Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?smail K?yba??

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Kadroda bulunsun, yedek dursun diye diye, basimiza agir kontratlar ve yaptigi sakarliklarla yillardir musallat oluyor. Kulube girdiginden beri ne futbol ne mental ne de fiziki bir gelisme var.

Gs'ye gitmeni dilerim, bos mezar bulsa atlar artik Gs, sana da coksunler, orda cok basarili olursun Ismail, bizim kalitemizin ve mentalitemizin cok altindasin. Katlanamiyorum sana, umarim son senemiz olur bu senle.

Yorum Yap

senden k?t? bir yedek bile olmaz

Yorum Yap

bu g?zlerin g?rd??? en k?t? sol bek olabilir.
        ibrahim ?z?lmez in t?rna?? olamaz.
        savunma anlay??? kademe anlay??? mentalite s?f?r neredeyse
        ama adam 4-5 senedir Be?ikta? ta oynuyor.

Yorum Yap

Aslı Atakan Uslu tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
          Zaten ofansif ve atletik bir bek, savunma y?n?n? de geli?tirdi. Mental olarak kazmal?klar yapsa da kesinlikle s?zle?me uzat?lmal?. Tahminim y?ll?k 1 m Euro'nun alt?nda almaz.
          abi yap bi kupon evi arabay? basal?m

Yorum Yap

Bu adamla s?zle?me yenilemek ihanettir

Yorum Yap

tebrikler Ismail, artik sampiyonluktan sonra torunlarina anlatabilecegin baska bir basarin daha var

Mustafa Pektemekten sonra Fikret Orman'i 1.4 milyon euroya kafaya almak hic de kolay degil

Yorum Yap

Zaman?nda Quaresma'y? g?ndermek i?in 250 bin ? 'nun hesab?n? yaparken ?nce Pektemek'e sonra ?smail'e 1.4 M ? verilmesinin mant?kl? bir a??klamas? yoktur. Ben bu i?in alt?nda ba?ka ?eyler ar?yorum.?smail'le s?zle?me yenileyeceksen ?ayet verece?in para maksimum 500 bin ? 'dur.

Yorum Yap

tl nin suyu mu ??kt? . ismail gibilerine tl den ?deme yap?lmal?. D?viz f?rlay?nca daha fazla haks?z kazan? elde ediyorlar.

Yorum Yap

Mevkisinde bu kadar ba?ar?s?z bi adam?n bu paraya imza atmas? anla??lacak ?ey de?il..Ba?ka i?ler d?nyor san?ur?m bilmedi?imiz

Yorum Yap

Selam olsun ?ampiyon tak?m?n sol bekine.. y?ll?k 750bin euro yeterlidir.

Yorum Yap

Bence yonetim deneme yanilma yapsin ismail transferinde, sozlesmesi bitene kadar imzalamasin sozlesmesi bosa cikinca bakalim hangi avrupa klubu ya da fb, gs, ts, bursa vs vs imzalamak isteyecek. gercekten akil sir ermiyor ismail gibi bir adam onerilen milyon eurolara, biz bilmiyoruz galiba, ya da farkli menejer klup yoneticisi vs vs iliskileri var

Yorum Yap

1 milyondan 2 yillik uzatsinlar, yeni alinacak adama alternatif olur.

Ama sol beke de harbi bi adam alsinlar bu sefer. Yeni gelen adam gene 5-6 hafta sonra formayi ismaile kaptirmasin.

Yorum Yap

Kal?rsa ?enol Hoca kula??n? bolca ?ekecek. Ofsayt, oyuncu takibi ve zamanlama sorunlar?n? halledebilirse devrim yapm?? olur Hoca.

Yorum Yap

Yine mi ismail ya bi bitmedi

Yorum Yap

160 ma? 2 gol 16 asist..
                                Yedirdigi gollere hi? girmiyorum
                                ?uan bo?ta b?rak?n bakal?m kim alacak kim teklif yapacak kendisine merak ediyorum..
                                2. Pektemek vakas? olmadan g?nderin gitsin..
                                Yedek falan da kalmas?n m?mk?nse..

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X