Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2017 - 2018 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Antalya 2-1 kazanacak bence.

Yorum Yap

Nasri transferi takim ici dengeleri bozmus riza soyluyor. Bunlar bu hafta kesin kaybeder gsye. Bu gsnin balli kaymakli fikst?r? var ya. Uzun bir s?re bunlarin gicik taraftarlarini cekecegiz..

HUAWEI NXT-L29 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Basaksehir fenere handikap yapar.

Yorum Yap

antalya normal ?artlarda yenilmez ama dedi?im gibi onlar hakk?nda ciddi ??phelerim var, bu kadar oynucunun komple haz?r olamamas? da enteresan.R?za 2. yar?y? g?remeyecek gibi ve antalya i?in tarihinin en iyi kadrosu k?me d??erse bile ?a??rmayaca??m.Bu arada gs; konya, bursa ve kas?mpa?a ma?lar?nda da puan kaybedebilir.Zaten konyadan sonras? onlar i?in ligde ne kadar iddial? olduklar?n? g?sterecek ma?lar.

Yorum Yap

GS en az 10 tane atar.

Yorum Yap

Galatasaray bu hafta matematiksel olarak garantiler.

Yorum Yap

TSL'de eskisi gibi her ma? garanti de?il, Gs uzun bir seri yapamaz bence.

Yorum Yap

Aslı M.Yener Kandemir tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Galatasaray bu hafta matematiksel olarak garantiler.
                  Bence de... Yine de motivasyonumuzu kaybetmememiz laz?m. 2. olup CL elemesi oynamak da ?skalanmamas? gereken bir hedef.

Yorum Yap

Sergen kayserinin ba??na geldi?i vakit ne yapt?. Galibiyet serisi. ?yle kayseri b?yle kayseri gelene ge?ene d?rt. D?rd?nc? haftadan sonra k?me d???yordu o gayseri. O sebepten ligde lider g?r?nen tak?mlar ?u an ki tav?an atletler. Gaz motivasyon i?tah ile gidiyorlar. Lig uzun maraton. Sakatl??? var cezas? var yorgunlu?u var form d???kl??? var. O sebepten rahat olun. Ligin en de?erli ve her b?lgede yede?i olan tak?m? kim bak?n?z. En iyi hoca en iyi TARAFTAR (?K? MA? ALINCA STAD DOLDURAN DE??L TA RAF TAR) kimin. En iyi y?netim kimin. ?smini anmaya bile de?mez. Be? alt? haftaya kimse buraya mesaj atmayacak yine baz? tak?mlar ile ilgili. Ba?ak? takip edece?iz.

Yorum Yap

Aslı Mehmet Evrim Talan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                      Sergen kayserinin ba??na geldi?i vakit ne yapt?. Galibiyet serisi. ?yle kayseri b?yle kayseri gelene ge?ene d?rt. D?rd?nc? haftadan sonra k?me d???yordu o gayseri. O sebepten ligde lider g?r?nen tak?mlar ?u an ki tav?an atletler. Gaz motivasyon i?tah ile gidiyorlar. Lig uzun maraton. Sakatl??? var cezas? var yorgunlu?u var form d???kl??? var. O sebepten rahat olun. Ligin en de?erli ve her b?lgede yede?i olan tak?m? kim bak?n?z. En iyi hoca en iyi TARAFTAR (?K? MA? ALINCA STAD DOLDURAN DE??L TA RAF TAR) kimin. En iyi y?netim kimin. ?smini anmaya bile de?mez. Be? alt? haftaya kimse buraya mesaj atmayacak yine baz? tak?mlar ile ilgili. Ba?ak? takip edece?iz.
                      sezon ba?? i?in ?ok g?zel bir tespit. 2 ay sonra neler konu?aca??z.

Yorum Yap

Nasri de Eto'o da oynayacak. Djourou da. Vainqeur yeni geldi, Menez ve Sandro'nun durumu da ma? g?n? belli olur. Antalya her t?rl? iyi bi kadroyla ??kacak sahaya, ?nemli olan savunmada sa?malamamalar?. Trib?nler de dolu olacak baya bilet sat?ld? (ben de trib?nde olaca??m) zaten kombine alan da ?ok ki?i var. ?n?allah Gs eli bo? d?necek bu ?ehirden.

Yorum Yap

Aslı Ferhat Kavas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          Aslı Mehmet Evrim Talan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                          sezon ba?? i?in ?ok g?zel bir tespit. 2 ay sonra neler konu?aca??z.
                          ?ki sene ?nce fbye yapt?lar ayn?s?n?. 70 milyon harcad?lar. Naniler persiler markovicler kjaerler ba'lar. 90 gol atar bu tak?m. Nisan da ?ampiyon. Sonu?. ?smail Tolga Necip Olcaylar ile verdik ellerine. ?smini sayd???m fbli top?ular ne yap?yor ?imdi. Peki bizim kadromuz nas?l ?u an. Onlar kar??lar?nda eski Be?ikta? var san?yor. ?yle devam etsinler. O loser kul?p yok art?k. Ben sakinim ve gayet rahat?m. Kaile alm?yorum. Bir iki konu?an var u?ar?z ka?ar?z (vardar osterborglar ?abuk unutulmu?) hepsini h?t edece?im zaman? bekliyorum.

Yorum Yap

Aslı Halil Umut Eyaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Nasri de Eto'o da oynayacak. Djourou da. Vainqeur yeni geldi, Menez ve Sandro'nun durumu da ma? g?n? belli olur. Antalya her t?rl? iyi bi kadroyla ??kacak sahaya, ?nemli olan savunmada sa?malamamalar?. Trib?nler de dolu olacak baya bilet sat?ld? (ben de trib?nde olaca??m) zaten kombine alan da ?ok ki?i var. ?n?allah Gs eli bo? d?necek bu ?ehirden.
                            Bize kar?? olan h?rslar?n?n %50 si olsun antya al?r bu ma?? ama ?uan ?yle g?z?km?yor hele bu hafta ??kan eto'o ve nasri haberleri sanki yenilginin altyap?s?n? haz?rlarmak i?in gibi geldi bana

Yorum Yap

bug?n biz kazan?rsak bu sar???nlardan biri kesin puan kaybeder

Yorum Yap

Edit

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X