? ?ampiyon yapt? ve ?imdi tarihin en b?y?k frinchise?na sahip ancak tarihinin belki de en k?t? g?nlerini ge?iren bi tak?ma gitti. Yine b?y?k bi meydan okuma. Bakal?m yan?na kim veya kimler gelecek. ??nk? muhakkak s?z alm??t?r, Leonard bekleniyor iyi de olurlar 2,3 ? payla?arak. Di?er par?alara da bi iki adam ak?ll? oyuncu koydu mu yine Haziran'lar? g?r?r kral.

Senciyiz senci KRAL.
          En son düzenleyen Halil Umut Eyaz; 02-07-2018, 09:13.

Yorum Yap

Le Bron'u can? g?n?lden tebrik ediyorum, ben kesinlikle do?uda kal?r diyordum; fakat b?y?k bir meydan okuma ile Lakers'a gitti. Sonunda ak koyun kara koyun ortaya ??kacak.
            Do?uda Boston'un a??r basaca?? bir d?nemde Lakers'?n bat? ?ampiyonu olup; tarihin en b?y?k iki rakibini bir veya daha fazla kez daha finalde izleyebilmek harika olurdu; ama tek ba??na Kawhi hamlesi konferans finaline bile yetmez.. Paul George'un kalma karar? de?i?mezse tabi..

Yorum Yap

Rajon Rondo - Lakers

Yorum Yap

Rondo, Stephonson, LeBron, Kawhai, Cousins

?u an ismi ge?enlerden bi 5.

Yorum Yap

Cousins'? Gsw ald? all star kadro kurdular. Uzak ara yine ?ampiyon olurlar. Resmen haks?z rekabet yahu. 5.3 milyon dolara gitmi? bir de. Ne kadar uzun s?redir sakat da olsa b?yle bi oyuncu i?in bedava resmen.

Yorum Yap

Anla??lan o ki bu y?l a?lama sezonu ?ok erken a??lacak, garbage is coming

Yorum Yap

Aslı Arda ?elikmaden tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Anla??lan o ki bu y?l a?lama sezonu ?ok erken a??lacak, garbage is coming [emoji38]
                      Curry, Klay, Green, Durant, DMC

5 lisine bir de o benchi ekleyince buna a?lamak de?il ger?ekleri g?rmek ve yazmak denir.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                      X