Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

NBA 2017-2018 Sezonu

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Acilen OKC - Rockets ma??n?n tekrar?n? izlemem laz?m
    Russ'tan Harden'a kar?? bi triple double bekliyordum ama kazanm?? ya o da yeter

Yorum Yap

Aslı Yucel Deliktas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

geni? ?zet var

yaln?z houston bu oyun anlay???yla nas?l nba in zirvesine ??kt? ?a??lacak bi?ey. taktikleri 3 l?k ve hardenla 5 numaran?n ikili oyunu. bunun d???nda ne bir ekstra h?cum takti?i ne de savunma var.

Yorum Yap

Aslı Atilla Acar tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Yucel Deliktas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

geni? ?zet var

yaln?z houston bu oyun anlay???yla nas?l nba in zirvesine ??kt? ?a??lacak bi?ey. taktikleri 3 l?k ve hardenla 5 numaran?n ikili oyunu. bunun d???nda ne bir ekstra h?cum takti?i ne de savunma var.

Be?ikta?'?n yapt??? orta say?s? kadar 3l?k deniyor adamlar
        Houston'?n en b?y?k h?cum kozlar?ndan birisi de ge?en y?l ?zellikle Harden'?n 3l?k atarken ald??? faullerdi d?n de 14 faul atm?? yanl?? hat?rlam?yorsam , bu i?i iyi yap?yor adam

?zet i?in eyvallah ba?kan

Yorum Yap

Bu sene ?ampiyon Houston ya da Clevland olur

HUAWEI NXT-L29 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Aslı Talha Karanfiler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Bu sene ?ampiyon Houston ya da Clevland olur

HUAWEI NXT-L29 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi
            Houston m?mk?n de?il, GSW sakatl?k olmazsa rahat ?ampiyon olur, ge?en seneden de rahat hemde..

Yorum Yap

Gsw olur yine ?ampiyon. Hangi birini tutacaks?n? Curry,Klay,Durant att???n? sokuyor salise izin vermemen laz?m. Green her t?rl? i? yap?yor. Say?, asist, ribaund, tak?ma abilik, agresiflik vs. Iguadala gibi ola?an?st? bi atlet var ya? oldu 70 hala t?m sahay? ko?up sma? vuruyor. Benchten gelen Livingston ve West tecr?beleriyle oyuna koyduklar? ak?lla t?m benchlere kar?? ?st?nl?k kuruyorlar. ?ki de ?aylak koymu?lar az ?ok i? yapan, ko?lar? zaten ?ok zeki ve so?ukkanl?.

Houston play offlarda normal sezonda yapt?klar?n? yapamaz. Konferans finali oynarlar maksimum.

Cavs ise konferans ?ampiyonu olur ama Gsw kar??s?nda LeBron'un insan ?st? ?abas? bile yetmiyor ( ?ekil A- ge?en sezon )
              Tek oyuncu ile ?ampiyon olunmuyor. Cavs inan?lmaz k?t? savunma yap?yor, ligin en k?t? 3-4 savunma tak?m?ndan biri. Korver,JR, Crowder inan?lmaz ?ut atmal? Thomas sakatl?ktan harika d?nmeli, Wade d?zenli katk? sa?lamal?, Love d?n gece ki gibi oynamal? ve LeBron Dallas finali hari? her finalde yapt??? gibi uzayl? gibi oynamal? ve en ?nemlisi savunmada bundan ?ok ?ok daha iyi olmal? tak?m olarak ki anca ?ampiyon olsun CAVS (?ekil B - 2016 finalindeki CAVS)

Yorum Yap

Curry ???nc? ?eyre?in ortas?nda 43 oldu.

Yorum Yap

b?yle ufak tefek sakatl?ktan d?nen oyuncularda genelde bi patlama oluyor da curry ?ok anormal at?yor. ne atsa giriyor gibi.

bu arada d?n gecenin asisti cedi osmandan geldi. baya konu?uldu asisti

Yorum Yap

Curry Bey diyeceksiniz, ?akma l? balonlara benzemez..

Yorum Yap

Curry = Damir Mrsic

Yorum Yap

Curry'den nefret ediyorum valla bu kadar abart?lm?? bi oyuncu yok, onsuzken de tak?m ligin en iyisi.

S?perstar olarak an?lan ki?i ??kard???da tak?m hala ?ok iyiyse o ki?i abart?lm?? bi y?ld?zdan ?tesi de?il benim nazar?mda. B?y?k y?ld?zalar tak?mlar?n?n her?eyidir. Onlar? ??kard???n?zda tak?m diye bir?ey kalmaz, savrulur giderler. Bu ligin de bi tane b?y?k y?ld?z? var kabul edene de etmeyene de Curry dedi?imiz c?l?z velet final kar??la?malar?n?n t?m?nde ezilen b?rak?n Klay,Green,Durant ??l?s?n? tak?m?n sixth mani Iguadala kadar bile ?ne ??kamayan, makine gibi tak?mda hem de ezilen bi so?uk nevale kendileri.

Yorum Yap

Aslı Halil Umut Eyaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Curry'den nefret ediyorum valla bu kadar abart?lm?? bi oyuncu yok, onsuzken de tak?m ligin en iyisi.

S?perstar olarak an?lan ki?i ??kard???da tak?m hala ?ok iyiyse o ki?i abart?lm?? bi y?ld?zdan ?tesi de?il benim nazar?mda. B?y?k y?ld?zalar tak?mlar?n?n her?eyidir. Onlar? ??kard???n?zda tak?m diye bir?ey kalmaz, savrulur giderler. Bu ligin de bi tane b?y?k y?ld?z? var kabul edene de etmeyene de Curry dedi?imiz c?l?z velet final kar??la?malar?n?n t?m?nde ezilen b?rak?n Klay,Green,Durant ??l?s?n? tak?m?n sixth mani Iguadala kadar bile ?ne ??kamayan, makine gibi tak?mda hem de ezilen bi so?uk nevale kendileri.
                          E?er Kaan Kural'a biraz sayg?n var ise Curry'e b?yle s?ylemezsin dostum adam ?imdiden tarihin en iyi ?ut?r? ilan etti ki haks?z say?lmaz

Yorum Yap

Ben Ray Allen'? da Reggie Miller'? da canl? izledim. Curry kadar rahat ?ut sokan?n? g?rmedim. Bo? muhabbete gerek yok..

Yorum Yap

?ut?rl???ne en ufak laf eden yok. Genetik zaten ?ut?rl???. Korver muammelesi yapm?yoruz adama ama o kadar iyi bi ?ut?r ve arada klas penetreler yapan bi guard bu kadar. Yukar?da yazd?klar?m?n hepsini ise buna da ekliyorum. Curry'yi ??kar GSW yine ?ampiyon olur, LeBron'u ??kar play off zor g?r?r belki g?remez. O y?zden kime balon diyece?imizi kime demeyece?imizi bilelim

Yorum Yap

Ek olarak Kaan Kural s?rekli ''En iyisi ...'' demeyi sever ona pek tak?lmay?n.

Erman Kunter d?nemi ald???m?z Dasic i?in avrupan?n en iyi 4 ? olacak dedi [emoji3] herifi nas?l kovaca??m?z? bilemedik. Bir?ok ?aylak nba oyuncusu i?in de en iyisi olacak, en iyisi bu i?te gibilerinden c?mleleri var ama %90 ? karavana. Curry ?ok ?st d?zey bi ?ut?r belki de en iyisi tarihin ama tarihin en iyi guardlar? desek ilk 20 ye girece?ini bile d???nm?yorum.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X