Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?smail K?yba??

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Muhte?emdi bug?n... Laf edenlerin tercihi Roberto Carlos herhalde ama o futbolu b?rakal? ?ok oldu arkada?lar

Yorum Yap

Her ma? ?u ?izgide kal bize yeter

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

san?r?m benden ba?ka be?enmeyen yok. demekki ben yanl?? seyretmi?im. misal birkere bile adam gibi topu istop edememeni yanl?? g?rm???m. hatal? paslar?n? yanl?? g?rm???m. yine kornerden gelen topu rakibe hediye edi?ini yanl?? g?rm???m. hee hakk?n? yemeyeyim kapt???n topta gol? att?k. ama hala diyorum git ?u tak?mdan Allah?n? seversen sen vars?n diye oyuncu almayacaklar.
        gomeze 3 ki?inin aras?ndan pas atman m?thi?ti. ke?ke arada kaleyi d???n?p gol atsan..

Yorum Yap

Koskoca ligde al?nabilecek sol bek yok... ?smail bile g?zde futbolcu oldu.. Yerine yerli olarak daha iyisi gelecekse gitsin gelmeyecekse otursun kul?bede.. Yabanc? buluruz sol beke ozaman

Quaresma7Amokachi14Nouma21

Yorum Yap

?lk golde topu ?al?p Quaresma'ya aktaran oydu. Dikkatten ka?mas?n. Son dakikada topu rakibe vermesi d???nda ?nemli hatas? yok gibiydi. Bu tarz aptalca hatalar? tecr?beli oyuncular bile yap?yor bazen, bence ?smail'e g?venmek laz?m.

Yorum Yap

deli ibrahim reloaded. yeteneksiz ve y?rekli.
              Hep b?yle ismail.

Yorum Yap

5-6 ma? daha b?yle oynad???nda milli tak?ma girecek ilk isimdir ?uanda

Olacak gibi fakat bize gs fb ma?lar?ndan en az birini iyi oynamal? hata yapmamal? o belirleyici kriter olucak geli?imiyle ilgili

Yorum Yap

Sakatlanmadan ?nce ?ok g?zel ortalar?n vard?..Aya?a oturan uzun cinsten..Sakatl?k ge?ti,oynamaya ba?lad?n ritim tuttun ama orta yok bu seferde..Biraz daha orta yapmaya ?al?? be adam?m..

Her daim Be?ikta?...

Yorum Yap

?n?allah form tuttu diye fahi? bir maa? istemez.

Yorum Yap

?smail'in bug?n Atiba'ya kullanmaya ?al??t??? ta? desem???

Valla bazen olmayacak zamanlarda abuk sabuk i?ler yap?yor ama Osmanl? ma??ndaki berbat oyunundan sonra s?rekli artarak devam eden bir formu var.Bug?n tak?m halinde vasatt?k,o da ?ok farkl? de?ildi ama ?u ana kadarki genel performans?yla beni ?ok ?a??rtt?.Fiziken g??l?,kendine iyi bakt??? belli.Sezonun devam?n? da b?yle bitir be ?so hadi ko?um benim.

Yorum Yap

Ismail inanmis beyler

Sampiyon olasiya kadar yazacagim

Yorum Yap

Kad?k?y seni bekliyor..

Yorum Yap

yaln?z bence ?nceki ma?lar?na g?re iyi de?ildi. ?ok pas hatas? yapt? ve adam ka??rd?. Olcay'a att??? o orta d???nda di?e dokunur bir hareketini g?rmedim a??k?as?. derbide bunun ?ok ?ok ?zerinde olmas? laz?m.

Yorum Yap

Art?k ?u tezah?rat? yerine getir ?smail 😄

Yorum Yap

?ok iyi bir performans g?steriyor
                                ?u olcaya yapt??? ortalardan daha fazla yapmas? laz?m yaln?z malum sa? bekten hi? orta gelmiyor

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X