Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2017 - 2018 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Adebayor boyle toplari hep atiyor, bu sekil attigi 6 7 tane kafa golu vardir

Yorum Yap

Visca ligin en iyi kanat oyuncular?ndan biri hatta belkide en iyisi

Yorum Yap

Aslı Mehmet Kele? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Visca 11. asist

MI 5 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi
        Bilmiyordum, baya iyiymis, sene sonuna kadar 15'i bulur..Cok iyi rakam..

Yorum Yap

Vay be ne hallerdeyiz

SM-J200F cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Bursa macinin oldugu hafta hepsi puan kaybetti ama o her zaman olmaz iste..millet bizim gibi 2 haftada 1 kaybetmiyor

Yorum Yap

Valla ben hic oyle basaksehir olmas?n kafas?nda degilim biz olamayacaksak basaksehir olsun fb yap?lanmaya gider mecbur
              gs de klubu ya kapat?r ya satar sampiyon olamazsa o yuzden renkliler olmamal?

Yorum Yap

ts tepki veremiyor ?u an

Yorum Yap

Bizden umudum olmadigi icin basak kaybetsin riskine giremiyorum. Obur 2si olacagina 1000kere basak

Yorum Yap

Aslı Mehmet Kartal Kara tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                    Valla ben hic oyle basaksehir olmas?n kafas?nda degilim biz olamayacaksak basaksehir olsun fb yap?lanmaya gider mecbur
                    gs de klubu ya kapat?r ya satar sampiyon olamazsa o yuzden renkliler olmamal?
                    Ba?ak?ehir gibi yap?lanmalardan nefret ederim ama gs ve fb nin i?inin bitmesi ?ok ?nemli. Biz olamayacaksak bu ba?ak?ehir olsun 2-3 seneye unutulur gider.

Yorum Yap

bal?n? yedi?im fb si ge?en hafta eksik yakalad? bunlar?

Yorum Yap

Basaksehir normal oyununa donmus, fener macindaki Basaksehir'in Emre-Mossoro-Eprianu yoklugunda butun sistemi cokmustu. Oysa cogu kisi o maci Fener'in yaptiklari baski ve iyi taktikle kazandigini soylemisti ama bence asil neden eksikliklerdi.

Yorum Yap

Biz olamazsak basaksehir olmali. Iki renkli Sampiyonlar ligi geliri kesinlikle alamamali.

Yorum Yap

Hirsiz cok net kacirdi yalniz.

Yorum Yap

Aslı Mehmet Kele? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Visca 11. asist

Hem at?yor hemde att?r?yor adam helal olsun. Quaresma + Babel + Lens = Visca etmiyor performans olarak

Yorum Yap

Aslı Mehmet Ali G?ne? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Visca ligin en iyi kanat oyuncular?ndan biri hatta belkide en iyisi
                                Tart??mas?z en iyisi Mehmet.

Sezon sonu 15M+ transfer yapar tahminim.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X