Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2017 - 2018 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Auta korner verdi 2. Korner gol oldu vay ?ans?n?za..

Yorum Yap

Aslı Talha Karanfiler tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Gsde bisey yok gercekten sadece hirsli oynuyorlar. Hicbir oyun planlari yok. Sanslarina ilk 2 hafta cok kolay rakipler denk geldi. Patlayacak bunlar

HUAWEI NXT-L29 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi
      Insallah tek handikaplari hoca ama suana kadar cok ilerdeler anca kontra bir takim bunlari alt ust eder. Eski osmanli oleydi ama takimin eksiklerini dolduramamislar. Gese gazi aldimi gider hakemleride sanki arkalarina almislar gibi yine bu sene sinsi sinsi gelecekler bence son haftaya kadar . Net rakibimiz bence ama senol hocaya guveniyorum. Stoper yerine kaleci alsak daha iyi sanki

Yorum Yap

Aslı Mehmet Can Arpak tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Aslı Cihan Eker tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Fiskt?r avantaj? diye bir?ey yoktur. Biz pa?ayla oynad?k onlar osmanl? ile. Ne fark var
        Pasada forvet var ofansif orta saha var osmanlida hicbir sey kalmamis. Eski osmanliyla alakalari yok
        Forvetsi oynuyorlar suan. 6-7 tane yabanci gonderdiler takimdan ve yerlerine kimseyi almadilar

Yorum Yap

Gomis guzel gol atti 2 0

Yorum Yap

Gecen sene osmanli'nin omurgasi olan mehmet guven-musa cagiran ikilisini boz en hareketli oyuncu regattin yedek beklesin yerine 4 on libero forvetsiz ?ik sahaya boyle bulent efendi..

SM-G800F cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Aslı Mehmet Uluer tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Gsde bisey yok gercekten sadece hirsli oynuyorlar. Hicbir oyun planlari yok. Sanslarina ilk 2 hafta cok kolay rakipler denk geldi. Patlayacak bunlar

Insallah tek handikaplari hoca ama suana kadar cok ilerdeler anca kontra bir takim bunlari alt ust eder. Eski osmanli oleydi ama takimin eksiklerini dolduramamislar. Gese gazi aldimi gider hakemleride sanki arkalarina almislar gibi yine bu sene sinsi sinsi gelecekler bence son haftaya kadar . Net rakibimiz bence ama senol hocaya guveniyorum. Stoper yerine kaleci alsak daha iyi sanki
              Ben hic korkmuyorum gsden. ?lk ciddi rakipte gorucem ben onlari. Haftayada berbat sivasla oynuyorlar. 4. Hafta antalya deplasmaninda gorucez gsyi

Yorum Yap

Adamlar stoperleri ortasahaya kadar getiriyor . Sifira iniyorlar orta acarken.. icerde kalabaliklar yani olmasi gerekenleri yapiyorlar . Bu hafta bizle karsilassalar bizide yenerlerdi hemen form tutmaliyiz

Yorum Yap

Cenk efendi Forvet g?rs?n

Gesendet von meinem SM-G930F mit Tapatalk

Yorum Yap

Artik yeni oyuncularimizi 11de gormek istiyorum !

Yorum Yap

Gomis negredo ile soldadonun attigi toplam golden fazla atar. Linc etmeyin gercek maalesef

Yorum Yap

Bi taraftar bu kadar yarat?c?l?ktan uzak olur. Her ?ey de?i?ir, bunlar?n h?rs?zl??? de?i?mez.

?ald?klar? tezah?ratlar bitti, "Ailton" gol sevincimizi ?alm??lar

Yorum Yap

Adamlara hi? b.k atman?n manas? yok. ?ok temiz ve h?zl? top oynuyorlar.. G?r?nen o ki ?ampiyonlukta en g??l? rakibimiz gs olacak.

Yorum Yap

Aslı Mehmet Uluer tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

Ben hic korkmuyorum gsden. ?lk ciddi rakipte gorucem ben onlari. Haftayada berbat sivasla oynuyorlar. 4. Hafta antalya deplasmaninda gorucez gsyi

Insallah ama kazanma ozguvenini aldilar gecen senede cop kadrolari yoktu ama net eksik olan yerleri vardi simdi kapattilar talha ne yazikki.. bence zor bir lig olacak cl fln bu adamlar sonuna gider. Biz kaleci ve sosayi alalim stoper vida dan da umitli degilim ben daha net biri alincaksa alinsin

Yorum Yap

forvet dedi?in b?yle olacak doksana doksana as?yor. gomis baya sa?lam santraformu? marsilya da neden 20 gol att??? belli oldu 30'undan sonra geli?mi? bitiricili?i. bu arada osmanl? b?lent uygunla acayip sevimsiz ve rezil bir tak?m olmu?. umar?m d??erler. forvetsiz oynuyor kendi sahas?nda. sanki barcelonas?n pas yapa yapa ilerleyeceksin sanki forvetsiz oynuyorsun.

Yorum Yap

Aslı Ak?n Ek?i tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                                Gomis negredo ile soldadonun attigi toplam golden fazla atar. Linc etmeyin gercek maalesef
                                Kat?l?yorum.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X