Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

Karab?kspor Ma??n Adam?: RYAN BABEL

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

o?uzhan baya baya forma girmi? milli tak?mdan sonra bu ma?ta da gayet g?zel oynad? nazar de?mesin insallah b?yle devam eder.

Yorum Yap

abi ne mitrovi?'i ya adam geleli 9 ay oldu 1 tane kritik hamle yapt? o da bu ma?ta. koskoca Be?ikta?'?n oyuncusu 1 tane ?nemli hamle yapt? diye ma??n y?ld?z? nas?l se?tiniz enteresan.

Yorum Yap

Bazen sadece Kalite yeter. Ozzy

Yorum Yap

Babel net. Olympiakos ma??n?n kopyas?n? ya?att? bize. Pepe ve Negredo da iyiydi. Ozzy penalt? ka??rmasa iyiydi. Tosic, Tolgay, Caner, Necip, Talisca k?t?yd?.

Yorum Yap

Fabri

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi

Yorum Yap

tosi? her sene b?yle bize katk? yap?yor bence mitrovi? oytanmakta fayda var

Yorum Yap

3 gol olmayan asist yapan Negredo.

Yorum Yap

Tak?m ?ok k?zd?rd? beni bu ma?ta bo?una zora soktu ma??, Negredo ma??n adam? olacakt? ve moralmen kuvvetlenecekti, tak?m bunu bir nevi engelledi. Oziye de k?zg?n?m Negredo atmal?yd? penalt?y?. Talisca da 3 asistini yedi adam?n.Talisca Negredo bir uyum yakalasa birbirlerine ?ok gol att?r?rlar da Talisca o seviyeye gelmedi hen?z. Ma??n y?ld?z?na Negredo diyece?im 2. s?raya ise Fabriyi koyuyorum.

Yorum Yap

Biraz skora g?re oylar verilmi?.K?rm?z? karta kadar Babel hi? iyi oynamad?.?ok etkisizdi oyun i?inde.Oyundan ??kmas? bile gerekirdi.Topu aya??na ald???nda ?ok top tuttu maalesef h?zl? oynayamad? hi?.Gol? att?ktan sonra bu ?zelli?i i?e yarad?.Ama totalde ma??n en iyisi olmay? haketmiyor gol? de atmas?na ra?men

Yorum Yap

Asl?nda palab?y?ka yapt??? omuz darbesiyle Q7 de olabilir ma??n adam?, ma? i?inde sinirden ?ok e?lenemedim ama ?imdi pozisyonu s?rekli izleyip g?l?yorum.

Yorum Yap

Fabricio diyorum. ?pten ald? son anlarda. 2. s?rada da Babel geliyor benim i?in. Att??? gol d???nda da be?endim.

Yorum Yap

Babel

Yorum Yap

Mitrovi? derken ?

Yorum Yap

Ma??n adam? yoktu. ?lla birini se?ecek olursak Negredo derim, 3 tane asisti yendi adam?n. Penalt?y? da kullansa golle kapatacakt? ma??.

Yorum Yap

Kesinlikle mitrovic, cunku mitrovici kazandigimiz mac bu mac oldu.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X