Sayfa 40/48 lklk ... 3037383940414243 ... SonSon

Konu: smail Kyba

Kartal
    yelik tarihi
    Mays 2010
    Yer
    orta sahann rakip yar alana bakan diliminden..
    Ya
    31
    160 ma 2 gol 16 asist..
    Yedirdigi gollere hi girmiyorum
    uan bota brakn bakalm kim alacak kim teklif yapacak kendisine merak ediyorum..
    2. Pektemek vakas olmadan gnderin gitsin..
    Yedek falan da kalmasn mmknse..

smail Kyba #3

yi niyetlisin ama bu takmn sol bek mevkisini hak etmiyorsun. Avrupa kupasnda oynayacan zannetmiyorum kimsede durduk yere smailide transfer etmez. 2. Pektemek davas olmaz ise ansl oluruz.

7 senedir milyon dolarlari yedin ve takima yararindan cok zararin dokundu.
    Senden kurtulacagimiz gunu iple cekiyorum.
    Seni takimda tutan yonetimi de Allah'a havale ediyorum.
    Konu Adnan Mumini tarafndan (19 Haziran 2016 Saat 19:54 ) deitirilmitir.

kendini efsane sanyorsun herhalde

bak sen efsane deilsin.hala srlklarn var

5 sene top oynamadan kazandn 1 sezon top oynadn (tartlr ama genelde iyi) diye havalara utun sanrm

uma fazla smail kapasitenin farknda ol

Gitmedi mi daha ?

Son Ofsayt Bkc.

smail Kyba #3

Aspor'da son dakika geti smail ile yollar ayrlm.

Kendimden getim u an. plerden bir bir kurtuluyoruz [emoji41]

Neyse gle gle Kyba. Dars Pektemek'in bana.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bir devir bitti iyisiyle ktsyle aka aka defol git. Tebrikler ynetim.

Vay be! smail yedek olarak bile dnlmemi. Kendisine bundan sonraki hayatnda baarlar dilerim. Ynetim byk bir isim getirecek demek ki. imdi Kolarov ii bitti diyebiliriz herhalde.

Allahm sana krler olsun. 1 tanesinden daha kurtulduk.

Gnay Serdar smail.

Sra 11 no'ya gelir inallah.

ismail 2 sezon sakat yatt nerdeyse, oynad onca sezonun da yarsndan fazlasnda yedekti, 6 ay kendi apnda top oynad ve szleme beenmedi. ederini teklif ettilerse gcne gitti heralde. ayp ismail onca sezon bedavadan aldn paralarn, sakatken uzatlan szlemelerin hatrna ayp. gitmesi bizim iin iyi en azndan olmadn bilicez de oraya doru dzgn birini alcaklar ama kendi asndan bakarsak gerekten ayp. doma byme beiktal olup da kuru para iin deer mi ki? ya fenere ya cimboma atarm kapa istediim paraya diyodur nassa, umarm ikisinden birine gidersin de kertirsin

Sergen program yaparken ismail icin kendine bakmiyor hic beklemeyin 2. Kere sakatlancak demisti kendisini yaniltmadi ve sakatlanmisti ozaman beri gitmesini drt gzle bekliyodum ok sevindim

akl banda adam olsa . liginde oynayacak takmda kalrd zaten.kaldiki her an kendini sakatlayabilecek bir futbolcu.beiktan sende ok hakk var pektemekle beraber.gitmene ok sevindim sra pektemekte olur inallah.

Sper haber be, Gomez ve Quaresma'dan sonra yakn zamanda transferdeki en byk hamlemiz

GT-I9500 cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi