Konu: UEFA 2017-2018 Şampiyonlar Ligi

Serefsiz liver beter ol😀

Sahaya giren eleman kesin kaleciyi dövmeye gidiyordu.Keşke yetişebilseydi

Ben bu kadar mal bir kaleci görmedim.

dünyanın gelmiş geçmiş en winner ve büyük takımı (biz hariç ) respect..

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Avrupanin 2 buyuk kupasida bu sene madrid sehrine gitti.

Alıntı Bekir Koray Aksoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şu pozisyon her maç 10 defa oluyor şanssız biz durumdu ters düştü faul ama hepsi o kadar. Kafaya çıktı da dirsek attı sanki adam
    Abi çok iyi kalpli düşünüyorsun bana kimse ramosun istemeden o faulu yaptığına inandıramaz kasten ve bilerek salah ı bitirdi o eli araya alma düşene kadar bırakmama ve üstüne üstlük elin üstüne düşme hepsi bilinçli belki adam dünya kupasında da olamicak ayıptır yeminle ...

Juvenin elinden son anda kurtul, Münih tek kale oynadığı maçta yine şansına kurtul, Liverpool 'un en iyi oyuncusu sakatlansın ama ona rağmen adamlar beraberliği bulsun gel görki kaleci maçı hediye etsin. Arkadaş ne uğursuz bir dönem bu böyle... Ah Roma ah manolas o golü atmayacaktın. Görürdüm ben o zaman realin artistiğini...

Şu hataları kolombiya liginde bir kaleci yapsa, stat çıkışı hakkın rahmetine kavuşur.
    İşte real balı..

Lyon maçı Fabri, atamadığı çalım 7 penaltıdan 1 tane bile kurtaramaması bizi kupadan etmişti ama ondan iyisini bulamayız bknz. Boyko

Alıntı Metin Sayan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Süper Kupadan sonra 3 kupanın tamamı o şehirde olacak

Gesendet von meinem SM-G930F mit Tapatalk

Alıntı Huseyin Kurt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bazi takimlar vardir sansda herzaman yanlarinda olur basarili olsun olmasin iyi oynasin oynamasinlar.
    Real madrid de oyle bir takim turkiye de de gs ayni sans var bi sekilde is finale geldiginse aliyolar.

Sent from my iPhone using Tapatalk
    21 yüz yılda realin tek kaybettiği finalde gs ye karşı zaten [emoji23]

PSG juve bayern liverpool bu kadarı şans değil bence

Alıntı Erdinç Akyüz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Juvenin elinden son anda kurtul, Münih tek kale oynadığı maçta yine şansına kurtul, Liverpool 'un en iyi oyuncusu sakatlansın ama ona rağmen adamlar beraberliği bulsun gel görki kaleci maçı hediye etsin. Arkadaş ne uğursuz bir dönem bu böyle... Ah Roma ah manolas o golü atmayacaktın. Görürdüm ben o zaman realin artistiğini...
    Hahahahahaha. PSG, Juventus ve Bayern'i aynı sezonda eleyip kupayı alan takıma saygı duyacaksınız. Çünkü dünyanın gelmiş geçmiş en iyi takımı.

Mignolet çok mu kötü durumda form olarak ya da sakat falan mı? Şu Karius'u inanın çok az duydum ve ilk kez bugün izledim. Adam kaç metreden üzerine gelen topu içeri aldı resmen. Sıktı artık şu Madrid'in sürekli ŞL'yi alması. Özellikle Ramos'a tahammülüm kalmadı.

Alıntı Hamit Bektas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alıntı Metin Sayan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Süper Kupadan sonra 3 kupanın tamamı o şehirde olacak

+ Euroleague