Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2017 - 2018 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı ?brahim Su tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    Gs nin fikst?r?n? g?sterdi az ?nce. Adamlar?n Ba?ak?ehir'le ma?lar? var daha. Ayr?ca Gen?ler ve Alanya deplasmanlar? da var. Her ikisi de d??me hatt?nda. Ben her iki ma?ta da kay?p bekliyorum gs den.

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi
    Tek sorun gs olsa tamam da.. ba?ak sehirinde 2 ma? kaybetmesi laz?m..biz bu sene 4 ma? ?st ?ste kazanamazken 7 ma? kazan?rm?y?z..

Yorum Yap

Aslı Umit Bulut tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Mehmet K?se tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      http://tr.beinsports.com/haber/golde...bi-piero-verdi

ba?ak?ehir'in ikinci gol?. arkadan mal mal konu?an kimse b?lent korkmaz iyi cevap vermi?. bu adam?n yorumlar?n? bazen ?ok ak?ll?ca buluyorum.
      mactaki yorumcuyu diyorsan eski belediyeli ekrem eksioglu. herif resmen basaksehir holiganligi yapiyor canli yayinda
      yay?ndaki yard?mc? hakem nas?l g?rs?n diyen adam? kastettim de ekrem ek?io?lu ismi tan?d?k geldi. bobo'yu oyundan att?rm??t? 2008'de bu tiyatrocu arkada?. 4 y?l aradan sonra liderli?e y?kselmi?ken o ma? ?ampiyonlu?a mal olmu?tu. y?llar ne ?abuk ge?iyor
      R??t?

Yorum Yap

Aslı Veli Ozbolat tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Mehmet K?se tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        http://tr.beinsports.com/haber/golde...bi-piero-verdi

ba?ak?ehir'in ikinci gol?. arkadan mal mal konu?an kimse b?lent korkmaz iyi cevap vermi?. bu adam?n yorumlar?n? bazen ?ok ak?ll?ca buluyorum.
        mactaki yorumcuyu diyorsan eski belediyeli ekrem eksioglu. herif resmen basaksehir holiganligi yapiyor canli yayinda
        yay?ndaki yard?mc? hakem nas?l g?rs?n diyen adam? kastettim de ekrem ek?io?lu ismi tan?d?k geldi. bobo'yu oyundan att?rm??t? 2008'de bu tiyatrocu arkada?. 4 y?l aradan sonra liderli?e y?kselmi?ken o ma? ?ampiyonlu?a mal olmu?tu. y?llar ne ?abuk ge?iyor
        R??t?
        Hay?r ya R??t? d??arda diyor, i?erde diyen ba?kas?

Yorum Yap

Sinsi adiler fenerlileride yanlar?na ?ekmeye ?al???yorlar. Trabzonun ?ampiyonlu?u ?st?ne oynamalar?n?n sebebi bu. Bu kadar sinsi bir camia olamaz

Yorum Yap

Aslı Talha Karanfiler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Sinsi adiler fenerlileride yanlar?na ?ekmeye ?al???yorlar. Trabzonun ?ampiyonlu?u ?st?ne oynamalar?n?n sebebi bu. Bu kadar sinsi bir camia olamaz
            enyaliliklerine yanmasinlar, her zaman kullanmi?tir bu tsyi ?s.

MI 5 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Aslı Doruk Kaymak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Golcu boyle oluyor

Sent from my iPhone using Tapatalk
              Aslı ?brahim Su tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Gs nin fikst?r?n? g?sterdi az ?nce. Adamlar?n Ba?ak?ehir'le ma?lar? var daha. Ayr?ca Gen?ler ve Alanya deplasmanlar? da var. Her ikisi de d??me hatt?nda. Ben her iki ma?ta da kay?p bekliyorum gs den.

su an basaksehir asil sikinti zaten

Yorum Yap

Aslı Sercan Mert Pulurlu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Aslı Talha Karanfiler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                enyaliliklerine yanmasinlar, her zaman kullanmi?tir bu tsyi ?s.

MI 5 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi
                FB ?lilerde yanmas?n enayili?ine Aykut Kocaman Be?ikta?-hakem diye diye Ba?ak?ehir ve GS hakemler ile gidiyorlar.Kullan??l? aptal bunlar.

Yorum Yap

Ba?ak bizim sayemizde ?ampiyon olacak gibi

Yorum Yap

Metin tekin olcay bugun komple gereksiz konustu demis de kendisi her hafta sonu bos yapiyor

Yorum Yap

Biz sampiyon olamazsak,basakaehir sampiyon olsun.
                      Bu kadromuz ile sampiyon olamamakta ayri bir olay olur.

PRA-LX1 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Aslı Halil Ibrahim Celtikcilioglu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                        Her ma? ayn? terane. Yok rakipte ?u s?k?nt?l? bu satm??. Bitmedi gitti.
                        Biz d?nk? gibi gidelim arenaya ilk yar?n?n h?rs?n? ??karacak adamlar bizden.
                        Ts yi deplasmanda tokatlad?k geldik. Bizim gibi y?r?meye mecali olmayan tak?ma kendi sahalar?nda varl?k g?steremediler. Bu i?tahl? gsye mi direneceklerdi.
                        Biz biraz toparlamazsak ?ok daha k?t?s? ?n?m?zde bekliyor.

Maalesef do?rular bu.
                        Para bozmu? bizimkileri.
                        ?ampiyonlu?u takan oldu?unu d???nm?yorum.
                        Oynanan futbol bunu g?steriyor.

Yorum Yap

?ok merak ediyorum acaba bizim forvetimizde Gomis olsayd? ?u an lig nas?l bi durumda olurdu?

Yorum Yap

Aslı Erdem ?zkan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            ?ok merak ediyorum acaba bizim forvetimizde Gomis olsayd? ?u an lig nas?l bi durumda olurdu?
                            lig bitmisti.

Yorum Yap

Aslı Ramazan Midilli tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              28. Hafta ba?l???n? @Halil Umut Eyaz a?s?n
                              Nokta.

"SizdeLigiKoyacakY?rekYokNaparsan?zYap?nB?kt?rd?n? zArt?k"
                              ayn? fikirdeyim.
                              ve b?yle d???nen belki 100 ki?i vard?r

Yorum Yap

bu emre nin kart g?rmeme olay? nerden geliyor?
                                harbiden tad? ka?t? art?k.
                                ikili m?cadelede olur anlar?m ama direkt olarak hakemle a??z dala??na giriyorsun ve kart yemeden ??k?yorsun. ka? oldu bu. her ma? ayn?.
                                ayr?ca akhisar neler ka??rm?? ?yle. bize gelince hepsini atar s???rlar.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X