Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

A Milli Tak?m'?n Ukrayna ve H?rvatistan aday kadrosu belli oldu

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Sen oziyi ?a??rmazsin ama cenazene ozi gelir.

Yorum Yap

Ee simdi ne olacak yabanc? kural?? Kazand???m?za g?re tamamen s?n?rs?z yapabilir miyiz? [emoji16]

Yorum Yap

Bizim ba?kan seneye ne kadar kazanirim hesabi yapiyodur simdi

Yorum Yap

Galibiyeti eskisehirdeki taraftara yazarim ben

HUAWEI NXT-L29 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Bizimkiler de cok moralli gelecekler cok iyi oldu boylesi[emoji5]

Yorum Yap

Ozzi s?perdi resital verdi tesmen ?zellikle arda ??kt?ktan sonra [emoji122][emoji122][emoji122]

3te3in?aallah

Yorum Yap

Eli ayagi duzgun kadro cikinca boyle oluyor iste,tebrikler milli takim..

Yorum Yap

20 dakikadan itibaren izledim, tak?m genel itibari ile iyiydi,
                  kaan ve ?a?lar bence ?ok ?ok iyilerdi,
                  o?uzhan?a ma?allah,
                  sergen s?rekli cenke sallad? ama cenk?e de ma?allah, hi? sevmiyorum ama bu sene oldu bu ?ocuk galiba,
                  o.tufan?? yuhalamalar?n? k?nad?m,
                  ne bileyim normalde izlemem ama sevdim bu tak?m? ben ( arda hari? )

Yorum Yap

Ozi cenk seviyorum sizi her daim...

Yorum Yap

Ozan Arda Hakan Tolga Sel?uk gibi cam??lar oldu?u s?rede bir cac?k olmaz. Nuri yi bile toplad? Ozi. Necipin ?l?s? girer ?u tak?ma. Tolgay ? falan saym?yorum. ?ki senedir ?ampiyon tak?mdan bir tane adam koymazsan ukrayna falafo? eder. ?ki adam koyar ma? kazan?rs?n ?ok basit. En iyi yerliler bizde. ?sterlerse de?i?tirsinler kural?. Yine vurur ge?eriz.

Yorum Yap

?ampiyonun top?ular?n? oynat?rsan ma? sonu b?yle a?z?n kulaklar?na gider luce efendi.

Yorum Yap

Karab?k ma??nda yedek negredo ??ks?n .. tosun pa?a dinlensin

Yorum Yap

Aslı Ali ?zt?rk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Emre morun kafay? kaz? kel o?lan filmini ba?tan ?ek.

Yorum Yap

Sonraki ma?? devlet konya'ya verdirir, trib?n tekrar d?nyaya rezil olur 1-2 sene evvelki gibi..

Helal Eski?ehir..

Yorum Yap

Arda ??p?n? ??kar ??karaca??n ilk 11 bu elle?me sak?n luce efendi ukrayna ma??nada b?yle ??ksayd?n durum ?ok farkl?yd? ?imdi yabanc? s?n?r? diyede d?rd?r etme

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X