Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2017 - 2018 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Ligin kaderini etkileyebilecek bir hafta. Bizim mutlaka kazanmam?z gereken hafta. gs puan kaybeder hele bir de ma?lup olursa o zaman ?ok ?ey de?i?ir.

Yorum Yap

adamlar gaz? ald?lar gidiyorlar. ?yle bir ma?lubiyetle o hava da??lmaz maalesef. biz ?ampiyon oldu?umuz zaman bile seri halinde o kadar kolay ma? kazanmad?k. s?k?nt? stresi dibine kadar ya?ad?k her ma?.

Yorum Yap

bu hafta da GS yenilmezse aff?na s???narak, ba?l??? ba?ka bir arkada? a?sa iyi olur

Yorum Yap

Aslı Mehmet Kele? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          bu hafta da GS yenilmezse aff?na s???narak, ba?l??? ba?ka bir arkada? a?sa iyi olur
          Ben a?m?yordum ki zaten bu sene ki ba?l?klar?n ?o?unu

Yorum Yap

Aslı Halil Umut Eyaz tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Aslı Mehmet Kele? tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Ben a?m?yordum ki zaten bu sene ki ba?l?klar?n ?o?unu
            Hadi ya o halde, o hafta bu hafta

Yorum Yap

Bundan yakla??k 7-8 sene ?nce forzada haftan?n di?er ma?lar?n?n?n ba?l?klar?n? ben a??yordum. Bi ara ?ok iyi totem olmu?tu , bi hafta Fener di?er hafta Galatasaray puan kaybediyordu. Hepinizin izniyle 10. haftadan itibaren bu g?revi devralmak istiyorum

Yorum Yap

Aslı Ramazan T?len tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                Bundan yakla??k 7-8 sene ?nce forzada haftan?n di?er ma?lar?n?n?n ba?l?klar?n? ben a??yordum. Bi ara ?ok iyi totem olmu?tu , bi hafta Fener di?er hafta Galatasaray puan kaybediyordu. Hepinizin izniyle 10. haftadan itibaren bu g?revi devralmak istiyorum
                Al abi, ben iki senedir ?ampiyonlu?a yard?mc? oldum baya arkada?, a?abey sen a? ba?l?klar? mesajlar? at?yordu ama bu sene pek yeti?emedim, Nail admin benden ?nce a??yordu genelde ama durduramad?k ?ikenin kral? te?vi?in babas?n? bu hafta da durduramazsak haftaya sen devral [emoji3]

Yorum Yap

Kazanmam?z ?art o?lu ?art bu hafta,ba?ka bir yolu yok.fenerde puan al?rsa iyi olur.

Yorum Yap

?ok b?y?k hakem hatalar? + Bol k?rm?z? kart olur in?allah..

Yorum Yap

Beraberlik > Fb galibiyeti > Gs galibiyeti

Yorum Yap

?u onun bunun evlad? sar???n fahi?e beyo?lu yosmas? gomis'e dua etsin, biraz da top?u olmayan, ama 2-3 hafta golleriyle ta??yan kazma tolga'ya. Ge?en y?llar muslera olmasa k?me d??eceklerdi neredeyse. Hep 1-2 futbolcu kurtar?yor. Ah ulan ?u sevimsiz fener koysa da, 2-3 hafta bi yamulsalar.

Yorum Yap

Bol K?rm?z? kartl? kavgal? bir ma? olur in?allah ama bunlar art?k karde? oldu kavga olmaz art?k

Yorum Yap

Biz kazanmadan digerlerinin ne yaptigi pek onemli degil. Kendi kendimizi 3 haftada atese attik.
                            Lig sonuncusu, kume dusecek Gencler'e yenildik, belalimiz Basaksehir'i nasil yenecegiz bilmiyorum, harbi cok zor mac.
                            Bir de Monaco deplasmani sonrasi, en son Mario Gomez'li sezon yendigimiz takim...

3 haftada 8 puan fark yedik, bu hafta 10 puana cikarsa ki buyuk ihtimal, ??p bir sezon olacak.
                            Gs'yi ucurumlara atmak varken biz Avrupa'yi sectik, gruptan cikmak mi 3. sampiyonluk mu deseler, sonuna kadar uclemeyi yapalim derdim ama biz mac sectik ve Gencler'i bile yenemedik.
                            Le? Kasimpasa, Gencler ve Trabzon'dan 2 puan cikardik, devre arasi gelene kadar seriye baglamak lazim, Genclerbirligi'ne ruhsuz bir sekilde yenilince pek hesap kitap yapasi kalmadi insanin.

Yorum Yap

sar???nlar berabere kal?r.

Yorum Yap

Fb Gs berabere kal?r, bizim mutlak kazanmam?z laz?m. Yeter art?k 3-4 hafta kazanal?m.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X