Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?smail K?yba??

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

160 ma? 2 gol 16 asist..
    Yedirdigi gollere hi? girmiyorum
    ?uan bo?ta b?rak?n bakal?m kim alacak kim teklif yapacak kendisine merak ediyorum..
    2. Pektemek vakas? olmadan g?nderin gitsin..
    Yedek falan da kalmas?n m?mk?nse..

Yorum Yap

?smail K?yba?? #3

?yi niyetlisin ama bu tak?m?n sol bek mevkisini hak etmiyorsun. Avrupa kupas?nda oynayaca??n? zannetmiyorum kimsede durduk yere ?smailide transfer etmez. 2. Pektemek davas? olmaz ise ?ansl? oluruz.

Yorum Yap

7 senedir milyon dolarlari yedin ve takima yararindan cok zararin dokundu.
        Senden kurtulacagimiz gunu iple cekiyorum.
        Seni takimda tutan yonetimi de Allah'a havale ediyorum.
        En son düzenleyen Adnan Mumini; 19-06-2016, 19:54.

Yorum Yap

kendini efsane san?yorsun herhalde

bak sen efsane de?ilsin.hala s???rl?klar?n var

5 sene top oynamadan kazand?n 1 sezon top oynad?n (tart???l?r ama genelde iyi) diye havalara u?tun san?r?m

u?ma fazla ?smail kapasitenin fark?nda ol

Yorum Yap

Gitmedi mi daha ?

Yorum Yap

Son Ofsayt B?k?c?.

Yorum Yap

?smail K?yba?? #3

Aspor'da son dakika ge?ti ?smail ile yollar ayr?lm??.

Kendimden ge?tim ?u an. ??plerden bir bir kurtuluyoruz [emoji41]

Neyse g?le g?le K?yba??. Dar?s? Pektemek'in ba??na.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum Yap

Yorum Yap

Bir devir bitti iyisiyle k?t?s?yle ?aka ?aka defol git. Tebrikler y?netim.

Yorum Yap

Vay be! ?smail yedek olarak bile d???n?lmemi?. Kendisine bundan sonraki hayat?nda ba?ar?lar dilerim. Y?netim b?y?k bir isim getirecek demek ki. ?imdi Kolarov i?i bitti diyebiliriz herhalde.

Yorum Yap

Allah?m sana ??k?rler olsun. 1 tanesinden daha kurtulduk.

G?nay Serdar ?smail.

S?ra 11 no'ya gelir in?allah.

Yorum Yap

ismail 2 sezon sakat yatt? nerdeyse, oynad??? onca sezonun da yar?s?ndan fazlas?nda yedekti, 6 ay kendi ?ap?nda top oynad? ve s?zle?me be?enmedi. ederini teklif ettilerse g?c?ne gitti heralde. ay?p ismail onca sezon bedavadan ald???n paralar?n, sakatken uzat?lan s?zle?melerin hatr?na ay?p. gitmesi bizim i?in iyi en az?ndan olmad???n? bilicez de oraya do?ru d?zg?n birini al?caklar ama kendi a??s?ndan bakarsak ger?ekten ay?p. do?ma b?y?me be?ikta?l? olup da ?? kuru? para i?in de?er mi ki? ya fenere ya cimboma atar?m kapa?? istedi?im paraya diyodur nassa, umar?m ikisinden birine gidersin de ??kertirsin

Yorum Yap

Sergen program yaparken ismail icin kendine bakmiyor hic beklemeyin 2. Kere sakatlancak demisti kendisini yaniltmadi ve sakatlanmisti ozaman beri gitmesini d?rt g?zle bekliyodum ?ok sevindim

Yorum Yap

akl? ba??nda adam olsa ?. liginde oynayacak tak?mda kal?rd? zaten.kaldiki her an kendini sakatlayabilecek bir futbolcu.be?ikta??n sende ?ok hakk? var pektemekle beraber.gitmene ?ok sevindim s?ra pektemekte olur in?allah.

Yorum Yap

S?per haber be, Gomez ve Quaresma'dan sonra yak?n zamanda transferdeki en b?y?k hamlemiz

GT-I9500 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X