Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2017 - 2018 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Okan Akdeniz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Beyle bu saatten sonra kimse puan kaybetmez. gecen hafta akhisar yenilmez trabzon celme takar diyorduk hicbisey olmadi. Bu hafta da aynisi olur.
    Ts den hicbir sey beklemiyordum, akhisar da iddiasiz takim. Malatya da oyle. Iddiasiz takimlara karsi ikisinin de puan kaybetmesini beklemiyorum. Ama gs nin onumuzdeki 3 maci da hedefi olan takimlar ve 3une de puan kaybedecek insallah

Yorum Yap

2-2

Yorum Yap

Malatya'y? tan?yorsam hadikap olur.

Yorum Yap

Ba?ak?ehir zor ma?lar? kazan?yor genelde b?yle rahat kazan?rlar gibi g?z?ken ma?larda puan kaybediyor bakal?m ne olacak

Yorum Yap

Ge?en hafta 3 futbolcumuzu cezal? duruma d???ren bar?? ?im?e?i ba?ak?ehir ma??na verip ?d?llendirmi?ler

Yorum Yap

Bu ma? basaksehire operasyon ma?? puan kaybetmemeleri mucize olur

Yorum Yap

Senin verece?in faulun Bar?? ?im?ek

Yorum Yap

Adamlarla 10 ki?i berabere bile kalam?yorken Malatya'dan medet umuyoruz. .Bu arada Elia yine atti 1-0

Yorum Yap

?u Viscay?? alabilsek g?zel olur..

Yorum Yap

Ben ba?ak?ehirin gs ma?? haricinde puan kaybetme olas?l???n? d???nm?yorum...

Her Daim Be?ikta?!!!

Yorum Yap

Ba?ak?ehir x bir tak?m+gs ile berabere kalmal? bizde 7 de 7 yapmaliyiz.

Gesendet von meinem SM-G930F mit Tapatalk

Yorum Yap

A?al? 5dk oldu daha Ba?ak'?n kalecisini g?rmedim.

Yorum Yap

Visca 10 gol 15 asist oldu bu sezon
                            Adam inan?lmaz katk? yap?yor hem gol var hem asist var

Yorum Yap

Adebayor bizim ma?ta ruhunu teslim etmi? gibi, iki haftad?r hi? etkili de?il

Yorum Yap

Ba?ak?ehir kazans?n bence. Biz Galatasaray'i yenersek Basaksehir'in kaybetmesini istemeye ba?layaca??m. Biz olamazsak bari bunlar olsun.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X