Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2017 - 2018 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Bir futbolsever olarak GS maclarini iple cekiyorum Adamlar cok istekli oynuyorlar, maclari zevkli, gollu geciyor. Gecen seneki FB-GS kotuydu de sampiyon oldunuz laflarindan biktim, guclu bir takimla yarismak iyidir iyi.

MI 5 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Aslı Kemal Sert tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı G?khan ?zba? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı G?rkan ?zcan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Kemal Sert tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      ilk gol offside, penalt?n?n alakas? yok.
      bug?nde hakem be?ikta?? korudu.
      ?lk gol nas?l ofsayt yahu
      Penalt? da ?ok net penalt?yd?. Daha nas?l olacak?
      Resmi gerçek boyutunda görmek için tıklayın.

Resmin ismi:  Ads?z.jpg
Görüntüleme: 1
büyüklüğ?:  69.5 KB
      top gomisten ??kt?ktan sonra tolga offside de?il mi? kalecinin arkas?nda 2 adam olmas? gerekmiyormu? ?a??rm?? olabilirim
      penalt?da da adam kafaya ??kmak i?in y?kseliyor. eller arkada zor olur diye d???nd?m. bence penalt? de?ildi

meselede bu de?il zaten bence ilk golde diren? k?r?ld?
      Kaleci dahil toplam iki ki?i topun hizas?nda yada ?n?nde olmal?, mamafih ofsaytla ilgisi yok

Yorum Yap

mactan sonradan su ana kadarki surecte ozellikle twitterda taraftarlarimiz ofsayt, penalti degil falan gibi bariz dogru kararlari yanlismia gibi dile getirerek algi olusturmaya calisiyor. ama ben bunu dogru bulmuyorum. hakkinla oyna serefinle kazani siar edinmis bir camia olarak gozumuzun bariz dogru gordugunu dahi kabul etmeyip baska isler pesinde kosacaksak ben besiktasli degilim. ya da bunu yapanlar besiktasli olamaz. etik kismi bir yana, bariz kararlarda tersini iddia edersek ve bunu tekrarlamaya baslarsak is yalanci coban hikayesine doner, bu kez gercekten kiyak gecilmeye baslandigi zaman sozumuzun hukmu olmaz. bize dusen gorev takimimiza sahip cikmak, olasi algi operasyonlarina karsi bilincli pozisyon almak. takimimiza gerisini halledecektir. hem biz degil miydik yillardir gs ve fb'nin yarattigi haksiz ve tutarsiz kamuoyu algi operasyonlarindan sikayet eden. neden onlar gibi oluyoruz?

Yorum Yap

E?er lige bu futbol ve tenpolarini yayabilirlerse zaten ?ampiyonlu?u hakediyorlar demektir.ama kesilecekler

Yorum Yap

?u an bu ligin ?zerinde kadrosu olan 2-3 ma? hari? her ma?ta favori olan 3 tak?m var kadro yap?lar? itibariyle; Ba?ak?ehir, Gs ve biz. Bu ?? tak?mdan daha az hata yapan, daha tecr?beli olan, sezonun genelini daha iyi de?erlendirebilen ve tabi ki ?ans da yan?nda olan sezon sonu ?ampiyon olacak. Buda demek de?ildir ki di?erleri k?t?d?r. Ben 10 sene de 7 ?ampiyonluk hedefimiz olmal? diyorum en ba?tan beri. Bu arada en az 2-3 defa da Avrupa da hepimizi tatmin edecek s?ralama ?nemli. Olaylar? b?yle de?erlendirmemiz gerekir diye d???n?yorum

Yorum Yap

G?ztepe-Trabzon ma??ndaki kar??l?kl? iki ?ahane golden sonra hakemin G?ztepe lehine verdi?i penalt? ?ok komik oldu.

Yorum Yap

Yorum Yap

Edit

HUAWEI NXT-L29 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Sabri ne frikik att? ?yle

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi

Yorum Yap

Sabri reyiz ?ov yap?yor. 3-2 yapt? G?z g?z

Yorum Yap

g?ztepe seyircisiz oynad? fb ve ts ma??n? buda ayr? bir parantez

Yorum Yap

Eeeee sen bursaya yat?nca kul hakk? olmuyormu Muharrem Usta efendi fenere sokuyordunuz y?llard?r ne g?zel.Kaderi de?i?en tak?mlar kariyerleri dip yapan onca oyuncular bunlar?n hakk? ne olacak?

Yorum Yap

?u G?ztepedeki Halil ne s?ratli.

Yorum Yap

4 ka?t?. Bombo? pozisyon. Kimse yok sa??nda solunda. Yuh ulan be girsene dibine.

Yorum Yap

G?ztepe g?zel tak?m olmu?, Tamer Tuna i? yapacak herhalde... Bu ara da 5.de ka?t?

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X