Sayfa 26/48 lklk ... 162324252627282936 ... SonSon

Konu: smail Kyba

Muhteemdi bugn... Laf edenlerin tercihi Roberto Carlos herhalde ama o futbolu brakal ok oldu arkadalar

Her ma u izgide kal bize yeter

Sent from my iPhone using Tapatalk

sanrm benden baka beenmeyen yok. demekki ben yanl seyretmiim. misal birkere bile adam gibi topu istop edememeni yanl grmm. hatal paslarn yanl grmm. yine kornerden gelen topu rakibe hediye ediini yanl grmm. hee hakkn yemeyeyim kaptn topta gol attk. ama hala diyorum git u takmdan Allahn seversen sen varsn diye oyuncu almayacaklar.
    gomeze 3 kiinin arasndan pas atman mthiti. keke arada kaleyi dnp gol atsan..

Kara Kartal
    yelik tarihi
    Aralk 2009
    Yer
    Stuttgart / Burdur / Antalya
    Ya
    32
    Koskoca ligde alnabilecek sol bek yok... smail bile gzde futbolcu oldu.. Yerine yerli olarak daha iyisi gelecekse gitsin gelmeyecekse otursun kulbede.. Yabanc buluruz sol beke ozaman

Quaresma7Amokachi14Nouma21

lk golde topu alp Quaresma'ya aktaran oydu. Dikkatten kamasn. Son dakikada topu rakibe vermesi dnda nemli hatas yok gibiydi. Bu tarz aptalca hatalar tecrbeli oyuncular bile yapyor bazen, bence smail'e gvenmek lazm.

deli ibrahim reloaded. yeteneksiz ve yrekli.
    Hep byle ismail.

5-6 ma daha byle oynadnda milli takma girecek ilk isimdir uanda

Olacak gibi fakat bize gs fb malarndan en az birini iyi oynamal hata yapmamal o belirleyici kriter olucak geliimiyle ilgili

Sakatlanmadan nce ok gzel ortalarn vard..Ayaa oturan uzun cinsten..Sakatlk geti,oynamaya baladn ritim tuttun ama orta yok bu seferde..Biraz daha orta yapmaya al be adamm..

Her daim Beikta...

nallah form tuttu diye fahi bir maa istemez.

smail'in bugn Atiba'ya kullanmaya alt ta desem???

Valla bazen olmayacak zamanlarda abuk sabuk iler yapyor ama Osmanl mandaki berbat oyunundan sonra srekli artarak devam eden bir formu var.Bugn takm halinde vasattk,o da ok farkl deildi ama u ana kadarki genel performansyla beni ok artt.Fiziken gl,kendine iyi bakt belli.Sezonun devamn da byle bitir be so hadi koum benim.

Ismail inanmis beyler

Sampiyon olasiya kadar yazacagim

Kadky seni bekliyor..

yalnz bence nceki malarna gre iyi deildi. ok pas hatas yapt ve adam kard. Olcay'a att o orta dnda die dokunur bir hareketini grmedim akas. derbide bunun ok ok zerinde olmas lazm.

Artk u tezahrat yerine getir smail 😄

ok iyi bir performans gsteriyor
    u olcaya yapt ortalardan daha fazla yapmas lazm yalnz malum sa bekten hi orta gelmiyor