Duyuru

??k?ş
Hen?z duyuru yok

?smail K?yba??

??k?ş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Acilen iq testine girmen gerekiyor karde?im senin sahada aptallar?n yapmayaca?? ?eyleri yap?yorsun.

Yorum Yap

Git

Yorum Yap

Aslı Ramazan Kurtulus tarafından Gönderilmiş Mesajı göster
        Artik ad?n? bile duydu?umda sinirlerim depresiyor
        dayanam?yorum art?k

Yorum Yap

Defansa ortasahamizin ve forvetimizin ayar?nda topcular al?n?rsa ve bu kaliteyi gelenek haline getirirsek avrupan?n ilk 20 tak?m? i?ine gireriz . tabi ismail falan art?k yetemiyor

Yorum Yap

Bundan sonra Tosic i izleyece?iz san?r?m..Ama Tosicde ?ok a??r ve 2 li m?cadelelerde pek iyi de?il..
            Of of yukar? t?k?rsen b?y?k,a?a?? t?k?rsen sakal..

Her daim Be?ikta?...

Yorum Yap

bug?n televizyonu k?racakt?m sinirden art?k g?rmek istemiyorum bu adam? bu tak?mda

Yorum Yap

Sorunu beyinde. Veya olmamas?nda.

Yorum Yap

A?amad??? her orta atamad??? her pas kapt?rd??? her top ka??rd??? her rakip kalemize tehlike oluyor. Yahu arkada? her ?eyi ge?tim 5 metre ?dendeki arkada??na pas vereceksin m?saitsin o da m?sait rakip basmam?? niye ?ut ?eker gibi pas at?yorsun.

Yorum Yap

orta sahadan ?ut att?ya karavana nerdeyse b?t?n kahve ayakland? ?fkeden.

Yorum Yap

Topu alm??s?n ?n?n bo?,
                      Ceza sahas?nda arkada??n var o da bo?.
                      Sen nap?yosun? Bekliyosun.
                      Yapma olm ya yapma..

Yorum Yap

7 senedir Be?ikta?'ta oynayan, 14 ya??ndan beri ye?il sahalar?n belli bir k?sm?nda d?zenli ko?turan insan?n hala bu hatalar? yapmas? ger?ekten tahamm?l edilecek gibi de?il.

Yorum Yap

d?n sahan?n uzak ara en k?t?s?yd?
                          ya arkada? 35 metreden ?ut ?ekmek ne demek ka? kere gol att?n
                          hep kademe hatas?
                          tuttu?u adam hep bo?ta bi de arkas?ndan aheste aheste ko?mas?
                          ben kendisi ile s?zle?me yap?lmas?ndan yanayd?m yedek olarak en az?ndan tak?mda kalmal? sonu?ta t?rk stat?s?nde diyordum ama bug?nden sonra karar?mda baya bi de?i?iklik oldu
                          kas?mpa?a ma??nda yedi?imiz ikinci golde tutmas? gereken adam? marcelloya att? kendisi stopere do?ru ge?ti
                          bug?n ayn?s?n? yapt? tutmas? gereken adama mecburen atiba ko?tu
                          ?ok b?y?k fundamental eksiklikleri var
                          yerine oynayacak tosic bence stoperde ok ama sol bekte al ismaili vur tosice
                          tak?mdaki en iyi sol bek mottayd? adam?n en az?ndan ?utu ortas? gol? fln vard?

bu ismailin ortalarda facia

napacaz bilmiorum
                          sezon sonu bire tane sa? ve sol bek 2 tane stoper bu tak?ma ?art

Yorum Yap

net bir ?ekilde klasik t?rk futbolcusu moduna girmi?tir.

sezon ba??nda motta var, ve tosic al?nm??ken forman?n pahal? oldu?unu ve belki de gidici oldu?unu anlay?p forma i?in kendini paralarken, devam?nda mottan?n gidi?i ve tosicin mevcut hali ile sol bekte rakipsiz kalmas? neticesinde nas?l olsa oynar?m kafalar?yla iyi ?al??mam?? ve bunun sonucunda sahada d?k?lerek t?m camiay? bunaltm??t?r.

bilmiyorum buralar? okur mu yada okuyan bir tan?d??? varm?d?r lakin ismail karde?im sana sesleniyorum, ?ok farkl? atletik ?zelliklerin var, tekni?in de fena de?il, tempolu oyuncusun bunlara eyvallah ama kendini neden hi? geli?tiremedin b?y?k potansiyelini neden heba ettin bunu kendine hi? soruyor musun? geldi?in g?n ne kadarsan ?imdi de o kadars?n, ?zerine bir?ey koyamad?n. oysa ?ahsen senden ?ok umutluydum ama olmad? olmuyor.

Yorum Yap

mottan?n gidi?i cok sa?ma oldu.
                              motta bundan 1000 kat daha iyi top?u.

Yorum Yap

seneye g?nderilmeli iyi bi solbek al?n?p yede?e de eren albayrak daha iyi olur sanki

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X