Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2017 - 2018 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

?u futbolla devam ederlerse i?erde taraftar? ma? kaybettirmez bunlara.

Yorum Yap

Aslı Suat Baran tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Kutbettin Kilic tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Ma?? izlemiyor sadece yorumlar? okuyorum
      Adamlar? neden bu kadar k???ms?yoruz anlamad?m
      Kucumsemek mi? Nereden cikardin? Organize ataklari yok, coskuyla 3 gol buldular. Diyoruz ki yarisin icinde olurlar ama bu oyun yapisiyla isleri biz ve basaksehire gore daha zor.
      Yorumlar?n verdi?i mesaj genel olarak "gs att? ama..." ?eklinde oldu?undan k???mseme intibas?n? veriyor
      i?in bizimle olan k?sm? i?in ben zaten rahat?m, bu sene lig karmas? yapsalar dahi biz ?ampiyon olaca??z
      Kimseyi k???msedi?imiz yok biz en b?y?k oldu?umuz i?in ?ok da ilgilendirmiyor bizi sadece hepsi bu. Biz kadro olarak da teknik ekip, y?netim olarak da hepsinden fersah fersah ?ndeyiz.

Yorum Yap

Aslı Berke Demirel tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Kayserispor bu kadroyu daha kotu degerlendiremezdi heralde varela ve badji gibi adamlar nasil yedek olur
        Bunlarin ?ovmen hocasi 3-5-2 de inat ederse belki de takimin en efektif oyuncusu varelayi yedekte oturtup yillarin verimsizi umutu oynatirsin

Yorum Yap

Gs'nin renkleri net ?ekilde turuncu-k?rm?z? bu her sene b?yle [emoji16][emoji16]

Yorum Yap

Bu arada vida gelir medel de orta sahaya monte edilirse gsnin bu tempolu takiminin kriptoniti biz olabiliriz tabi beklerimiz gokhan ve adriano da saglam olursa, sertlik fizik gucu pas kalitesi

Yorum Yap

Aslı Halil Umut Eyaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Aslı Kutbettin Kilic tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Ma?? izlemiyor sadece yorumlar? okuyorum
              Adamlar? neden bu kadar k???ms?yoruz anlamad?m
              Kucumsemek mi? Nereden cikardin? Organize ataklari yok, coskuyla 3 gol buldular. Diyoruz ki yarisin icinde olurlar ama bu oyun yapisiyla isleri biz ve basaksehire gore daha zor.
              Yorumlar?n verdi?i mesaj genel olarak "gs att? ama..." ?eklinde oldu?undan k???mseme intibas?n? veriyor
              i?in bizimle olan k?sm? i?in ben zaten rahat?m, bu sene lig karmas? yapsalar dahi biz ?ampiyon olaca??z
              Kimseyi k???msedi?imiz yok biz en b?y?k oldu?umuz i?in ?ok da ilgilendirmiyor bizi sadece hepsi bu. Biz kadro olarak da teknik ekip, y?netim olarak da hepsinden fersah fersah ?ndeyiz.
              Senin gibi d???n?yorum, olmas? gereken tek ?ey bizim Be?ikta? gibi oynamam?z, geri kalanlar?n ne yapaca??n?n hi? bir ?nemi olmayacak

Yorum Yap

Bu dkklarda gs n?n o bask?l? d?nam?k futbolu kes?ld? ama cok cok rahat poz?syona g?r?yorlar. Cok h?zl? c?k?yorlar

Yorum Yap

Gercekten cok enteresaniz
                  gs i?eride Kayseri mac?n? kazan?yor diye
                  endise eden mi korkan mi ne ararsan olu?mu? uzak ara dunyanin en g?vensiz taraftar?y?z
                  bizim kadroyu onlar kursa bayg?nl?k ge?iren intihar eden falan olurdu herhalde
                  iceride Kayseri yanlis anlasilma Olmas?n

Yorum Yap

Yaln?z kayseri cidden a??r? k?t? ?u dakikaya kadar.Hatta son y?llarda izledi?im en k?t? s?per lig tak?m? performanslar?nda kafaya oynar.

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi

Yorum Yap

Maci izlemiyorum ama gs de devamlilik olcagini zannetmiyorum. Butun kadro degisti,aidiyet hissi de yok. Bizim almeidali,simaolu donem gibi. Birkac mac iyi giderler olumsuz bir havada toparlayamazlar.

Yorum Yap

Gs gecen sene ki goruntusunde diyecegim ama gecen sene zaman zaman harika paslasmalarla pozsiyona giriyorlardi ama henuz oyle bir sey goremedik.

Yorum Yap

Abart?lacak bi durum yok ?ok diri g?r?n?yor gs o kadar. O kadar da olsun bizim ?ampiyonluk kutlamalar? devam ederken oyuncular tatile bile ??kmam??ken bunlar yeni sezonu a?m??t?. Haziran sonundan beri haz?rlan?yor form tutmalar? normal. Haftaya s?ner balon tudor gitsin terim gelsin diye a?larlar. Kayseri de ne yap?yor nas?l dizili? anlamak zor

Yorum Yap

baya guclenmisler. transferlerinde hepsi iyi futbolcu futbol akillari kimse iyi is basarmis (cok para harcasalarda) hep kaliteli adam aldilar bu sene, feghouli de giricek bu takima, bi enerji yakalamislar tempolu yardimlasmali oyun icin. icerde kayseri fln umrumda diil, cok bariz herifler baya guclenmis. bu sene rakibimiz net gs olur.

Yorum Yap

Kayseri'nin ortasahas?na ?st?nl?k kurmak kolay. Gel bir de Talisca O?uzhan medel koyal?m oraya bakal?m adam kovalamaktan nefes alabiliyor musunuz. Gs sezonu erken a?mas?n?n ekme?ini yiyor ?uan. Taktikleri yok bask?l? ba?la ?l?m?ne Ko? erkenden gol? bul. Ama ya bulamazsan bu taktikle erken gol??

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi

Yorum Yap

?enol hoca: Duydumki yine ?ampiyonluk i?in birileri heveslenmis

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X