Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?smail K?yba??

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Ma? sonunda d?nya umrunda de?ildi adam?n 😀 Tolgaya sewinmesi i?in bir de ba??r?yordu..Sezon bitsede Tolgay?da al Gen?lere git..Haftaya dikkat et Yasin ya da Olcay seni kevgire ?evirmesin..

Her daim Be?ikta?...

Yorum Yap

Y?llard?r futbol oynar?m. Sola??m. G?ztepe Altyap?s?ndan Altay'a bir?ok tak?mda e?itim g?rd?m. iyi k?t? ?ok adamla beraber oynad?m. Bu kadar k?t? bir solak ile hi? kar??la?mad?m.
      Bir insan solak olup aya??n? nas?l bu kadar k?t? kullan?r akl?m alm?yor. Zaten hayata, futbola 1-0 ?nde ba?lam??s?n. Bu nas?l bir yeteneksizlik Allah'a ?irk ko?mak resmen ?u a?amad???n ortalar

Yorum Yap

golden ?nce verdi?imiz pozisyonu 7-8 defa izledim. ?smail'in ka?an adam? b?rak?p pas? atan adama do?ru ko?mas? kabul edilemez bir hareket. baz? ?eyleri yapam?yor olmas?n? ya?ad??? iki ciddi sakatl??a ba?l?yordum ama bu tamamen futbol zekas? kademe bilgisi ile ilgili konular. bunlar bu ya?ta hala oturmad?ysa senin yerin bank asya kusura bakma...

Yorum Yap

tolgayla beraber ilk 11'den acilen silinmesi gereken oyuncu, bu sene k?r topal gitti de seneye bu tak?mda oynamas? kara mizah olur.

Yorum Yap

Futbol oynamay? acilen birakmalisin

LG-D802 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

Aslı Bedri A?baba tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

SM-G920F cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi

Yorum Yap

futbol bilgisi 100 ?zerinden 10 fln heralde bu arkada??n
                yahu tuttu?u adama top geliyor bak?orum ismail 10 metre arkas?nda
                bu sene ka? oldu sayamad?m tuttu?u adama stoper ko?uyor buda yava? yava? stoper mevkisini doldurmaya gidiyor
                yedi?imiz gollerin %60 ? bunun y?z?nden
                seneye gs ye mi gider fenere mi hi? umrumda de?il nereye gidiyorsa gitsin hi? ?z?lmem hata bu iki renkliye giderse g?bek atar?m

pektemekte yapmad???n? bunda yapmal? y?netim
                ve hatta pektemekle de ?yle ya da b?yle yollar ayr?lmal? bu adamlar?n Be?ikta?tan milyonlarca dolar kazanmalar? benim i?imi ac?t?yor

Yorum Yap

Aslı Nadir E?me tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
                  Aslı Bedri A?baba tarafından Gönderilmiş Mesajı göster

SM-G920F cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak g?nderildi
                  Top topla onurlu yasa [emoji19]

Yorum Yap

Insallah sezon sonu gidersin ama yonetm seninle sozlesme yenileyecek adim gibi eminim

Yorum Yap

Epeydir ma?lar? izleyemiyordum.
                      Burda ele?tirilirken acaba abart?yomu arkada?lar dedim.
                      ?smail bu kadar k?t? olamazd? bence.
                      Ama ma?allah?n var iyi yapt???n bi?ey yokmu?.
                      Umar?m hoca seni tutmaz..

Yorum Yap

Forrest gumptaki forrest gibi. Ko?uyor ama neden ve nereye ko?tu?unu bilmiyor

Yorum Yap

Te?ekk?rler!

Yorum Yap

Futbol zekasi 0 adamda ama forma icin mucadele etti tum sezon tebrk ederim. Seneye takimda olmaman dilegiyle

Yorum Yap

d?n skor 2-0 herkes rahat ama o durumda bile ?enol Hoca'y? da benim gibi binlerce insan? da ?ileden ??kartmay? ba?ard?n. birde g?rmedim sanma yine bir pozisyonda Beck ile birbirinize girip panik oldunuz bombo? pozisyonda.
                              yine de emeklerin i?in te?ekk?rler, herkes gibi az ya da ?ok senin de pay?n var bu ba?ar?da..

Yorum Yap

D?nyan?n en dengesiz oyuncular?ndan birisi olarak son 15 ma?? kart s?n?r?nda oynay?p kart g?rmemesi sezonun olay? olabilir.

Kadroda bulunsun ama ?n?ne iyi bir oyuncu al?nmal? tabiki.

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X