Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

S?per Lig 2017 - 2018 Sezonu T?m Ma?lar?

??k?ş
Bu konu kapatıldı.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Aslı Mehmet Evrim Talan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
    o kadar olay oldu halen herkes bunlar?n lehine ?al???yor ?ikeci toto?lar ne olacak

?ikebah?e sorsan sahaya yans?mam??
    Kurallar bile uygulanmiyorken hakemden adil davranmasini beklemek bizim hatamiz zaten.

Yorum Yap

Aslı Rahmi Kerem Kalfali tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      Aslı Mehmet Evrim Talan tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
      o kadar olay oldu halen herkes bunlar?n lehine ?al???yor ?ikeci toto?lar ne olacak

?ikebah?e sorsan sahaya yans?mam??
      Kurallar bile uygulanmiyorken hakemden adil davranmasini beklemek bizim hatamiz zaten.
      Yani. Pislik bir camia bildikleri tek ?ey kahpelik hainlik ?ike

Yorum Yap

Valla bu Ayk?t?n fbnin ba??nda oldu?u sezonlarda ?ok anormal i?ler oluyor ama hay?rl?s? bakal?m... Futbolun do?as?na ?ok ters yani! 17?de 17?ler falan... Bu sezonun 2.yar?s?nda da yine hi? olmayacak bir performans g?steriyorlar.

Yorum Yap

90da falan yanl??l?kla Kas?mpa?a takar bir tane 2-2 biter o y?zden risk almad?lar bu kadar u?ra? son dakika h?sran?na kurban gitmesin sonuna kadar kazanacaklar bunlar. Arada bir gs deplasman? olmasa ?ok net 10/10 galibiyetle bitiriceklermi? demek ki ?ike sezonundan biliyorum ben bu i?i.

Yorum Yap

Aslı Ekrem Bozbey tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
            Valla bu Ayk?t?n fbnin ba??nda oldu?u sezonlarda ?ok anormal i?ler oluyor ama hay?rl?s? bakal?m... Futbolun do?as?na ?ok ters yani! 17?de 17?ler falan... Bu sezonun 2.yar?s?nda da yine hi? olmayacak bir performans g?steriyorlar.
            Normal. Sivas Robinho yu oynatmaz Malatya zencilerini oynatmaz kayseri ilk defa ??l? savunma dener. Uzar gider bu i?. Ali palab?y?k l? ilk derbiyi zati unutmak m?mk?n de?il.

Yorum Yap

Kas?mpa?a'nin d??me ihtimaline bakt?m ?ok zor ama matematiksel olarak var

Yorum Yap

Keske antalya macini izleseymisim sonucu belli maci izledik enayi gibi

Yorum Yap

?u ligi koparsayd?k b?yle ite k?pe?e muhta? olmazd?k. Hata bizde.

Yorum Yap

kalan ma?lar?nda puan kayb? ihtimali yok bana g?re gs ile avaraj yar??? ihtimali oldu?u i?in muhtemelen haftaya karab?ke 7-8 falan atacaklard?r dikkat o ma?a.

Yorum Yap

Biz dikkatli olmak lazim fikst?rleri kolay dedik?e bu adamlar iki ma? ?st ?ste kazanamaz diyenler halen burada m?? Bunlar bizim ?st?m?zde bitirirse delirecegim yeminle.

Yorum Yap

bu kadar futbolla alakas?z bir tak?m olabilir yani at?lan 2. gole bak?n . 3. gol aut zaten - yani adamlar?n kazanmas? i?in gezegenler bile ayn? s?raya girecek bu kadar ilgin? bir durum

Yorum Yap

Ben malatya kayseri sivas deplasmanlarinda puan kaybederler saniyordum ordan 9 cikarinca bu maclardan umudum kalmamisti. O 3 macta da rakipler tuhaf kadro/taktiklerle cikti.

Yorum Yap

Aslı Ihsan.Ozturk tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                            Yar?n yenilirsek ya 3 yada 4 uncuyuz
                            Direk 4. Oluruz daha ?st? yok. ?n?allah kazanaca??z

Yorum Yap

mac kazanmak problem degil ustune avarajda lazim mi diyorsunuz iste karsinizda yepyeni formuluyle tarik ongun

Tapatalk kullanarak iPhone arac?l???yla g?nderildi

Yorum Yap

Trabzon da antalyayi 2 1 yendi. yarin osmanli ve biz kazaniriz insallah

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X