Konu: Sper Lig 2017 - 2018 Sezonu Tm Malar

Aklamalara bak heriflerin. Bu ne zgven lan? Ligde koyduktan sonra , 3 gn sonra da Necipler koyarsa ne glerim ama. Olmayacak ey de deil.

Taktikmi nde basmaym yok eksikleri varm ne olursa olsun baakehir sistem takm o kadar kt futbol oynamaz hele birde aykutun feneri? var bunun altnda bieyler ben buna inanrm.

fb ka haftadr hakem hakem diye alamasnn meyvesini ald bu mata

Alnt Aytac Saglam Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Taktikmi nde basmaym yok eksikleri varm ne olursa olsun baakehir sistem takm o kadar kt futbol oynamaz hele birde aykutun feneri? var bunun altnda bieyler ben buna inanrm.
    Basaksehir icin tam sistem takimi denemez bence, evet bir sistemleri var ama bu sistemi genelde ilk 11'ndeki oyuncular iyi oynayabiliyor. Takim iskeletinde Emre ve Mossoro gibi oyuncular cok onemli, bu oyuncularin yerine Gokhan Inler ve Irfan Can'i koyunca takim oyununda gozle gorulur bir dusme oluyor.

Bu maci Basaksehir as 11'i ile oynasaydi Fener en iyi ihtimalle beraberlik alirdi bu mactan, ama Gs gibi rezil de olmazdi Basaksehire karsi. Fener'in su an en goze carpan ozelligi oyuncularinin fizik ve kondisyon yonunden iyi olmasi. Rakibi iyi savunup bozabilirler ama isin taktik ve hucum kismina gelince bence sampiyon adayi takimlar arasindaki en zayif takim.

Cengiz nder dn gece 2 gol 1 asistle oynad. Geen mata 1 gol atmt. ok byk bir transfer yapacak bu ocuk

Alnt Talha Karanfiler Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Cengiz nder dn gece 2 gol 1 asistle oynad. Geen mata 1 gol atmt. ok byk bir transfer yapacak bu ocuk
    Helal olsun,efendi ocuk ,baarl olur inallah.

Alnt Atakan Uslu Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Alnt Merve Gleryz Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Baakehir fb ma fb yarn iinde olsun diye fb aleyhine sonulanmasn bekliyorum
    Haftalardr hakem algs yapan civcivler bu hafta meyve alrlar
    Fb aleyhine olursa Fb nasl yarta kalyor? Lehine demek gerekiyordu.

Yazm hatas olmu bsk aleyhine olacak oras neyse anlatlmak istenilen doru anlatlm.
    Velhasl yle de oldu

Fenerin fikstr kolayda olsa onlar alt sradaki takmlara yenilmeyi alkanlk haline getirmi biz ampiyon olacaz

Antalyaspor'a mutlaka puan lazm ama gidip 5-4-1 kapanrlarsa 1 puan ryalarnda grrler.

Alnt etin Karademirolu Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    fb ka haftadr hakem hakem diye alamasnn meyvesini ald bu mata
    Klasik Fenerbahe camias hareketleri. Her byk matan nce ayn senaryo. Yllardr bkmadlar yapmaktan.. Bizim Federasyon MHK insanlarmz vs. yemekten bkmad.. imdi nmzdeki hafta da Beikta ma ok nemli olduu iin ; Aziz,Mahmut,evek lsnden bir tanesi kar ortal gerecek beyanlarda bulunur yakn bir zamanda.. Muhtemelen Bakanla ya da dk ihtimal takm & taraftar ile ilgili olur bu.

Erteleme konusuna gelince ;

25 ubat Lig msabakas 28 ubat Kupa msabakas..

Sanki bizim futbolcular tek bana oynayacak.. Ulan srlar.. Sizler de 3 gn ierisinde ayn malarda oynayacaksnz.(Rvan 17 Nisan Sal yani yaklak 2 ay sonra bu man yanl anlalmasn) Sizin de cannz can, size de yazk & gnah lakin sizde bunu anlayacak beyin olmad iin artk kzmyorum bile. Aziz'in Mahmut'un etekleri altnda kalan canllardan verim beklemek byk hata olur.
    Konu Fatih Bas tarafndan (12 ubat 2018 Saat 11:54 ) deitirilmitir.

Alnt Ersin Ozturk Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Dars Cengonun bana...

Alnt Ekrem Bozbey Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Dars Cengonun bana...
    nsallah Cenk'te kendini gsterir

Alnt Ekrem Bozbey Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Dars Cengonun bana...
    nsallah Cenk'te kendini gsterir
    sam allardyce gidip fonseca gelecekmi. inallah cenk kurtulur u hocadan bir an nce. yoksa btn sene kenarda bekler yle.
    cengiz de bu ekilde devam ederse sezon sonu daha byk bir kulbe transfer olabilir. harika bir asist ve muhteem iki klasik messi gol att. inallah devamn getirir.

ampiyonluk iin renklilerin ekstra puan kayplarna ihtiyacmz var.rnein akamki ma. Baakehir man oynadktan sonra hala potada olursak zgven ve tecrbeyle ampiyon olacamz dnyorum.

bu aksam icin pek bi umudum yok maalesef, 4-5 olur gibime geliyor.