Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2017 - 2018 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Rahmi Kerem Kalfali tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Aslı Baris Akgun tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Gs iptal biz iptal basak fb cekisir
    Aykut senmisin??

SM-N920C cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi
    Hee aykut benim, oynanan oyunlar alinan puanlar ortada. Deplasmanlarda 12 macta 4 galibiyet alan biz ve daha beter gs nin yarista kalabilmesi mumkun degil.

Su kadroyla suan en az 6 8 puan farkla lider olmamiz lazimdi ama diyecek bir sey yok
    Fenerbahxe 12 mac 5 galibiyet ??1 mac fazla oynamis bizden haftaya feneri yendik mi ki iddaliyim bu konuda gs macindan farkli olmayacak hersey ayni

Yorum Yap

Allah ?ampiyon olmam?z? istiyor abi ba?ka a??klamas? yok [emoji3] ?ampiyonluk gitti dedi?imiz her hafta bi ?ekilde yine kendimizi yar???n i?inde bulduk.

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi

Yorum Yap

Aslı ?smail Ar? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Haftay? feneri yeniyoruz.

Biz Ba?ak?ehir ile oynad???m?z hafta Fener Gs ile oynuyor. 2 tak?m orada elveda diyecek. Biri Kad?k?y fobisi olan Galatasaray olur b?y?k ihtimal. Biz o hafta Ba?ak?ehir'i yenersek b?y?k avantaj elde ederiz. Hem Ba?ak?ehir'i a?a?? ?ekeriz hem de 2 hafta sonraki Ba?ak?ehir Gs ma??n? keyifle bekleriz.
        Sonra Galatasaray'? da yenersek i? biter. Fener'i bu sezon hi? rakip g?rmedim. Ciddi de deplasmanlar? var.

?zetle 12 final ma??m?z var. K??? k?r?k Gs sezon ba?? 8'de 8 yapt?ysa biz de ?u kadro derinli?i ile 12'de 12 yapmal?y?z. Bunu yapacak g?c?m?z var. Ben inan?yorum, futbolcular?m?z ve teknik heyet de inan?rsa olur bu i? Allah'?n izniyle.
        ?yi diyorsun da en son ne zaman 2 ma? ?st ?ste kazand?k.. saham?zda yeniyoruz deplasmanda puan veriyoruz..3 ma? seri yapsak zirveye ??kaca??z.

Yorum Yap

Biz Ba?ak?ehir ile oynad???m?z hafta Fener Gs ile oynuyor. 2 tak?m orada elveda diyecek. Biri Kad?k?y fobisi olan Galatasaray olur b?y?k ihtimal. Biz o hafta Ba?ak?ehir'i yenersek b?y?k avantaj elde ederiz. Hem Ba?ak?ehir'i a?a?? ?ekeriz hem de 2 hafta sonraki Ba?ak?ehir Gs ma??n? keyifle bekleriz.
          Sonra Galatasaray'? da yenersek i? biter. Fener'i bu sezon hi? rakip g?rmedim. Ciddi de deplasmanlar? var.

?zetle 12 final ma??m?z var. K??? k?r?k Gs sezon ba?? 8'de 8 yapt?ysa biz de ?u kadro derinli?i ile 12'de 12 yapmal?y?z. Bunu yapacak g?c?m?z var. Ben inan?yorum, futbolcular?m?z ve teknik heyet de inan?rsa olur bu i? Allah'?n izniyle.
          CL bizde inan?lmaz bir lig kopmas? ya?att?.. Bu sene ya yar? final olsun, ya da bu i? bitsin lige d?nelim.

Yorum Yap

22. Hafta itibariyle Gomezli sezonda 51, Aboubakarl? sezonda 50 puan toplam??t?k. Bu sezon ise 41 puanday?z. Ayr?ca 1. ?ampiyonlukta 23, ikincisinde 25 puan kaybetmi?tik t?m sezonda. ?imdiki puan kayb? 22.hafta sonunda 23.. Kendi aya??m?za s?kt?k bu sene.

Yorum Yap

Aslı Ihsan.Ozturk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

?yi diyorsun da en son ne zaman 2 ma? ?st ?ste kazand?k.. saham?zda yeniyoruz deplasmanda puan veriyoruz..3 ma? seri yapsak zirveye ??kaca??z.
              Bu sefer olacak olmal?. Ya da ben ?yle inanmak istiyorum bilmiyorum. ?ampiyonlar Ligini nama?lup tamamlayan tak?m ?u le? ligde de gerekeni yaps?n art?k.

Yorum Yap

Aykut senmisin??

Hee aykut benim, oynanan oyunlar alinan puanlar ortada. Deplasmanlarda 12 macta 4 galibiyet alan biz ve daha beter gs nin yarista kalabilmesi mumkun degil.

Su kadroyla suan en az 6 8 puan farkla lider olmamiz lazimdi ama diyecek bir sey yok
                Fenerbahxe 12 mac 5 galibiyet ??1 mac fazla oynamis bizden haftaya feneri yendik mi ki iddaliyim bu konuda gs macindan farkli olmayacak hersey ayni

Feneri yeneriz de deplasmanlrda cok kotuyuz keske olsak en cok isteyenlerdenim, resmen depresyondayim ama umutsuzum. Fener 11 dep macinda 20 toplamis biz 12 dep 17 puan. Yine hakemle. Cirkeflikle karsimiza cikacaklar

Yorum Yap

Seri seri seri seri seri seri seri seri seri seri seri seri.

Yorum Yap

Yine umutlar tavan yapt?.. Bir yandan seviniyor bir yandan ?z?l?yorum. Resmen ?lmeye direniyoruz b?y?k kan kaybediyoruz ama yine de direniyoruz. Bence bunun sonu ?l?m ama hay?rl?s?

Yorum Yap

Kalan t?m ma?lar? kazanma potansiyeline sahip tek tak?m biziz. Ancak son vuru?larda ki beceriksizli?imiz, yanl?? oyuncu tercihleri ve deplasmanlardaki ba?ar?s?z sonu?lar bizi bu noktaya getirdi.

??erdeki ma?lar? kay?ps?z ge?ece?imize inan?yorum.Anadolu tak?mlar?ndansa b?y?k tak?mlarla deplasmanda oynamay? tercih ederim.Bizim tak?m iyi tak?mlara kar?? daha iyi oynuyor.Kaderimizi

?n?m?zde ki d?rt hafta belirleyecek.Hepsini kazan?rsak gerisini getiririz.

Yorum Yap

Fener ma?lar?na hi? galibiyet g?z?yle bakam?yorum, adamlar derbi ka?ar? olmu?lar art?k. Umar?m kazan?r?z ama bilemiyorum...

Yorum Yap

Aslı Berke Tiftik tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Fener ma?lar?na hi? galibiyet g?z?yle bakam?yorum, adamlar derbi ka?ar? olmu?lar art?k. Umar?m kazan?r?z ama bilemiyorum...
                          Aynen oyle yine 2 dk top oynanmayacak. Surekli duduk surekli gerginlik

Yorum Yap

Aslı Emrah Akkurt tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Seri seri seri seri seri seri seri seri seri seri seri seri.

.

Yorum Yap

Fener ve ts y? yenersek b? sek?lde gecm?s?n b?raz telaf?s? olur.basakseh?r ?le f?nal oynar?z. O hafta b?z yenersek fb-gs mac? berabere b?terse vur patlas?n cal oynas?n. Ama b?z basakseh?r? yenemey?z. Oyuzden h?c deg?lse basak ?le berabere kalmal?y?z

Yorum Yap

yar??a devam

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X