Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2017 - 2018 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Biz bu mallara nas?l kupay? kapt?rd?k. Adamlar PTT oynasa ilk 10 u zorlar

Yorum Yap

Bunlar haftaya feneri yener. Fener bunlardan k?t?

HUAWEI NXT-L29 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Gol ofsaytm??

Yorum Yap

Hocam ger?ekten meraktan soruyorum yabanc? ligler konusunda fazla ilgili de?ilim Negrodo bize gelmeden ?nce hi? dikkatimi ?eken bi oyuncu de?ildi gerek sosyal medya gerekse spor yorumcular?ni okuyorum Gomezden bile iyi diyenler var.Nedir bu Negredonun o harika ?zelli?i mesela Gomez gibi gol vuruslarimi abubacar gibi g??l? veya yetenekli mi h?zl? m? leblebici mi kafa toplar?m? nedir olay?

Yorum Yap

Gomez geldi?inde 1 y?l oynamam?? bir adam olarak geldi. Cenk ise 1. Hafta da 3 gol att?. Sezon sonunda ne oldu? Gomez 26 gol att? ve kral oldu. Bence Negredoda da su? vard?r. Sosa gitti Talisca geldi. Kerim ve Olcay yerine de Lens ve Babel geldi. Quaresma ve T?re iki kadroda da varlar. Atiba O?uzhan zaten ayn?. Ha Gomez birde g??ebe gibi stad gezdi?imiz sezonda oynad?. Negredonun avantaj? ?u, Vodafone Park var. ?kisi de 3 kulvarda m?cadele ederken geldi ve ikisinin de rakibi Cenk idi. Gomez 26 att? sezon sonunda bakal?m Negredo ka? gol atm?? olacak.

Gesendet von meinem SM-G930F mit Tapatalk

Yorum Yap

Aslı Eser Asan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
              Hocam ger?ekten meraktan soruyorum yabanc? ligler konusunda fazla ilgili de?ilim Negrodo bize gelmeden ?nce hi? dikkatimi ?eken bi oyuncu de?ildi gerek sosyal medya gerekse spor yorumcular?ni okuyorum Gomezden bile iyi diyenler var.Nedir bu Negredonun o harika ?zelli?i mesela Gomez gibi gol vuruslarimi abubacar gibi g??l? veya yetenekli mi h?zl? m? leblebici mi kafa toplar?m? nedir olay?
              Adam aguero ile ?ift forvet oynuyordu bi ara. Var sen d???n nas?l bir adam

Bir zamanlar ispanyanin as forvetiydi

Yorum Yap

Dost ac? konu?ur bu sene biz ilk 2 ye girersek iyidir abi tak?mda ruh kalmam?? neymi?de ?ampiyonlar Ligi varm?? Futbolcular?n akl? ordaym?? b?yle oldumu nefret ediyorum yaa

Yorum Yap

Gol vuru?lar? gayet iyi. Di?erlerinden ayr?lan ?zelli?i oyunu ?ok iyi okumas? gol b?lgesinde ?ok ince i?ler/asistler yapmas?.

SM-N910C cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Negredo'nun en buyuk olayi oyun zekasi ve bencilliginden arinmis olmasi. Yilda 20 gol mu atmak istersin 10 gol 15 asist mi desen ikincisini secer adam. Onu etkili sekilde kullanmak icin surekli on bolgede oynayan ve ileride cogalan bir takim olmamiz lazim. Tek basina ileride is yapabilecek turden bir adam degil. Ne yazik ki henuz bu sekilde oynayamadik.

Yorum Yap

Ger?ekler ac? adamlar 8 puan yapt? lige havlu atmak ?zereyiz yazacam lin? yiycez

Yorum Yap

Deplasmanlarda hicbirsey oynamiyor gs topa h?kmediyor ve rakibe hic pozisyon vermiyor sansa bala bir gol atip donuyorlar

HUAWEI NXT-L29 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Bu Konya ne salak tak?m. Sanki Konya 1 0 ?nde

Yorum Yap

Negredo ile gomis muadil bile de?il. Negredo faydal? hangi m?cadeleyi kazanm?? ya da hangi topu stoperden s?k?p indirmi?. Oynad??? dakikalarda h?rsla ko?up sert faul yap?yor. Belki kendini g?stermek i?in belki ba?ka bir ?ey.

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi

Yorum Yap

Aslı Hamit Bektas tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                              Gomez geldi?inde 1 y?l oynamam?? bir adam olarak geldi. Cenk ise 1. Hafta da 3 gol att?. Sezon sonunda ne oldu? Gomez 26 gol att? ve kral oldu. Bence Negredoda da su? vard?r. Sosa gitti Talisca geldi. Kerim ve Olcay yerine de Lens ve Babel geldi. Quaresma ve T?re iki kadroda da varlar. Atiba O?uzhan zaten ayn?. Ha Gomez birde g??ebe gibi stad gezdi?imiz sezonda oynad?. Negredonun avantaj? ?u, Vodafone Park var. ?kisi de 3 kulvarda m?cadele ederken geldi ve ikisinin de rakibi Cenk idi. Gomez 26 att? sezon sonunda bakal?m Negredo ka? gol atm?? olacak.

Gesendet von meinem SM-G930F mit Tapatalk
                              Gomezle kar??la?t?rmak cok mantiksiz. O zaman ki Cenkle su an ki Cenk aras?ndada daglar kadar fark var kabul etmemiz lazim. Su an kendini daha fazla ispatlamis bir Cenk var. Gomez gelmeden onceki sene Cenk 3. Forvetti takimda. Negredo 20 gol atmis milli takim forveti Cenk'in yanina geldi.

Yorum Yap

Gomis-Negredo olay?nda da ?enol G?ne?'e vurdunuz bravo.
                                Nerden biliyorsunuz Gomis'in bizim kadroda olsayd? Cenk'i oynataca??n?.
                                Gomez varken Cenk'i mi oynat?yordu hoca.
                                S?re ald??? ma?larda gol atam?yorsa Negredo hoca m? su?lu .(Negredoya k?t? demiyorum)
                                Ayn? ?eyler Medel ve Lens i?in de yaz?l?yordu.?imdi
                                Medel ve Lens yedek kalmakta hakl?ym?? diyorlar.
                                Benim g?rd???m Negredo Cenk'i kesemez.
                                Hele Leipzig ve milli ma?lardaki Cenk'i.
                                D?nk? ma?ta Cenk ve Negredo'nun su?u yok ama Gomez olsayd? ?apkadan tav?an? ??kart?rd?.Ya da Abu bir delilik yapard? atard? gol?.
                                Ele?tirin ama torpilcilikle su?lamay?n son 2 senenin ?ampiyon tak?m?n hocas?n?.
                                Ele?tiriyorsan?z Lepzig ma??ndan da sonra ele?tirin skor taraftar? olmay?n.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X