Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2017 - 2018 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Ba?ak?ehir haftaya yenerse al?r g?t?r?r. Galatasaray art?k alt?m?zda. Yensinler ?unlar? da 1 ma?a insin olay.

Yorum Yap

Aslı Atanur Mehmet Demir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Gokhan Sari tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Ya karde?ler basak yenince nas?l ?ampiyon oluyo? Ki bence yenemicek gsyi. Ba?ak takilacaktir mutlaka
      Yenerse kalan 5 macin ikisinde puan kaybetmeli. Asil soru nasil sampiyon olamiyor ?

O macin ne olacagini hic kestiremiyorum ama eger kazanirlarsa sampiyonlar. Beraberlikte ben sampiyon olacagimiza inaniyorum.
      Basaksehir ?ampiyon olamaz buna net eminim

Yorum Yap

Biraz ?nce eve girdim ma?tayd?m.Ne koydular GS?ye. ?ok fena dalga ge?ildi trib?nde.Gen?ler taraftar?n?n yar?s? FB ve Bizimkilerdi.Gol yiyince kripto kedicikler ko?ar ad?m ka?t?lar

Yorum Yap

Ne ka g?zel oldu 😀

Yorum Yap

Gs basak maci ideali beraberlik, basaksehir o maci kazanirsa sampiyon olur. Kayseri sivas antalya kasimpasa 4unu de yenerler, tek osmanliya takilsa bize yetmez zaten.

Gs basak berabere, sivas da fenere kaybetmez insallah. Ama oncelikle biz kazanmaliyiz gerisi fasa fiso

Yorum Yap

ba?ak gs'yi yenerse bence de sampiyon. Beraberlik ya da gs galibiyeti olsun artik hangisi olursa. Basak kazanmasin da. ?u Akhisari belasini yenelim biz once sonrasina bakariz. ben gs'yi yenecegimizden eminim. buyuk maclarda acik oynayan takimlara cok iyi oynuyoruz, yine aynisi olur.

Yorum Yap

Aslı Halil Umut Eyaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                28. haftan?n son ma?? olan bug?n ki Gen?ler - Gs ma??yla beraber 29. haftan?n Be?ikta?'?m?z i?in hay?rl? olmas? dile?iyle.

Adam?n dibisin [emoji173]

Sent from my SM-N910T using Tapatalk

Yorum Yap

Haftaya GS yensin, biz GS'yi yenelim....

Bu kadar basit

Yorum Yap

Ba?ak gelecek hafta kazanacak ve gs kaosa s?r?klenecek.Alanya ve bize kar?? da kaybedecek bence.Bizim Bilic li sezona benzetiyorum durumlarini.Cok iyi forvetleri ve bi o kadar kotu geri dortlusu var.Fakat Ba?ak in son 5 ma??n 2sinde puan kaybedebilecegini d???n?yorum ben.Biz 6 da 6 yapabilir miyiz oras? muamma.

Yorum Yap

Aslı Celal Kaan Aytemir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Bu kadar basit
                      Gs yense de Ba?ak?ehirin puan kaybetmesini bekleyece?iz berabere bitse de. Niye durduk yere 2 puan yaz?yorsunuz adamlara [emoji23]

Yorum Yap

Ba?ak Gs'yi yenerse ?ampiyon olur yenmemeleri laz?m
                        Beraberlik en g?zeli o olmad? Gs galibiyeti olmas? laz?m

Yorum Yap

ba?ak?ehir gs yi yenerse ?ampiyon olur. kalan 5 ma?ta 2 defa tak?lmaz ba?ak?ehir en fazla bir ma? puan b?rak?r oda yetmez bize. en iyi sonu? beraberlik olur. gs yenersede ?ok k?t? olmaz bizim i?in. tabi bu ihtimaller bizim akhisar? yenmemiz halinde ge?erli.

Yorum Yap

Yaln?z Fatih Terim bu sene ?ok ilgin? bir ?ekilde hi? ortal??? kar??t?r?c? a??klamalar vs yapm?yor. Bir kere bile hakem vs demedi bu sene. Aykut Kocaman?n aksine ?ok olgunla?m?? gibi bu ya?tan sonra..

Yorum Yap

Aslı ?smail Ar? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Aslı Celal Kaan Aytemir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Bu kadar basit
                              Gs yense de Ba?ak?ehirin puan kaybetmesini bekleyece?iz berabere bitse de. Niye durduk yere 2 puan yaz?yorsunuz adamlara [emoji23]
                              Aynen ?yle berabere kals?nlar Gs?nin ?n?ne ge?iyoruz.Her hal?karda Ba?ak?ehir ?in en az 2 puan daha kaybetmesi gerekiyor zaten.Aradan GS?yi ??kar?z en az?ndan😀

Yorum Yap

Aslı Erkan ?nsalan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Yaln?z Fatih Terim bu sene ?ok ilgin? bir ?ekilde hi? ortal??? kar??t?r?c? a??klamalar vs yapm?yor. Bir kere bile hakem vs demedi bu sene. Aykut Kocaman?n aksine ?ok olgunla?m?? gibi bu ya?tan sonra..
                                Antipatik olursa tepki ?eker. Tepki ?ekerse tazminat olay? iyice kazan kald?r?r. Herkes ?imdi helal olsun Terim'e diyor ve bu i?ine geliyor. ?ark kurnazl??? yap?yor k?sacas?

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X